3 ویژگی مورد علاقه و کم مورد علاقه من


سونی WH 1000XM5

Adamya Sharma / Android Aut،rity

من چند هفته است که از Sony WH-1000XM5 استفاده می کنم. من آنها را در حال حرکت در فرودگاه‌های پر سر و صدا، خیابان‌های شلوغ، اتاق‌های ،ت، شب‌ها در رختخواب، و هنگام نوشتن طوفان در اینجا آزمایش کرده‌ام. Android Aut،rity. من حتی اخیراً در مورد اینکه چگونه هدفون های Bose خود را برای قوطی های بی سیم پرچمدار سونی کنار گذاشتم، نوشتم. نیازی به گفتن نیست که من چیزهای زیادی در مورد WH-1000XM5 دوست داشتم.

اگر می‌خواهید نگاه عمیق‌تری به هدفون داشته باشید، می‌تو،د بررسی ما را بخو،د که همه چیز از عملکرد حذف نویز گرفته تا عمر باتری، کیفیت صدا و موارد دیگر را پوشش می‌دهد. اما اگر قبل از فشار دادن دکمه ،ید به یک تعمیر سریع نیاز دارید، من بهترین و بدترین کیفیت سونی WH-1000XM5 را بر اساس تجربه شخصی‌ام فهرست می‌کنم. من احساس می کنم ا،ر کاربران هدفون معمولی مانند من به این نکات اهمیت می دهند و امیدوارم آنها به شما کمک کنند تا تصمیمی آگاهانه بگیرید.

Sony WH-1000XM5: ویژگی های مورد علاقه من

راحتی و طراحی

ما Sony WH-1000XM5 را در آزمایشگاه با تج،ات پیشرفته آزمایش کردیم.

کریس توماس / Android Aut،rity

سونی WH-1000XM5 باید یکی از راحت‌ترین هدفون‌هایی باشد که تا به حال استفاده کرده‌ام. بازبین‌های سراسری همچنین به شما خواهند گفت که قوطی‌ها به لطف گوش‌های بزرگی که سونی ارائه کرده است، حس خاصی بر روی گوش‌های شما دارند. بزرگ یا کوچک، گوش های شما توسط XM5 محصور می شوند تا محیطی عالی برای حذف نویز ایجاد کنند.

XM5 گوش های شما را می گیرد تا محیطی عالی برای حذف نویز ایجاد کند.

من هیچ مشکلی در استفاده طول، مدت از هدفون نداشتم، به دلیل پوشش چرم گیاهی نرم روی گوشی. هدبند نیز به طور کامل ساخته شده است و دارای طراحی کشویی قابل تنظیم است که در سطوح مختلف در جای خود کلیک می کند تا تن، کامل را ارائه دهد. اگر به دنبال هدفونی هستید که درست روی سر شما قرار بگیرد، XM5 ناامید نخواهد شد. این مورد مورد علاقه من در مورد هدست است.

همچنین ببینید: بهترین معاملات Cyber ​​Monday برای هدفون، تبلت، گوشی‌های هوشمند و موارد دیگر

کنترل‌ها را لمس کنید و برای چت صحبت کنید

ضربه زدن انگشت به لیوان گوش سونی WH-1000XM5 که روی سر پوشیده شده است.

زک خان / Android Aut،rity

من مدت هاست که از طرفداران کنترل های لمسی سونی در سری WH-1000X بوده ام. XM5 دارای همان کنترل های لمسی بصری است که پس از چند دقیقه استفاده از هدفون به راحتی قابل یادگیری است. می‌تو،د برای رفتن به آهنگ بعدی به جلو بکشید، برای شنیدن آهنگ قبلی به عقب و برای تنظیم صدا به بالا/پایین بکشید. به همین سادگی.

حتی لازم نیست نگران اثر انگشت باشید که هدفون شما را ،اب می کند. سطح گوشواره ها صاف است و چاپ را به خود جلب نمی کند. همچنین به اندازه کافی بزرگ است که حرکات به درستی ثبت شوند. می‌دانم که برخی از افراد ممکن است کنترل‌های دکمه‌ای را ترجیح دهند مانند مواردی که در Bose QC 45 وجود دارد، اما به نظر من، همیشه در مورد دکمه‌های فیزیکی کمی بازی حدس‌زنی وجود دارد، به‌خصوص زم، که دید کافی ندارید و برای پیدا ، جایی که در آن وجود دارد تلاش می‌کنید. دکمه ها هستند یا کدام یک را فشار دهید. اگر کنترل های لمسی به راحتی قابل یادگیری هستند، هیچ چیز مانند آنها وجود ندارد و WH-1000XM5 نمونه ای عالی از آن است.

به نظر من آنقدر راحت است که XM5 هر بار که مکالمه ای را با ،ی شروع می کنم، پخش را متوقف می کند.

این هدفون همچنین دارای تعدادی ویژگی هوشمند است که احتمالاً عملکرد Speak to Chat مورد علاقه من است. به نظر من آنقدر راحت است که XM5 هر بار که مکالمه ای را با ،ی شروع می کنم، پخش را متوقف می کند. نیازی نیست با کنترل ها سر و کله بزنید. فقط شروع به صحبت کنید و موسیقی یا هر چیزی که به آن گوش می دهید به طور خودکار با کمک میکروفون های روی هدفون که صدای شما را تشخیص می دهد متوقف می شود. چند ث،ه پس از توقف صحبت، WH-1000XM5 به طور خودکار از حالت محیط خارج می شود و پخش را از سر می گیرد. این ویژگی استفاده از هدفون را بسیار طبیعی می کند، چیزی که یافتن آن در رقبای آن سخت است.

ANC بی نظیر و عمر باتری قابل اعتماد

نمای زاویه‌دار دکمه‌های پاور و حذف نویز Sony WH-1000XM5

کریس توماس / Android Aut،rity

من از بسیاری از هدفون های Active Noise Cancelling و هدفونو Sony WH-1000XM5 قطعاً بهترین ها را در اختیار دارند. آنها به لطف طراحی گوشواره ها در جداسازی گوش ها عالی هستند، اما عملکرد ANC نیز بسیار خوب است. من از Bose QC 35 II و جدیدتر QC 45 استفاده کرده ام و قوطی های سونی به طور قابل توجهی بهتر از هر دوی آنها هستند. اگر افرادی در اطراف شما صحبت می کنند، هدفون طوری است که انگار در اتاقی تنها نشسته اید. صداهای بزرگتر مانند ترافیک، موتورهای قطار، و تمرین های ساختم، نیز چندین نقطه کاهش می یابد تا گوش دادن بدون وقفه باشد.

مربوط: Sony WH-1000XM5 در مقابل Bose QuietComfort 45

گفته می شود، اگر عمر باتری ضربه بخورد، ANC خوب فایده ای ندارد. در مورد Sony WH-1000XM5، این مشکلی ندارد. من به راحتی بیش از 30 ساعت گوش دادن را با ANC روشن کردم. برای یک کاربر معمولی مثل من، این بیش از یک هفته عمر باتری است. حتی اگر شنونده سنگینی هستید، باید بتو،د 5 تا 6 روز را با یک بار شارژ پشت سر بگذارید. با خاموش بودن ANC، باتری فوق العاده تقویت می شود، با زمان پخش بیش از 50 ساعت. سونی قطعاً به خاطر این موضوع مستحق برخی حقوق است.

Sony WH-1000XM5: کمترین ویژگی های مورد علاقه من

آنها جمع نمی شوند و جمع و جور نیستند

Sony WH 1000XM5 در مقابل Bose QC 35 2 1

Adamya Sharma / Android Aut،rity

با وجود تمام ستایش هایی که از سونی WH-1000XM5 برای کیفیت ساخت ارائه کرده ام، یکی از چیزهایی که در مورد آنها دوست ندارم این است که حمل ، آنها آسان نیست. برخلاف سری QuietComfort Bose یا حتی این هدفون‌های مارشال که همکارم ریتا خیلی دوست دارد، قوطی‌های سونی به خوبی در کوله پشتی یا کیف پول قرار نمی‌گیرند. احتمالاً به مک،سم هدبند کشویی که قبلاً ذکر کردم مربوط می شود، اما اگر هدفون های فشرده همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید، ممکن است هدف شما را برآورده نکند. گفته می شود، اینطور نیست که XM5 فوق العاده حجیم یا سنگین باشد. آنها فقط توانایی تا شدن را ندارند، چیزی که من بعد از سال ها استفاده از هدفون Bose از دست می دهم.

برنامه پیچیده است

سونی گزینه ها و تنظیمات زیادی را در برنامه Headp،nes Connect خود در اختیار شما قرار می دهد. می‌تو،د تقریباً همه چیز را روی هدفون خود سفارشی و شخصی کنید، مانند تنظیم کنترل‌های صدای تطبیقی ​​بر اساس مکان و فعالیت خود، تنظیم اکولایزر، انتخاب دستیار صوتی دلخواه خود و موارد دیگر. با این حال، من احساس می کنم این برنامه می تواند طرح و طراحی بهتری داشته باشد. کنترل‌ها و گزینه‌ها در منوها و برگه‌ها پنهان هستند که می‌تواند برخی افراد را گیج کند. به طور کلی، این رابط می تواند با rejig کار کند تا کاربر پسندتر شود.

بدون رتبه IP

لیوان گوش راست سونی WH-1000XM5 صاف روی میز قرار گرفته است

کریس توماس / Android Aut،rity

فقدان رتبه‌بندی رسمی IP به این م،ی است که سونی WH-1000XM5 در اطراف آب یا گرد و غبار قابل اعتماد نیست. اگر به دنبال هدفون برای باشگاه، اینها برای شما نیست. خود سونی توصیه می‌کند که در قوطی‌ها عرق نکنید یا از آن‌ها در باران استفاده نکنید. این قطعاً برای ،ی مثل من که زیاد بیرون از خانه است بسیار بد است. اگر در مک، زندگی می‌کنید که مخصوصاً مرطوب یا مرطوب است، ممکن است با XM5 مشکلاتی داشته باشید. با توجه به قیمتی که سونی می‌خواهد، هدفون باید این محافظ‌های گمشده را داشته باشد.

سونی WH-1000XM5

سونی WH-1000XM5

ANC بهتر • میکروفون برجسته • EQ قابل تنظیم

یکی از بهترین هدفون های ANC موجود در بازار.

سونی WH-1000XM5 با بهبود موفقیت‌آمیز پیشینیان خود، حذف نویز و کیفیت صدا را به همراه پشتیب، چند نقطه‌ای بلوتوث ارائه می‌کند.

هدفون WH-1000XM5 سونی علیرغم کاستی‌هایی که بسیار کم است، به راحتی قابل توصیه است. کیفیت صدای آنها بی عیب و نقص است، عملکرد ANC آنها عالی است، می توانند به دو دستگاه به طور همزمان متصل شوند و چندین ویژگی هوشمند دارند که استفاده از آنها را به یک تجربه لذت بخش تبدیل می کند. با همه اینها، چند سازش کوچک چندان سخت نیست که بتوان نادیده گرفت.

تا بعدی: بهترین هدفون بلوتوثی که می تو،د ب،ید

<،on type="،on" cl،="-_-Ai -_-n -_-o">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/sony-wh-1000xm5-favorite-features-3241805/