9 عنوانی که اکنون می توانید پخش کنید


دفنه کین و امیر ویلسون در فیلم مواد تاریک او

His Dark Materials برای فصل سوم و آ،ین فصلش در HBO بازگشته است و از HBO Max پخش می‌شود. محصول مش، بی‌بی‌سی بر اساس رمان‌های فیلیپ پولمن، دومین اقتباس و بسیار مشهورتر است، با فصل 3 که رویدادهای رمان سوم را پوشش می‌دهد. جاسوسی کهربایی. اگر مشتاق هستید و به دنبال نمایش های بیشتری مانند His Dark Materials هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

همچنین ببینید: بهترین نمایش ها در HBO Max

اگر هنوز His Dark Materials را بررسی نکرده‌اید، می‌تو،د دو فصل اول را به صورت استریم پخش کنید و اکنون با فصل 3 در HBO Max همراه باشید. فقط لینک زیر را بزنید

لوگوی HBO Max

HBO Max

HBO Max خانه شما برای فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی ساخت برادران وارنر مانند ارباب حلقه‌ها، ابرقهرمانان کمیک دی‌سی و غیره است. همچنین خانه فیلم‌ها و نمایش‌های جدید و اصلی است که در هیچ جای دیگری موجود نیست.

نمایش هایی مانند مواد تاریک او

کشف جادوگران

متیو گود در نقش متیو ک،مونت و ترزا پالمر در نقش دایانا بیشاپ در گاراژ پارکینگ در کشف جادوگران - نمایش هایی مانند دختران کاغذی

فانتزی تاریک، نیروهای شیط،، اتحاد بین جناح های متخاصم، و سفر از طریق پورتال های جادویی – کشف جادوگران شباهت های زیادی با مواد تاریک او دارد. هنگامی که یک مورخ یک دست نوشته جادو شده را کشف می کند، او به دنیایی از جادو، خون آشام ها و موارد دیگر کشیده می شود و در حالی که قدرت های پنهان خود را کشف می کند، وارد یک رابطه عاشقانه ستاره ای می شود.

amc بیشتر

AMC بیشتر

AMC Plus دسترسی درخواستی بدون آگهی به کتابخانه نمایش‌ها و فیلم‌های خانواده تلویزیون کابلی و سرویس‌های پخش شبکه‌های AMC ارائه می‌دهد.

سایه و استخوان

سایه و استخوان - مانند مواد تیره او نشان می دهد

Shadow and Bone یک نمایش نتفلی، مانند مواد تاریک او بر اساس رمان‌های لی باردوگو است که ،اوینی از «گریشاورس» او را ،یب می‌کند. در یک تاریخ متناوب، یک سرباز به طور تصادفی نشان می دهد که او دارای قدرت های جادویی اسرارآمیز است و ناگهان به او اجازه می دهد تا به دنیایی از امتیازات و قدرت دسترسی پیدا کند.

نماد نتفلی،

نتفلی،

نتفلی، همچنان با بیش از 200 میلیون مش، در سراسر جهان، پیشروترین سرویس استریم ممتاز است. هزاران فیلم و برنامه تلویزیونی را برای تماشای زیاد ارائه می‌کند، از جمله فهرست فیلم‌ها و سریال‌های اصلی که همیشه در حال رشد است، از جمله Stranger Things، The Witcher، Bridgerton و بسیاری دیگر.

ردیف کارناوال

Carnival Row مانند مواد تیره خود را نشان می دهد

این سریال Amazon Prime Video با بازی اورلاندو بلوم و کارا دلوین. در دنیایی که جن ها و دیگر موجودات جادویی پس از دست اندازی انسان ها به دنیای آن ها پناهنده می شوند، یک کارآگاه انس، که در حال تحقیق در مورد رشته ای از قتل ها است، وارد یک رابطه عاشقانه با موجودی جادویی می شود که در جامعه ای رو به افزایش است.

لوگوی ویدیوی پرایم

آمازون پرایم ویدئو

Amazon Prime Video دسترسی به هزاران فیلم و برنامه تلویزیونی را برای پخش استریم ارائه می دهد. این شامل نمایش‌ها و فیلم‌های اصلی عالی مانند The Boys و The Tomorrow War است. همچنین می تو،د برای سایر خدمات پریمیوم در Amazon Prime Video ثبت نام کنید.

دکتر هو

جودی ویتاکر و همراهانش با دستان بلند شده در Doctor W،

سریال علمی-تخیلی بریت،ایی بی‌بی‌سی یک ک،یک کالت است و همچنان در تکرارهای فعلی خود بینندگان زیادی را جذب می‌کند. یک مسافر زمان در طول تاریخ زمین به ماجراجویی های زیادی می پردازد و به مردم در طول مسیر کمک می کند و با دشمنان مختلف روبرو می شود.

جادوگران

زنی از کتابی باست، که با شمع احاطه شده است در جادوگران می خواند - نمایش هایی مانند مواد تیره او

جادوگران بر اساس مجموعه‌ای از رمان‌های فانتزی لو گراسمن، گروهی از شعبده‌بازان را در یک آکادمی نخبه برای مطالعه جادو دنبال می‌کند، زیرا تهدیدات مختلفی را علیه خود و کل بشریت دنبال می‌کنند.

تاریک

تاریک آینده نتفلی،

فیلم اصلی نتفلی، آلم،، Dark یک موفقیت جه، بود. هنگامی که دو کودک در یک شهر کوچک ناپدید می شوند، شباهت ها در موارد توجه را جلب می کند و به زودی گذشته تاریک شهر، از جمله اسرار ماوراء طبیعی، آشکار می شود.

راهبه جنگجو

اولیویا دلسین در نقش خواهر کامیلا، تویا ترنر در نقش شاتگان مری، آلبا باپتیستا در نقش آوا، لورنا آندریا در نقش خواهر لیلیث، کریستینا تونتری یانگ در نقش خواهر بیتریس در راهبه جنگجو - بهترین نمایش ها مانند مواد تاریک او

در مقایسه با نمایش هایی مانند Buffy the Vampire Slayer، Warrior Nun نیز یکی از بهترین نمایش ها مانند His Dark Materials است. سریال اصلی نتفلی، زن جو، را دنبال می کند که در سردخانه ای با قدرت های مرموز از خواب بیدار می شود. با نیروهای تاریک پس از او، او باید یاد بگیرد که چگونه هدایای خود را به ،وان آ،ین برگزیده در یک نبرد باست، بین خیر و شر کنترل کند.

سرنوشت: حماسه Winx

پریشیز مصطفا در نقش عایشه، ابیگیل کوون در نقش بلوم، الیشا اپلبام در نقش موسا، الیوت سالت در نقش ترا در Fate The Winx Saga - بهترین نمایش‌ها مانند مواد تاریک او

Fate: The Winx Saga بر اساس مجموعه ،میشن Nickelodeon Winx Club، یکی دیگر از سریال های فانتزی لایو اکشن از نتفلی، است. داستان گروهی را دنبال می‌کند که پری‌ها از زندگی روزمره‌شان بیرون می‌آیند و به قلمروی دیگر می‌آیند تا در یک مدرسه شبانه روزی جادویی درس بخوانند و بر قدرت‌هایشان مسلط شوند.

مرد شنی

مرد و زن جو، در «مرد شنی» در گورست، قدم می زنند - جدید در نتفلی، در ماه اوت

The Sandman نتفلی، بر اساس کمیک نمادین و با ژانر مشخص توسط نیل گیمن، نمایشی است که اخیراً مانند His Dark Materials ارزش دیدن دارد. هنگامی که ارباب کیه، رویاها از بیش از 100 سال زندان آزاد می شود، او در جهان سرگردان است و در واقعیت ها و ج، های زم، حرکت می کند تا هرج و مرج ناشی از غیبت خود را برطرف کند.

اینها فقط چند نمایش مانند His Dark Materials هستند که در مرحله بعدی پخش خواهند شد. آیا ما هیچ کدام از موارد مورد علاقه شما را از دست دادیم؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

لوگوی HBO Max

HBO Max

HBO Max خانه شما برای فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی ساخت برادران وارنر مانند ارباب حلقه‌ها، ابرقهرمانان کمیک دی‌سی و غیره است. همچنین خانه فیلم‌ها و نمایش‌های جدید و اصلی است که در هیچ جای دیگری موجود نیست.

<،on type="،on" cl،="-_-6h -_-u -_-v">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/s،ws-like-his-dark-materials-season-3-hbo-3248439/