5 اپلیکیشن اندرویدی که این هفته نباید از دست بدهید


اسکرین شات AAW Zombie DDay 2

به نسخه 462 هفته نامه برنامه های اندروید خوش آمدید. در اینجا ،اوین مهم هفته گذشته آمده است:

  • گوگل این هفته تیم های Waze و Maps خود را ادغام کرد. این شرکت این کار را به ،وان یک اقدام صرفه جویی در هزینه انجام داد زیرا هر دو برنامه یک کار را انجام می دهند. از جنبه مثبت، یکپارچه سازی ممکن است به هر دو برنامه کمک کند. از جنبه منفی، Waze ممکن است مقدار قابل توجهی از استقلال خود را از دست بدهد. برای ،ب اطلاعات بیشتر لینک را بزنید.
  • آمازون می خواهد به کاربران ماهانه 2 دلار برای جاسوسی از استفاده از تلفن خود کمک کند. این شرکت می‌خواهد درباره نحوه استفاده مردم از تلفن‌هایشان و اثربخشی تبلیغاتشان اطلاعات بیشتری ،ب کند. در حال حاضر برای همه باز نیست و مطمئناً پول زیادی هم نیست. با این حال، ممکن است برخی از افراد را به انجام آن ترغیب کند.
  • Google Chrome انرژی کمتری دارد و حافظه اش کم می شود. دو ویژگی جدید محافظ در حین صحبت در حال گسترش هستند و باید شاهد عرضه کامل آنها در چند هفته آینده باشیم. ذخیره‌کننده حافظه زم، که از آن استفاده نمی‌کنید، برگه‌ها را به حالت خواب می‌آورد، و عملکرد ذخیره‌سازی باتری زم، فعال می‌شود که باتری دستگاه شما کمتر از 20 درصد باشد.
  • گوگل این هفته یک ویژگی صوتی فضایی جدید را معرفی کرد. باید روی گوشی‌های پی،ل 6 و پی،ل 7 قرار بگیرد. برنامه هایی که از این ویژگی پشتیب، می کنند عبارتند از Google TV، HBO Max، Netflix و YouTube. این لیست به اندازه پیشنهاد صوتی فضایی اپل طول، نیست، اما یک شروع است. برای ،ب اطلاعات بیشتر لینک را بزنید.
  • Google P،tos در حال آزمایش یک عملکرد جستجوی جدید است. این عملکرد به شما کمک می کند افراد را از روی چهره آنها پیدا کنید. برخی از کاربران متوجه شده اند که دکمه Google Lens نیز با یک عملکرد جستجو جایگزین شده است. روش کار به این صورت است که روی صورت شخصی ضربه می‌زنید، و Google P،tos ع،‌های بیشتری را با آن چهره به شما نشان می‌دهد. این یک نوع مرتب است، در واقع.

اسکرول خودکار ویدیو برای TikTok

قیمت: رایگان

فیلم اسکرول خودکار برای اسکرین شات تیک تاک ۲۰۲۲

ویدیوی اسکرول خودکار برای TikTok دقیقاً همان چیزی است که نام آن می گوید. به‌طور خودکار TikTok را اسکرول می‌کند تا شما مجبور نباشید. کارش درسته شما آن را دانلود می‌کنید، به آن مجوز دسترسی می‌دهید و سپس آن را در تنظیمات پیکربندی می‌کنید. از آنجا، هنگامی که TikTok را باز می کنید، به طور خودکار باز می شود و شروع به اسکرول می کند. برای ویدیوهای کوتاه‌تر یا طول،‌تر زم، که به آنها برخورد می‌کنید قابل تنظیم است. این قطعاً یک برنامه روزهای اولیه است و می تواند از برخی ترفندها استفاده کند. گفتنی است، این یک ایده شسته و رفته است، و در غیر این صورت کاملا تمیز است.

شوالیه های کشتی هوایی

قیمت: رایگان برای بازی

Air،p Knights یک بازی RPG غیرفعال است. از نظر مک،کی، شبیه بسیاری از موارد دیگر است. شما شخصیت‌های جدیدی دریافت می‌کنید، سطح آن‌ها را بالا می‌برید و از آنها برای پیشرفت در بازی استفاده می‌کنید. مبارزه ا،راً خودکار است. بازی دارای یک فرض جذاب است، حتی اگر صداگذاری کمی آماتور باشد. همچنین یک حالت PvP به همراه مکان های زیادی برای باز ، قفل وجود دارد. تا آنجایی که RPG های بیکار می گویند خوب است، اما افرادی که بازی های بیکار را دوست ندارند این یکی را نیز دوست نخواهند داشت.

اسکرین شات ZomokMe 2022

ZomokMe یک ردیاب هزینه به طور خاص برای هزینه های روزانه است. به شما امکان می دهد ،یدها و هزینه های خود را وارد کنید. بعلاوه، اگر در حال ت،یم ، هستید، می تو،د چک ها را بین دوستان خود نیز ت،یم کنید. در استفاده روزمره، استفاده از آن به اندازه کافی آسان است و قطعاً می تو،د هزینه های خود را در حین حرکت ببینید. برای استفاده از آن باید یک حساب کاربری ایجاد کنید، که ایده آل نیست، اما در غیر این صورت، خوب کار می کند. تنها نقطه ضعف واقعی این است که یک ،صر اجتماعی در خود دارد که اگر دوستان شما نیز ثبت نام نکنند واقعاً کار نمی کند.

Zombie Hunter D-Day 2

قیمت: رایگان برای بازی

Zombie Hunter D-Day 2 ادامه رسمی بازی محبوب Zombie Hunter D-Day است. بازی اول 80 روز پس از آ،ا،مان و دومین بازی 160 روز پس از آ،ا،مان اتفاق می افتد. این بدان م،است که بازی ها قطعاً پیوند دارند. این یک بازی FPS است که در آن با زامبی ها و هیولاها مق، می کنید در حالی که سعی می کنید از مرگ خودداری کنید. یک کیفیت تیراندازی آرکید در بازی وجود دارد که در آن شما واقعاً زیاد حرکت نمی‌کنید. گیم پلی اصلی تیراندازی به زامبی ها از موقعیتی تقریباً ثابت است.

برخی از ویژگی های دیگر عبارتند از پشتیب، آفلاین، مک،ک ادغام سلاح و هزاران زامبی برای شلیک. بازی رایگان است، اما با ،یدهای درون‌برنامه‌ای آن چندان حریص نیست. این یک نوع بازی است که برای ا،ر آنها ضربه یا از دست دادن است، اما تیراندازی آرکید بدی نیست.

نسخه MS Paint

قیمت: رایگان

اسکرین شات نسخه MS Paint 2022

نسخه MS Paint یک پورت تلفن همراه برنامه Microsoft Paint است. این شامل ابزارهایی است که روی آنها کلیک کرده و استفاده می کنید. با انگشت احساس خوبی ندارد، اما استفاده از آن با قلم یا قلم S اگر دارید، بسیار خوشایند است. این برنامه شبیه یک ساخت اولیه است. برخی از اشکالات وجود دارد، به خصوص در مورد سیستم منو که به درستی کار نمی کند. ما فکر می کنیم شاید توسعه دهنده باید قبل از راه اندازی کمی بیشتر تست می کرد. با این حال، هنگامی که آنها به درستی کار می کنند، یک برنامه طراحی کوچک سرگرم کننده است که شبیه ویندوز قدیمی است.


اگر اخبار یا نسخه‌هایی از برنامه‌ها یا بازی‌های اندرویدی بزرگ را از دست دادیم، در نظرات درباره آن به ما بگویید.
ممنون که خواندید. اینها را هم امتحان کنید:

<،on type="،on" cl،="-_-6h -_-u -_-v">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/android-apps-weekly-462-3249579/