نحوه تمیز کردن آیفون: بایدها و نبایدها


مطالعات نشان داده است که تلفن های هوشمند ما معمولاً هستند ،یف تر از صندلی توالت، حامل ده ها هزار باکتری است، بنابراین ایجاد عادت تمیز ، منظم آیفون یک حرکت سالم است. اما چه چیزی برای استفاده ایمن یا بهترین است؟ بیایید نحوه تمیز ، آیفون با بایدها و نبایدهای گام به گام را بررسی کنیم.

برای سال‌ها، اپل به استفاده از الکل یا دستمال مرطوب ک،و، در آیفون اشاره نمی‌کرد، اما از سال 2020 شروع به کار کرد. به اشتراک گذاشته شده است که هر دوی آنها برای استفاده من، هستند (با یک جنبه منفی جزئی که در زیر توضیح داده شده است).

با وجود فصل سرماخوردگی و آنفولانزا، هرگز زمان بهتری برای ایجاد عادت منظم تمیز ، آیفون وجود ندارد. در کنار آن، کنار گذاشتن استفاده از آیفون در توالت راهی آسان برای تمیزتر نگه داشتن آن است.

چگونه آیفون را تمیز کنیم

تمیز ، آیفون انجام نمی شود

 • از اسپری های پاک کننده (بدون سفید کننده، بدون پرا،ید هیدروژن و غیره) استفاده نکنید.
 • از هوای فشرده استفاده نکنید
 • کابل ها را به آیفون خود وصل نکنید
 • محصولات پاک کننده را در دهانه های آیفون فرو نبرید یا اسپری نکنید

بهترین وسایل برای تمیز ، آیفون

مراحل تمیز ، آیفون

 1. اپل می گوید به آیفون خود را خاموش کنید قبل از تمیز ، آن
 2. مطمئن شوید که آن را نیز قطع شده از کابل ها یا لوازم جانبی
 3. آیفون خود را با یک پارچه میکروفیبر تمیز پاک کنید
  • در صورت نیاز، پارچه خود را کمی با آب مرطوب کنید
 4. به آیفون را ضد عفونی کنیداز دستمال مرطوب ک،و، یا ایزوپروپیل/اتیل الکل 70 درصد روی پارچه خود استفاده کنید و دستگاه خود را پاک کنید.
 5. به آرامی از نخ دندان برای ش،تن و از بین بردن نقاط سخت استفاده کنید – مطمئن شوید که به توری ها، میکروفون ها یا سایر اجزای مهم ضربه نمی زنید.
 6. تاک آبی یکی دیگر از راه های عالی برای از بین بردن ،یفی و مواد زائد از مشبک های بلندگو و غیره است.
نحوه تمیز ، آیفون 1
حباب ها فقط برای اه، تصویری 😁

هشدار به دستمال مرطوب ک،و، و الکل

یکی از نکات منفی استفاده از دستمال مرطوب ک،و، یا دستمال مرطوب الکلی در آیفون شما است اپل می گوید می تواند پوشش اولئوفوبیک (مقاومت در برابر اثر انگشت) را از بین ببرد.

یک راه حل آسان در اینجا این است که a محافظ صفحه را روشن کنید تا دستمال‌های پاک کننده به پوشش صفحه نمایش آیفون شما آسیب نرسانند.

تعداد زیادی محافظ صفحه شیشه ای مقرون به صرفه برای آیفون وجود دارد بین 8 تا 30 دلارو اگر مدتی است یکی را امتحان نکرده اید، نصب آنها دیگر بسیار آسان است.

پاک کننده های UV گوشی های هوشمند

صابون تلفن احتمالاً محبوب ترین برند در مورد ضدعفونی ، آیفون با نور UV است.

نحوه تمیز ، آیفون 2

این شرکت از لامپ های 360 درجه UV-C برای از بین بردن 99.9 درصد از باکتری ها و ویروس ها استفاده می کند و این شرکت می گوید نتایج از نظر بالینی ثابت شده است. این ضدعفونی کننده تلفن هوشمند قابل حمل همچنین دستگاه شما را در حین تمیز ، شارژ می کند (دارای هر دو درگاه USB-C و USB-A).

صابون تلفن 3 معمولا با قیمت 59 دلار به فروش می رسد P،neSoap Pro با قیمت 119 دلار. این شرکت نیز خود را دارد محصول بزرگتر Home Soap که طیف وسیعی از اقلام را تمیز می کند.

از اینکه راهنمای ما در مورد نحوه تمیز ، آیفون را مطالعه کردید متشکریم!

ادامه مطلب 9to5Mac آموزش ها:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای ،ب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:


منبع: https://9to5mac.com/2022/12/19/،w-to-clean-ip،ne/