این نکات Google Maps سفر در تعطیلات را به یک کیک تبدیل می کند


تعطیلات بدون هرج و مرج و لغو سفرهای تعطیلات به اندازه کافی استرس زا هستند. با یک طوفان زمست، گشت و گذار در ،متی از کشور درست قبل از کریسمس، بازگشت ایمن و سریع به خانه برای تعطیلات باعث صرفه جویی در وقت، پول و، شاید مهمتر از همه، استرس می شود. اگر قصد دارید پروازی را بگیرید یا چندین ساعت را در جاده سپری کنید، می‌تو،د از Google Maps برای کمک به مسیریابی برای کاهش استرس ناشی از سفر استفاده کنید.

راه‌های مختلفی برای استفاده از Google Maps برای کمک به آسان‌تر ، سفر وجود دارد، از دور زدن سریع در فرودگاه تا استفاده از برنامه Maps به صورت آفلاین. برخی از بهترین ویژگی های برنامه برای مسافران تعطیلات را در زیر بررسی کنید.

برای مشاوره بیشتر در مورد سفر، وارسی وسایل ضروری برای سفرهای بین المللی، نحوه سفر بدون استفاده از روزهای تعطیل خود و چه زم، است بهترین زمان برای ،ید بلیط هواپیما.

1. در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار حرکت کنید

برنامه Google Maps روی تلفن

با Maps در فرودگاه ها بگردید.

کلفورد کلبی/CNET

اگر می خواهید به سرعت یک فروشگاه در یک مرکز ،ید یا مرکز حمل و نقل بزرگ پیدا کنید، نقشه های گوگل در حال گسترش است آن فهرست راهنما برگه برای همه فرودگاه ها، مراکز ،ید و ایستگاه های حمل و نقل. این می تواند به زم، کمک کند که در اطراف فرودگاه می دوید و سعی می کنید جایی برای غذا خوردن پیدا کنید یا قبل از گرفتن پرواز خود یک سوغاتی در لحظه آ، بگیرید.

این برگه ساعات کاری مقصد و طبقه بندی آن را به شما می گوید. می تو،د از رستوران ها، فروشگاه ها، سالن ها و پارکینگ ها دیدن کنید.

2. ببینید یک جاذبه چقدر شلوغ است


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نمای همه جانبه نقشه های گوگل نمای داخلی ساختمان ها را آشکار می کند


1:25

برای اینکه ببینید یک نقطه چقدر شلوغ است، بررسی کنید ابزار Busyness Google Maps. در حال حاضر می‌تو،د مک، را جستجو کنید، مانند یک ،ب‌وکار، تا نموداری را ببینید که میزان شلوغ بودن آن را در زمان واقعی نشان می‌دهد. اکنون یک ویژگی به نام Area Busyness به شما امکان می‌دهد ببینید چه زم، کل مناطق نقشه با افراد مسدود شده است.

برای استفاده از این ویژگی جدید، برنامه Google Maps را در اندروید یا آیفون (یا مرورگر رایانه خود) باز می‌کنید و در اطراف نقشه حرکت می‌کنید تا یک منطقه کلی پیدا کنید، مثلاً مرکز شهر، یک پیاده‌روی رودخانه یا یک شهر عجیب و غریب در اطراف. اکنون اطلاعات شلوغی به طور خودکار بر روی نقشه ظاهر می شود، بنابراین نیازی نیست به طور خاص مک، را جستجو کنید تا ببینید چقدر شلوغ است. Google Maps ممکن است چیزی شبیه «منطقه شلوغ» بگوید و هنگامی که برای جزئیات بیشتر کلیک می‌کنید، می‌تواند به ،وان مثال بگوید: «به هر میزان که شلوغ باشد».

3. برنامه سفر خود را در Google Maps وارد کنید

Google Maps می‌تواند سفرهای تعطیلات شما را ترسیم کند، اما همچنین می‌تواند به سرعت پرواز، هتل، کرایه ماشین و رزرو رستوران شما را به شما نشان دهد و از دردسر جستجوی ایمیل‌هایتان برای زمان‌های ورود و شماره‌های تأیید جلوگیری کند.

برای مشاهده رزروهای آینده خود:

1. در Google Maps، روی ضربه بزنید ذخیره در ردیف منوی پایین

2. ضربه زدن رزرواسیون. در اینجا، فهرستی از رزروهای آتی که Maps از ایمیل‌های Gmail گرفته است، خواهید دید.

3. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره رزرو، از جمله تاریخ و مکان، یک مورد را انتخاب کنید.

4. همچنین می‌تو،د «رزروهای من» را در کادر جستجوی Google Maps جستجو کنید تا فهرستی از آنچه رزرو کرده‌اید ببینید.

4. رزرو رستوران انجام دهید

برنامه ریزی یک شب شام با یک گروه بزرگ برای تعطیلات می تواند دردسرساز باشد، به خصوص زم، که در یک ساعت شلوغ می روید. Google Maps می تواند به شما در رزرو ناهار یا شام کمک کند. در اینجا چگونه است.

1. در Maps، روی ضربه بزنید رستوران ها در بالای نقشه را فشار دهید تا لیستی از مکان های غذاخوری را مشاهده کنید.

2. رستور، را انتخاب کنید که ظاهر خوبی دارد، و در پنجره‌ای که ظاهر می‌شود، یک میز رزرو کنید یا به فهرست انتظار بپیوندید، اگر این گزینه را در اختیار شما قرار می‌دهد (همه این کار را نمی‌کنند).

به یاد داشته باشید که می تو،د از ویژگی busyness ذکر شده در بالا برای انتخاب کمترین مکان استفاده کنید. همچنین، توجه داشته باشید که برخی از رستوران‌هایی که برای صرف غذا در آن‌ها بسته هستند، ممکن است همچنان امکان تحویل، وانت در کنار خیابان یا نشستن در فضای باز را داشته باشند.

5. از Google Maps به صورت آفلاین استفاده کنید

به جایی از راه دور می روید که ممکن است اتصال شبکه تلفن همراه نداشته باشید؟ وقتی آفلاین هستید، Google Maps همچنان می‌تواند به شما مسیرها را بدهد.

1. قبل از ،وج، جستجو کنید نقشه ها برای مک، که در آن مسیر می خواهید.

2. در پنجره مکان، منو را بالا بکش در پایین

3. در میان برگه ها به سمت راست حرکت کنید و ضربه بزنید دانلودو سپس در پنجره بعدی ضربه بزنید دانلود از نو. Maps نقشه منطقه ای را که انتخاب کرده اید در تلفن شما دانلود می کند.

اکنون، همانطور که از Google Maps برای مسیرها در منطقه‌ای که نقشه‌ای را برای آن دانلود کرده‌اید استفاده می‌کنید، زم، که اتصال تلفن همراه خود را از دست بدهید، Maps برای راهنمایی شما به نقشه آفلاین می‌رود. توجه داشته باشید که چون آفلاین هستید، Maps نمی‌تواند اطلاعات ترافیک را در زمان واقعی ارائه دهد.

6. ایستگاه های شارژ EV را در هر کجا پیدا کنید

اگر وسیله نقلیه برقی خود را برای ،ید، شام یا تعطیلات بیرون می آورید، Google Maps می تواند به شما در پیدا ، آن کمک کند ایستگاه های شارژ EV
در مسیر شما، به همراه زمان ،نی انتظار برای درگاه شارژ. همچنین می‌تو،د جستجوی خود را بر اساس نوع رابط فیلتر کنید – مانند J1772، CCS (Combo 1 یا 2) و تسلا — برای دیدن ایستگاه هایی که با خودروی برقی شما سازگار هستند. توجه داشته باشید که می تو،د با دنبال ، همین دستورالعمل ها، پمپ بنزین ها را نیز جستجو کنید. (در اینجا نحوه صرفه جویی در هزینه در پمپ آورده شده است.)

1. در Maps، در برگه‌های بالای صفحه اسکرول کنید و ضربه بزنید بیشتر.

2. به ،مت Services پایین رفته و انتخاب کنید شارژ خودروهای الکتریکی.

3. Maps ایستگاه‌های شارژ اطراف و تعداد موجود را نشان می‌دهد.

4. روی a ضربه بزنید ایستگاه شارژ روی نقشه تا Maps آن را به ،وان ایستگاهی در سفر شما اضافه کند.

همچنین می تو،د از این ترفند برای جستجوی مکان های دیگر در طول مسیر خود مانند کافی شاپ استفاده کنید.

7. موقعیت مک، خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

آیا چیزی در طول یک فعالیت گروهی ناامید کننده تر از زم، است که گروه از هم جدا می شود و هیچ ، نمی تواند یکدیگر را پیدا کند؟ Google Maps می تواند به شما کمک کند تا همه شما را دوباره گرد هم آورد.

1. در Google Maps، روی نماد نمایه خود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و ضربه بزنید اشتراک گذاری موقعیت مک،.

2. ضربه زدن اشتراک گذاری مکان، و انتخاب کنید که می خواهید موقعیت مک، خود را با چه ،ی به اشتراک بگذارید و برای چه مدت می خواهید آن را به اشتراک بگذارید.

3. ضربه زدن اشتراک گذاریو Google Maps موقعیت مک، شما را برای همه افرادی که انتخاب کرده اید ارسال می کند.

4. اگر می‌خواهید موقعیت مک، شخص دیگری را ببینید، روی نماد آن شخص در بالای پنجره ضربه بزنید و سپس روی درخواست.

برای اطلاعات بیشتر، وجود دارد یک مهلت جدید برای نیاز به شناسه واقعی برای سفر هوایی. در اینجا چیزی است که شما باید بد،د.


منبع: https://www.cnet.com/tech/services-and-software/these-google-maps-tips-make-traveling-during-the-،lidays-a-piece-of-cake/#ftag=CAD-01-10aai3d