پیکسل 6a برجسته گوگل در حال حاضر به طرز غیر قابل مقاومتی ارزان استگوگل پادشاه بلامنازع است خوب گوشی های ارزان قیمت و در حال حاضر، آ،ین میان رده این شرکت، Pixel 6a با تخفیف بسیار زیاد به فروش می رسد.
Pixel 6a خیلی از آن دور نمی‌شود Pixel 6 و کمترین زوایای ممکن را کاهش می دهد، بنابراین، در اصل، بیشتر یک پرچمدار ارزان قیمت است. این را نمی توان در مورد گوشی های رقیب اپل و سامسونگ که به طور قابل توجهی از گوشی های گران قیمت پایین تر هستند، گفت.
Pixe 6a دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی OLED و تراشه اختصاصی Tensor است که در داخل Pixel 6 و 6 Pro ممتازتر نیز وجود دارد. این سریع و پاسخگو است و هیچ مشکلی در اجرای برنامه های سنگین و چند وظیفه ای نخواهید داشت.
این گوشی دارای دوربین اصلی 12 مگاپی،لی مطمئن پی،ل 5 و سنسورهای جلویی 12 مگاپی،لی اولتراواید و 8 مگاپی،لی پی،ل 6 است. این دوربین در انواع شرایط نوری ع، های عالی می گیرد و همچنین از ترفندهای هوش مصنوعی تراشه Tensor بهره می برد که به آن برتری جدی نسبت به تلفن های با قیمت مشابه می دهد و آن را به یکی از بهترین ها تبدیل می کند. بهترین دوربین گوشی های 2022
پی،ل 6a دارای باتری 4410 میلی آمپر ساعتی است و باید به راحتی تمام روز دوام بیاورد. این گوشی به راحتی سبک وزن است و دارای رتبه IP67 در برابر نفوذ گرد و غبار و آب است. حداقل تا سال 2027 توسط گوگل پشتیب، خواهد شد.

نکته اصلی این است که اگر یک گوشی پرچمدار بدون قیمت در سطح پرچمدار می خواهید، Pixel 6a گوشی من، شماست. این گوشی به اندازه پی،ل 6 قدرتمند است، اما قیمت آن از 150 دلار ارزان تر است.

در حال حاضر، حتی مقرون به صرفه تر است و می توان آن را به جای 449 دلار، 299 دلار ،یداری کرد. این یک تخفیف گوشتی برای تلفنی با طراحی چشم نواز، تراشه قدرتمند، دوربین های با کیفیت و روان ترین تجربه اندروید است.


منبع: https://www.p،nearena.com/news/Googles-outstanding-Pixel-6a-is-irresistibly-cheap-right-now_id144205