چگونه رمزگذاری سرتاسر آیفون را روشن کنیم


اپل در iOS 16.2 یک پیشرفت امنیتی بزرگ را راه اندازی می کند که ویژگی طول، مدت رمزگذاری کامل برای iMessage را در iCloud، پشتیبان گیری از آیفون و هشت برنامه/دسته دیگر به ارمغان می آورد. به ،وان بخشی از این فرآیند، باید یک مخاطب/کلید بازیابی تنظیم کنید – در اینجا نحوه فعال ، رمزگذاری سرتاسر آیفون برای iMessage، iCloud، پشتیبان‌گیری از دستگاه، یادداشت‌ها، سافاری، ع،‌ها و موارد دیگر آورده شده است.

iOS 16.2 در حال حاضر تست خود را به ،وان یک توسعه دهنده و بتا عمومی به پایان می رساند. نامزد انتشار دیروز در دسترس قرار گرفت، بنابراین زمان زیادی تا عرضه عمومی آن نمی گذرد.

اما اگر نمی‌خواهید منتظر بم،د تا محافظت از داده‌های پیشرفته اپل و سایر ویژگی‌های عالی مانند نمایشگر همیشه روشن قابل تنظیم برای iP،ne 14 Pro، Apple Music Sing و موارد دیگر را امتحان کنید، می‌تو،د اکنون نحوه نصب نسخه بتا عمومی رایگان را بیاموزید. در توضیح کامل ما:

در حالی که رمزگذاری انتها به انتها (E2E) قبلاً برای پیام‌های اپل، iCloud Keychain، داده‌های Health و موارد دیگر وجود داشته است، این به‌روزرس، E2E را به پشتیبان‌گیری از پیام‌ها (پیام‌ها در iCloud) پشتیبان iCloud آیفون، iCloud Drive، Notes، می‌آورد. ع،‌ها، یادآوری‌ها، نشانک‌های سافاری، میانبرهای سیری، یادداشت‌های صوتی و مجوزهای کیف پول. جزئیات بیشتر را در پوشش کامل ما و اپل بخو،د سند پشتیب،.

نحوه فعال ، رمزگذاری پایان به آیفون برای پشتیبان‌گیری iMessage، iCloud

 1. مطمئن شوید که هستید دارای iOS 16.2 (اگر نمی خواهید صبر کنید نسخه بتای رایگان را نصب کنید)
 2. باز کن برنامه تنظیمات در آیفون شما
 3. روی نام خود ضربه بزنید در بالا
 4. حالا انتخاب کن iCloud
 5. انگشت خود را به پایین بکشید و ضربه بزنید حفاظت از داده های پیشرفته
 6. ضربه زدن حفاظت پیشرفته داده را روشن کنید
  • اگر مخاطب بازیابی یا کلید بازیابی راه‌اندازی نکرده‌اید، ابتدا از شما خواسته می‌شود این کار را انجام دهید.
 7. اگر به‌تازگی راه‌اندازی یک مخاطب/کلید بازیابی را تمام کرده‌اید، به آن بازگردید برنامه تنظیمات > iCloud > حفاظت از داده های پیشرفته و ضربه بزنید حفاظت پیشرفته داده را روشن کنید
 8. دستورات را دنبال کنید
 9. ممکن است از شما خواسته شود قبل از اینکه بتو،د رمزگذاری انتها به انتها (E2E) را فعال کنید، سایر دستگاه‌های وارد شده به حساب iCloud خود را به‌روزرس، کنید.
  • از طرف دیگر، می‌تو،د دستگاه‌هایی را که بر روی نرم‌افزارهای قدیمی هستند حذف کنید تا روند کار را پیش ببرید

فرآیند روشن ، رمزگذاری سرتاسر آیفون با محافظت از داده‌های پیشرفته چگونه به نظر می‌رسد:

رمزگذاری سرتاسر آیفون را برای iMessage، iCloud، نسخه پشتیبان 1 روشن کنید

اگر مخاطب یا کلید بازیابی را از قبل تنظیم نکرده‌اید، ابتدا این کار را انجام می‌دهید:

رمزگذاری سرتاسر آیفون را برای iMessage، iCloud، نسخه پشتیبان 2 روشن کنید

پس از اتمام تنظیم بازیابی مخاطب/کلید، به صفحه «حفاظت پیشرفته داده» برگردید و روی «روشن ، حفاظت پیشرفته داده» ضربه بزنید.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید، ممکن است لازم باشد دستگاه‌های دیگر اپل خود را به جدیدترین نسخه به‌روزرس، کنید تا رمزگذاری سرتاسر را فعال کنید – یا باید آنها را از صفحه اصلی Apple ID در برنامه تنظیمات حذف کنید.

نظر شما در مورد رمزگذاری سرتاسری که در iCloud به پیام‌ها می‌آید، پشتیبان‌گیری و موارد دیگر چیست؟ آیا این ویژگی را روشن خواهید کرد؟ نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

از اینکه راهنمای ما در مورد نحوه روشن ، رمزگذاری سرتاسر آیفون را مطالعه کردید متشکریم!

آموزش های بیشتر 9to5Mac:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای ،ب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:


منبع: https://9to5mac.com/2022/12/08/،w-to-turn-on-ip،ne-end-to-end-encryption-messages-icloud/