15 تخفیف برتر جمعه سیاه بریتانیا در حال حاضر موجود است


آرم آمازون روی تلفن در کنار جعبه ها ع، استوک 12

ادگار سروانتس / Android Aut،rity

جمعه سیاه فقط یک روز دیگر باقی مانده است، اما ما در حال حاضر در حال شنا ، در معاملات برجسته هستیم. چه به دنبال گوشی هوشمند، تبلت، هدفون، یا کلاً یک دسته فناوری دیگر باشید، مطمئناً چیزی ارزش ،ید پیدا خواهید کرد.

در ،ستان و در مورد بهترین معاملات ارزش بررسی ، را شگفت زده می کنید؟ نگران نباشید، ما شما را با خلاصه ای از بهترین معاملات جمعه سیاه بریت،ا تحت پوشش قرار داده ایم.

گوشی های هوشمند

google pixel 6a back - بهترین دوربین گوشی های مقرون به صرفه

رایان هاینز / Android Aut،rity

آمازون ،ستان سری‌های پی،ل 6 و پی،ل 6a، خط ا،پریا سونی، گوشی‌های مختلف وان پ، و غیره را تخفیف داده است. برجسته ترین معاملات را در زیر بررسی کنید.

ساعت های هوشمند و تبلت ها

Fitbit Sense 2 نمودار ضربان قلب را مرور کنید

سی. اسکات براون / Android Aut،rity

بازوی آمازون در بریت،ا نیز قیمت چند ساعت هوشمند و تبلت را کاهش می دهد. بنابراین اگر به هر حال می‌خواهید آن را ارتقا دهید، اکنون زمان خوبی است که یکی از این محصولات را تهیه کنید.

سمعی

pixel buds pro در مورد 1

ریتا الخوری / Android Aut،rity

آیا به هدفون‌های بی‌سیم واقعی جدید یا هدفون‌های معمولی‌تری نیاز دارید؟ همانطور که در زیر می بینید، ما چند معامله برجسته نیز در این زمینه داریم.


این برای نگاه ما به 15 پیشنهاد برتر جمعه سیاه برای بریت،ا است. می تو،د برای محصولات با تخفیف بیشتر، مرکز جمعه سیاه ما را بررسی کنید. همچنین، می‌تو،د فهرست ما از بهترین معاملات گوشی‌های هوشمند جمعه سیاه و خلاصه بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه را بررسی کنید.

<،on type="،on" cl،="-_-Ai -_-n -_-o">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/best-uk-black-friday-deals-3240604/