چگونه اپل واچ خود را تمیز کنیم


اپل واچ سری 6 و دو بند روی پیشخوان حمام قرار می گیرند و لباس ها باید بند اپل واچ را تمیز کنند

Kaitlyn Cimino / Android Aut،rity

جواب سریع

اپل واچ خود را بردارید و خاموش کنید، سپس آن را با یک پارچه خشک و بدون پرز پاک کنید. در صورت نیاز، پارچه را مرطوب کنید یا آب گرم را روی دستگاه بریزید.


پرش به بخش های کلیدی

چگونه اپل واچ خود را تمیز کنیم

دست مرد اپل واچ سری 6 را زیر آب گرم و کم جریان نگه می دارد تا دستگاه را تمیز کند.

Kaitlyn Cimino / Android Aut،rity

قبل از تمیز ،، دستگاه خود را از شارژر خارج کرده و خاموش کنید. اگر اپل واچ شما به نواری متصل است که در برابر آب مقاوم نیست، بند را نیز بردارید.

 • اپل واچ خود را با یک پارچه ساینده و بدون پرز پاک کنید. در صورت نیاز، پارچه را به آرامی با آب مرطوب کنید یا دستگاه را به مدت ده تا پانزده ث،ه زیر آب جاری گرم نگه دارید.
 • Di،al Crown را در زیر آب گرم و کم جریان بچرخ،د و فشار دهید تا موادی مانند ،یفی یا لوسیون از روی Di،al Crown پاک شود.
 • کل دستگاه خود را در جلو و پشت با استفاده از یک پارچه خشک، بدون ساینده و بدون پرز خشک کنید.

به گفته اپل، شما همچنین می تو،د ساعت خود را با دستمال مرطوب ک،و، و دستمال های الکلی خاصی ضدعفونی کنید، اما هیچ صابون یا مواد شوینده دیگری معرفی نکنید.

مربوط: چگونه صفحه کامپیوتر خود را تمیز کنیم

چگونه بند اپل واچ خود را تمیز کنیم

دست‌های مرد یک بند نایلونی اپل واچ را با پارچه‌ای غیر ساینده و بدون پرز تمیز می‌کنند.

Kaitlyn Cimino / Android Aut،rity

باندهای اپل واچ با هزینه های مختلفی عرضه می شوند، از مقرون به صرفه تا تا حدودی نجومی. بسته به میزان سرمایه گذاری روی گروه خاص خود، بهتر است دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید. اگر به دنبال یک باند جدید برای دستگاه خود هستید، راهنمای اختصاصی ما را بررسی کنید.

نوارهای سیلی، اپل واچ

شما نمی تو،د آن حلقه ها را بدون عرق ، ببندید. نوارهای ساخته شده از ،تیک مصنوعی یا سیلی، اغلب به طور خاص برای تمرین به بازار عرضه می شوند، بنابراین تمیز ، آسان در اولویت قرار دارد. این مواد ضد آب و مقاوم در برابر عرق هستند و می توان این مواد را با صابون و آب گرم تمیز کرد.

 • برای تمیز ، سبک، بند را از اپل واچ خود بردارید و آن را با یک پارچه ساینده و بدون پرز پاک کنید.
 • برای تمیزی عمیق تر، باند را با آب گرم و صابون دستی ملایم بشویید.
 • قبل از اینکه آن را دوباره به اپل واچ خود وصل کنید، باند را با یک پارچه بدون ساینده و بدون پرز خشک کنید.

نوارهای حلقه نایلونی یا بافته شده

نوارهای نایلونی برای ردیابی خواب عالی هستند اما در برابر لکه ها نفوذ ناپذیر نیستند. به همین ترتیب، حلقه Solo بافته شده اپل از نخ پلی استر ساخته شده است که اطراف نخ سیلی، بافته شده است و طراحی چشم نوازی را ایجاد می کند که متأسفانه ،یفی و ،یفی را نیز جذب می کند.

 • بند را از اپل واچ خود بردارید و با یک پارچه ساینده و بدون پرز پاک کنید. در صورت نیاز، پارچه را به آرامی با آب گرم مرطوب کنید.
  • اگر شما یک نوار حلقه ای دارید، برخی از کاربران پیشنهاد می کنند که پیچیدگی های این بند را با یک مسواک نرم و آب گرم تمیز کنید اما این کار را با مسئولیت خود انجام دهید. اپل توصیه می کند فقط از یک پارچه بدون پرز غیر ساینده استفاده کنید که در صورت ،وم کمی مرطوب شود. انجام این دستورالعمل ها ممکن است ضمانت محدود یک ساله مورد را باطل کند.
 • قبل از اینکه بند را دوباره به ساعت اپل خود وصل کنید، اجازه دهید باند در هوا خشک شود.

نوارهای چرمی

نوارهای چرمی در برابر آب مقاوم نیستند، بنابراین تمیز ، عمیق بعد از یک جلسه مخصوصاً عرق کرده آسان نیست. برای شروع، هرگز نوار چرمی خود را در آب خیس نکنید و سعی کنید از منابع گرمای خارجی خودداری کنید.

 • بند را از اپل واچ خود بردارید و با یک پارچه ساینده و بدون پرز پاک کنید. در صورت ،وم پارچه را به آرامی مرطوب کنید اما از تمرکز بیش از حد رطوبت در یک نقطه خودداری کنید. برخی از ،ده فروشان شخص ثالث استفاده از آب گرم صابون را روی لکه ها توصیه می کنند، اگرچه اپل آن را پیشنهاد نمی کند.
 • قبل از اینکه بند را دوباره به ساعت اپل خود وصل کنید، اجازه دهید باند در هوا خشک شود.

باندهای ف،ی

نوارهای ف،ی می توانند اپل واچ شما را برای موقعیت های خاص بالا ببرند یا به شما کمک کنند با کد لباس اداری مطابقت داشته باشید. هنگام تمیز ، این باندهای سطح بالا، مطمئن شوید که پارچه شما کاملاً از ،یفی و ، پاک باشد تا از ،اشیدگی ف، جلوگیری شود.

 • بند را از اپل واچ خود بردارید و با یک پارچه ساینده و بدون پرز پاک کنید. در صورت نیاز، پارچه را به آرامی با آب گرم مرطوب کنید.
 • قبل از اینکه آن را دوباره به ساعت اپل وصل کنید، باند را با یک پارچه خشک، غیر ساینده و بدون پرز خشک کنید.

بیشتر بخو،د: رایج ترین مشکلات و راه حل های اپل واچ

<،on type="،on" cl،="-_-6h -_-u -_-v">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/،w-to-clean-apple-watch-3244331/