گلکسی زد فولد 3 و فلیپ 3 با قیمتی کمتر از 585 دلار در نوسازی قیمت دارندگوشی‌های تاشو این روزها بسیار محبوب هستند و همه از آن‌ها استفاده می‌کنند اپل به گوگل بخشی از بازار نوپا را می خواهد. سامسونگ در حال حاضر رهبر بازار است و یکی از آنها را می سازد بهترین گوشی های قابل خم شدن در اطراف، اما دستگاه های آن کمی گران هستند. اگر می‌خواهید یک گوشی تاشو با قیمت کمتر از 1000 دلار ب،ید، Best Buy در حال حاضر Galaxy Z Fold 3 و Flip 3 را با تخفیف‌های زیاد به فروش می‌رساند.
اگر چه Galaxy Z Fold 3 و Flip 3 سال گذشته عرضه شد، آنها هنوز هم ،یدهای فوق العاده ای هستند، به خصوص اگر نمی خواهید مبلغ گزافی را برای مدل های 2022 ،ج کنید.

هر دو گوشی از تراشه Qualcomm Snapdragon 888 استفاده می کنند که برای استفاده روزمره به اندازه کافی سریع است و دوربین آنها برای ا،ر افراد به اندازه کافی خوب است. هر دو گوشی نیز بسیار محکم هستند و در برابر آب نیز مقاوم هستند.

گل،ی زد فولد 3 یک هیب، تلفن و تبلت است که برای انجام چند کار عالی است. موارد جدید شامل دوربین زیر نمایشگر برای تجربه تماشای محجوب و پشتیب، از قلم S Pen است. یک Fold 3 کاملاً جدید حداقل 1799.99 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و اگر نمی خواهید آنقدر هزینه کنید، Best Buy یک مدل بازسازی شده را که تست و ضدعفونی شده است فقط به قیمت 877.99 دلار می فروشد، به این م،ی که 922 دلار پس انداز خواهید کرد.

اگر چیزی می‌خواهید که جیبی‌تر باشد اما همچنان مزایای یک تلفن تاشو را ارائه می‌دهد، باید Flip 3 را بررسی کنید. این صفحه نمایش پوششی دارد که به شما امکان می‌دهد اعلان‌ها، متون و ابزارک‌ها را مشاهده کنید و مانند Fold 3، می‌تو،د از آن استفاده کنید. در حالت نیمه باز مانند لپ تاپ.

مدل پایه Flip 3 معمولاً 999.99 دلار قیمت دارد، اما Best Buy یک مدل مشابه جدید را پس از تخفیف 415 دلاری فقط با قیمت 584.99 دلار به فروش می رساند.

این قیمت‌های عالی برای گوشی‌هایی هستند که یک پله بالاتر از گوشی‌های معمولی هستند و اگر می‌خواهید یک دستگاه تاشو را بدون هزینه زیاد امتحان کنید، نباید این معامله را از دست بدهید.


منبع: https://www.p،nearena.com/news/Galaxy-Z-Fold-3-and-Flip-3-nosedive-to-as-low-as-585-in-refurb-deal_id144346