همکاری OnePlus با Keychron برای ساخت صفحه کلید مکانیکی


OnePlus امروز “OnePlus Featuring” را معرفی کرد، یک پلتفرم ایجاد مش، که در آن شرکت با شرکای مختلف روی محصولات جدید کار خواهد کرد. اولین شرکتی که با OnePlus شریک شد، Keychron در صفحه کلید کامپیوتر آینده است.

همکاری OnePlus با Keychron برای ساخت صفحه کلید مک،کی

این کیبورد که اولین مورد برای OnePlus است، دارای طراحی کلید مک،کی با قابلیت شخصی سازی کلیدها خواهد بود. جزئیات بیشتری در مورد آن ذکر نشده است، به جز اینکه در اوایل سال 2023 در سطح جه، در دسترس خواهد بود.

کیبوردهای مک،کی امروزه با جامعه علاقه مندان قوی یک دسته بندی محبوب هستند. Keychron نامی شناخته شده در این صنعت است و از سال 2017 وارد این تجارت شده است. این دسته همچنین توسط اعضای انجمن OnePlus به ،وان یک دسته محصول آینده برای OnePlus انتخاب شد و در یک نظرسنجی که در انجمن های OnePlus برگزار شد به آن رای دادند.

همکاری OnePlus با Keychron برای ساخت صفحه کلید مک،کی

این شرکت همچنین اعلام کرد که در حال راه اندازی دو نمایشگر رایانه شخصی جدید است که نشان می دهد علاقه زیادی به ورود به بازار رایانه های شخصی دارد. اتفاقاً به نظر می رسد که شیائومی نیز همینطور است. واضح است که بخش رایانه های شخصی، میدان نبرد بزرگ بعدی برای این شرکت ها است.

OnePlus همچنین در این ماه نهمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. این شرکت به رشد سالانه 43.8% و 104.6% در آسیا و اقیانوسیه و هند در سه فصل اول سال 2022 ادامه می دهد. این شرکت همچنین ادعا می کند 30 میلیون عضو Red Cable Club، برنامه عضویت OnePlus را دارد. و اینکه تعدادی از محصولات جدید برای عرضه جه، در ماه های آینده در نظر گرفته شده است.


منبع: https://www.gsmarena.com/oneplus_to_collaborate_with_keychron_to_make_a_mechanical_keyboard-news-56763.php