24 ساعت زندگی رویایی با دستگاه های پوشیدنی گلکسی – اتاق خبر جهانی سامسونگ


زندگی رویایی ی،ی زندگی هر روز به بهترین شکل. جدای از دستیابی به اه، شخصی، چیز دیگری وجود دارد که بسیاری از مردم هنگام تلاش برای زندگی رویایی خود اولویت دارند: سبک زندگی سالم.

JM، یک YouTuber با حدود 450000 مش،، متخصص در بررسی دستگاه های IT است. او اخیراً با استفاده از دستگاه‌های پوشیدنی گل،ی خود را به چالش کشیده تا زندگی رویایی کامل‌تری داشته باشد. برای رسیدن به این زندگی رویایی عالی، او از سری Galaxy Watch5 استفاده کرد که با ردیابی و ضبط دقیق داده‌های سلامت به ،وان یک مربی سلامت روی مچ دست شما عمل می‌کند، و Galaxy Buds2 Pro که تجربه‌های صوتی غنی با صدای واضح و شفاف را در فضایی راحت ارائه می‌کند. طرح.

Samsung Newsroom روز خود را با JM گذراند، که زمان زیادی را برای ارزیابی جدیدترین دستگاه‌ها سرمایه‌گذاری کرده است تا ببیند چگونه می‌تواند با پوشیدنی‌های Galaxy زندگی کاملی داشته باشد.

6 صبح: روز را با بررسی ال،ای خواب خود شروع کنید

هر روز با خواب شروع و به پایان می رسد و آن را به بخشی ضروری از یک سبک زندگی سالم تبدیل می کند. علاوه بر این، خوب خوابیدن مهمتر از خواب طول، مدت است. Galaxy Watch5 برای کمک به نظارت بر خواب خود، چرخه‌های خواب شما را در طول شب ردیابی می‌کند و به شما امکان می‌دهد پس از یک شب استراحت طول،، ال،ای خواب و کیفیت خود را مشاهده کنید.

Galaxy Watch5 با ارائه اطلاعات دقیق در مورد مدت زمان خواب و ال،ای خواب به شما کمک می کند تا عادات خواب سالمی را با بینش هایی ایجاد کنید که به شما کمک می کند برنامه خواب خود را به خوبی تنظیم کنید. این ساعت به طور جامع بر فعالیت شما در هنگام خواب نظارت می‌کند، مانند چرخه‌های خوابی که طی می‌کنید، چرخش و چرخش، تعداد دفعاتی که از خواب بیدار می‌شوید و موارد دیگر، و امتیاز کلی خواب را بر اساس کیفیت خواب به شما ارائه می‌دهد. این ساعت همچنین می تواند ،وپف را تشخیص دهد و میزان اشباع ا،یژن شما را در هنگام خواب نمایش دهد.

ویژگی مدیریت خواب گل،ی واچ 5 کیفیت خواب کاربران را در چهار مرحله بر اساس میزان خواب عمیق آنها تجزیه و تحلیل می کند. پس از اینکه ساعت هفت روز خواب را ثبت و تجزیه و تحلیل کرد، این اپلیکیشن نوع خواب کاربر را با الگوی خواب حیوانات مختلف مقایسه می کند. کاربران همچنین می‌توانند برای بهبود عادات خواب خود، راهنمای مربیگری خواب سفارشی دریافت کنند.

8 صبح: با حسگر BioActive در مورد وضعیت بدن خود اطلاعات بیشتری ،ب کنید

پس از بیدار شدن از خواب، یک تمرین کم تاثیر در خانه بهترین راه برای شروع روز شماست. برای بررسی پیشرفت تمرین و آمار بدن، Galaxy Watch5 می تواند ،یب بدن شما را به دقت مح،ه کند.

Galaxy Watch5 دارای سنسور BioActive با دقت بالا برای اندازه‌گیری داده‌های بدن شما، از جمله درصد آب بدن، توده عضل، ،تی و چربی بدن است که به شما امکان می‌دهد پیشرفت تن، اندام یا آمار بدن خود را پیگیری کنید. به لطف طراحی بهبودیافته، حسگر BioActive عریض‌تر در پشت ساعت، ،مت بزرگ‌تری از مچ دست را پوشش می‌دهد و دقت بیشتری را ارائه می‌دهد.

کاربران به راحتی می توانند تمام داده های اندازه گیری شده را در یک نگاه مشاهده کنند تا پیشرفت خود و همچنین تغییرات در سلامت و بدن خود را پیگیری کنند. این ساعت فراتر از ثبت کا،ی مصرفی و مدت زمان تمرین است و کاربران را قادر می سازد تا سلامت خود را روی مچ دست خود نظارت کنند.

۱ بعد از ظهر: تمرین خود را با پوشیدنی های Galaxy ارتقا دهید

JM گواهینامه داور بین المللی تنیس را دریافت کرده است و همسرش سالی یک تنیس باز حرفه ای سابق است که تنیس را نه تنها به یک فعالیت سرگرم کننده بلکه بخشی از زندگی روزمره آنها تبدیل کرده است. گل،ی واچ 5 برای آنها یک وسیله جانبی ضروری برای ردیابی پیشرفت تمرین آنها در حین بازی تنیس است.

سری گل،ی واچ 5 می‌تواند پیشرفت را برای انواع ورزش‌ها و همچنین اشکال مختلف ورزش، مانند تمرین با وزنه و آهسته دویدن، ردیابی کند. کاربران می توانند با اتصال ساعت به اپلیکیشن Samsung Health ورزش های بیشتری اضافه کنند. ساعت به طور خودکار تمرینات ردیابی را با حرکات زیاد مانند دویدن و دوچرخه سواری شروع می کند. برای سایر ورزش‌ها یا ورزش‌ها، کاربران می‌توانند به صورت دستی روی دکمه آهنگ روی ساعت ضربه بزنند تا ردیابی شروع شود.

جی ام و همسرش نیز اغلب در حین بازی تنیس از گوش دادن به موسیقی لذت می برند. این زوج در حین بازی تنیس، از Galaxy Buds2 Pro استفاده ،د، هدفون هایی که هنگام پوشیدن به راحتی جا می گیرند. با طراحی ارگونومیک و وزن تنها 5.5 گرم، Galaxy Buds2 Pro به راحتی در گوش شما جا خوش می کند، حتی در حین انجام ورزش هایی که نیاز به فعالیت بدنی شدید دارند.

Galaxy Buds2 Pro همچنین به لطف ویژگی 360 Audio از کیفیت صدای غنی تری برخوردار است و عمر باتری طول، تر به آن امکان پخش صدا را تا 29 ساعت می دهد. این ساعت با قابلیت مقاوم در برابر آب با درجه IPX7، دوام بیشتری دارد و می تواند به راحتی در برابر آب و عرق فعالیت های خارج از منزل مقاومت کند.

پس از پایان تمرین، گل،ی واچ 5 خلاصه ای جامع از تمرین شما، از جمله مدت زمان، کا،ی سوزانده شده، ضربان قلب و موارد دیگر را نشان می دهد. اگر به طور منظم ورزش می کنید، می تو،د برای مدیریت سیستماتیک سلامت خود به داده های تمرین قبلی هفته مراجعه کنید.

6 بعد از ظهر: از ویژگی های هوشمند بهینه شده برای فعالیت های خارج از منزل استفاده کنید

گذراندن زمان بیشتر در خارج از منزل با ورزش یا انجام فعالیت های خارج از منزل می تواند به شما کمک کند در زندگی رویایی خود آرامش داشته باشید و با طبیعت ارتباط برقرار کنید. پوشیدنی‌های Galaxy اینجا هستند تا به شما در شروع کار کمک کنند. گل،ی واچ 5 پرو که اخیراً به مجموعه محصولات گل،ی واچ اضافه شده است، به ،وان مربی سلامت شخصی شما در تمام فعالیت‌های خارج از منزل عمل می‌کند. به لطف افزایش دوام و عملکرد هوشمند کمک به تمرین، Galaxy Watch5 Pro شریک تمرینی کاملی است که با شما همراهی می‌کند و به شما کمک می‌کند در هر فعالیت در فضای باز با انگیزه بم،د.

صفحه نمایش کریستالی یاقوت کبود و قاب تیت،ومی Galaxy Watch5 Pro آن را به اندازه کافی قوی کرده است تا در برابر ،اصر مقاومت کند. کریستال یاقوت کبود در برابر خط و خش مقاوم است و خیال کاربران را هنگام استفاده از ساعت در حین فعالیت در فضای باز راحت می کند.

اگر از پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری در مسافت‌های طول، لذت می‌برید، ویژگی‌های هوشمند مبتنی بر GPS به شما کمک می‌کنند مسیر خود را ترسیم کنید. Galaxy Watch5 Pro دارای ویژگی Route Workout است، که می‌تواند مسیرها را برای استفاده بعدی ذخیره کند، و ویژگی Track Back، که شما را به جایی که با ردیابی مجدد مسیر خود شروع کرده‌اید، راهنمایی می‌کند و به ویژه برای فعالیت‌های خارج از منزل مانند پیاده‌روی مفید است.

با استفاده از ویژگی Route Workout مسیرهای ضبط شده خود را با سایر کاربران Galaxy به ،وان فایل با فرمت تبادل GPS (GPX) به اشتراک بگذارید. می‌تو،د فایل‌های GPX به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط دیگران را در Galaxy Watch5 Pro خود بارگیری کنید تا دقیقاً همان مسیرها را از طریق ویژگی ناوبری Turn-by-Turn تجربه کنید.

علاوه بر این، شبیه به ناوبری ماشین، ویژگی Turn-by-Turn Navigation به آرامی شما را در مسیرهای تمرینی ضبط شده با استفاده از ،زش و دستورات صوتی راهنمایی می کند. این ساعت که به طور خاص برای فعالیت در فضای باز طراحی شده است، راهنمایی من، برای موقعیت هایی ارائه می دهد که نمی تو،د به راحتی به صفحه ساعت نگاه کنید، مانند هنگام دوچرخه سواری یا پیاده روی.

با ظرفیت باتری بهبود یافته 590 میلی آمپر ساعتی، ساعت ها از Galaxy Watch5 Pro استفاده کنید و دامنه وسیعی از ویژگی ها و افزایش قابلیت استفاده را تجربه کنید.

9 شب: با حذف فعال نویز روی خود تمرکز کنید

پس از یک روز طول،، یک لحظه در شب برای تمرکز روی خود و کاهش استرس می تواند استرس روز را کاهش دهد. ویژگی حذف نویز فعال (ANC) Galaxy Buds2 Pro هنگام گوش دادن به موسیقی آرام یا تمرکز بر صدای نفس خود، نویز را برای غوطه وری بهتر مسدود می کند.

سری Galaxy Watch5 همچنین سطح استرس و فشار خون شما را اندازه گیری می کند. وقتی سطح استرس شما با،ت، از راهنمای ساعت پیروی کنید و روی تنفس عمیق تمرکز کنید تا دوباره تمرکز کنید و به خود استراحت دهید.

با انبوهی از ویژگی‌های منحصر به فرد، پوشیدنی‌های Galaxy به شما کمک می‌کنند از سلامت جسمی و رو، خود مراقبت کنید. با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای کاربران، پوشیدنی ها ویژگی های نوآورانه، افزایش عملکرد و راحتی را ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا زندگی رویایی خود را داشته باشید.

YouTuber JM کدام ویژگی را بیشتر توصیه می کند؟

JM، یوتیوبری که در این داستان حضور دارد، به ویژه تحت تأثیر سرعت شارژ سریع Galaxy Watch5 در میان ویژگی های متعدد آن قرار گرفت. سری گل،ی واچ 5 از شارژ بی سیم سریع 10 واتی پشتیب، می کند و بسته به مدل آن تنها در 30 دقیقه تا 45 درصد باتری شارژ می شود. Galaxy Buds2 Pro همچنین دارای سرعت شارژ سریع است و توانایی پخش صدا تا یک ساعت پس از تنها پنج دقیقه شارژ را دارد. او گفت: «با سایر دستگاه‌های پوشیدنی، باید توجه زیادی به زمان شارژ آن‌ها می‌کردم، اما با این دستگاه‌های پوشیدنی گل،ی نیازی به این کار نداشتم.

https://www.youtube.com/watch?v=a-DzOvuC8H8رارا

را


منبع: https://news.samsung.com/global/24-،urs-of-living-the-dream-life-with-galaxy-wearable-devices?utm_source=rss&utm_medium=direct