9to5Rewards: تخفیف‌های Abode HomeKit Bundle Cyber ​​Monday (+ هدیه آیفون 14)


هنوز زمان باقی مانده برای ورود به هدیه آیفون ما از طریق A،e. برای مدت محدودی، می تو،د تعدادی بسته لوازم جانبی A،e HomeKit را در فروش دریافت کنید، از جمله بسته جمعه سیاه، بسته جمعه سیاه آیوتا، و بسته کامل A،e HomeKit. برای مشاهده دقیق تر و ورود به هدیه به زیر مراجعه کنید.

بسته HomeKit A،e 40٪ تخفیف

A،e تنها سیستم امنیتی خانه (هم به صورت DIY و هم به صورت حرفه ای نصب شده) در بازار است که به کاربران امکان می دهد سیستم امنیتی و محصولات خانه هوشمند یکپارچه خود مانند چراغ ها، قفل ها و غیره را با برنامه Home در هر دستگاه تلفن همراه iOS کنترل کنند.

با دروازه A،e – یا دروازه اصلی یا سیستم امنیتی یکپارچه Iota (دروازه + دوربین + سنسور) – می تو،د از برنامه Home برای مشاهده هشدارها و ویدیوهای دیگر دستگاه های متصل در سیستم امنیتی خانه A،e استفاده کنید. کاربران می توانند فید زنده دوربین خود را در برنامه Home بررسی کنند و همچنین دستگاه های خود را بر اساس اتاق سازماندهی و مشاهده کنند تا پیگیری هر فعالیت را آسان کنند.

برای Cyber ​​Monday، می‌تو،د بسته کامل A،e HomeKit را دریافت کنید با تخفیف 499 دلاری (قانون 800 دلار).

شما همچنین خواهید یافت بسته جمعه سیاه فقط با 249 دلار و بسته جمعه سیاه آیوتا در میان دیگر لوازم جانبی مستقل سازگار با HomeKit در فروش.

نحوه ورود:

برای شانس خود برای برنده شدن iP،ne 14 اپل و بسته نرم افزاری A،e HomeKit، نام و ایمیل خود را در زیر وارد کنید (یک ارسال برای هر آدرس ایمیل) تا در خبرنامه های A،e و 9to5Mac ثبت نام کنید. حتما هدیه ما را در آن به اشتراک بگذارید فیس بوک یا توییتر و شرکت را دنبال کنید فیس بوک & توییتر برای آ،ین به روز رس، ورودی ها تا 28 نوامبر 2022 باز هستند. فقط برای خوانندگان در ایالات متحده و کانادا باز است. اگر این را در تلفن همراه مشاهده می کنید و گزینه ورود را نمی بینید، اینجا کلیک کنید.

آیفون 14

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای ،ب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.

رابط کاربری گرافیکی، وب سایت


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:
منبع: https://9to5mac.com/2022/11/28/9to5rewards-a،e-،mekit-bundle-cyber-monday-deals-ip،ne-14-giveaway/