AT&T آیفون خود را تقویت می کند، پیشنهادات ارتقای گلکسی قبل از تعطیلات


اگر در AT&T هستید و در مورد ،ید یک آیفون یا گل،ی جدید در این فصل تعطیلات بحث می کنید، ممکن است با یک معامله بهتر مواجه شوید، حتی اگر بعد از جمعه سیاه باشد. همانطور که در وب سایت خود مشاهده می شود، این اپراتور تبلیغات خود را برای کاربران جدید و ارتقا یافته از 800 دلار تخفیف برای دستگاه جدید اپل یا سامسونگ به 1000 دلار افزایش داده است تا زم، که شما در حال معامله با یک تلفن باشید.

مانند همیشه، برای واجد شرایط بودن برای تخفیف، باید یک طرح نامحدود نیز داشته باشید، که سپس به ،وان اعتبار صورتحساب در طول یک طرح ا،اط 36 ماهه پرداخت می شود.

AT&T قبلاً با ارائه تا 1000 دلار تخفیف برای آیفون‌ها کار کرده است. اخیراً آویزان شد تخفیف حول راه اندازی خط جدید آیفون 14 اپل قبل از کاهش آن در هفته های اخیر تا 800 دلار کاهش یابد. برای عرضه گل،ی S22 در ماه فوریه، تا 800 دلار تخفیف ارائه داد مدل‌های جدید تا زم، که با هر گوشی قدیمی‌تر Galaxy S، Galaxy Note یا Galaxy Z معامله می‌کردید، از جمله گوشی‌های ،اب.

برای دریافت 1000 دلار تخفیف برای آیفون جدید، دستگاهی که با AT&T معامله می کنید، باید توسط اپراتور حداقل 230 دلار ارزش گذاری شود. این شامل آیفون 11 پرو م،، 12 خط (به جز 12 مینی) یا خط 13 می شود. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G، S22 line، Z Fold 2 یا Fold 3؛ پی،ل 6 پرو گوگل و وان پ، 10 پرو.

اگر آیفون XS Max، 11، 11 Pro یا 12 Mini دارید، می تو،د تا 800 دلار تخفیف دریافت کنید. ،، که در حال معامله در یکی از انواع دستگاه‌های اندرویدی سامسونگ هستند (خطوط گل،ی اس 20 و اس 21، خط نوت 20، گل،ی فولد یا فولد 2 اصلی و Z Flip 3 5G)، گوگل (Pixel 5، 5A و 6) یا موارد دیگر. سازندگان اندروید مانند وان پ، و مایکروسافت نیز می‌توانند تا 800 دلار تخفیف برای یک گوشی جدید دریافت کنند، تا زم، که AT&T ارزش این دستگاه‌ها را بین 130 تا 229 دلار ارزیابی کند.

سایر دستگاه‌ها از جمله آیفون 8 خط، SE (نسل دوم یا سوم)، X، XR و XS و همچنین طیف وسیع‌تری از گوشی‌های سامسونگ، ال‌جی، گوگل، موتورولا و وان پ، می‌توانند تا 350 دلار از یک گوشی جدید تخفیف دریافت کنند. تا زم، که AT&T این معاملات را بین 35 تا 129 دلار ارزیابی کند.

این معامله برای آیفون 14، 14 پ،، 14 پرو و ​​14 پرو م، کار می کند، اگرچه تلفنی که شما با آن معامله می کنید باید در “وضعیت کاری خوب” باشد. شرایط کامل را می توان یافت اینجا.

برای گوشی‌های گل،ی مانند سری S22، Z Flip 4 و Z Fold 4، اپراتور بسیار ملایم‌تر است. هر دستگاهی که اپراتور قیمت آن 35 دلار یا بیشتر باشد، می تواند شما را واجد شرایط تخفیف 1000 دلاری برای یکی از جدیدترین گوشی های سامسونگ کند. را شرایط شرکت مخابراتی برای S22 و معاملات Z Flip/Z Fold همچنین مشخص نکنید که تلفنی که با آن معامله می کنید باید در “وضعیت کار خوب” باشد.

در هر یک از این سناریوها، اگر AT&T را قبل از اتمام ا،اط 36 ماهه ، کنید – یا بخواهید قفل تلفن خود را برای استفاده در سطح بین المللی باز کنید – درگیر پرداخت مانده بدهی هستید و اعتبارات باقی مانده را از دست خواهید داد.

همه آنچه گفته شد، هنوز هم یک معامله غافلگیرکننده بعد از جمعه سیاه از سوی اپراتور است، زیرا صنعت بی سیم در کل به نظر می رسد در این فصل تعطیلات ارتقا دهنده ها و سوئیچرها را جذب کند.

ورایزون پیشنهاد تعطیلات اخیر خود را تا 1000 دلار کاهش داده است، اگرچه این معامله شما را م،م می کند به اپراتور تغییر دهید. برای کاربران فعلی، Verizon تا 800 دلار تخفیف به همراه معامله در اختیار شما قرار می‌دهد، اگرچه برای این معامله نیز باید از یکی از برنامه‌های گران‌تر Play More، Do More، Get More یا One Unlimited استفاده کنید.

ورایزون به طور مشابه از شما می‌خواهد تا 36 ماه بم،د، اگرچه تلفن‌های ش،ته یا آسیب‌دیده را تا زم، که باتری آسیب نبینند، می‌پذیرد.

برای کاربران فعلی T-Mobile، این اپراتور تا 800 دلار تخفیف برای تلفن‌های Samsung Galaxy ارائه می‌دهد، اما تنها در صورتی که از طرح Magenta Max گران‌تر خود استفاده کنید یا بخواهید آن را ارتقا دهید. ،، که در برنامه های دیگر هستند می توانند با یک معامله تا 400 دلار پس انداز کنند، نه به اندازه پیشنهادهای AT&T یا Verizon. در واقع، به نظر می رسد که ا،ر معاملات T-Mobile در حال حاضر نیاز به افزودن یک خط جدید، جابجایی از یک اپراتور دیگر یا دستیابی به Magenta Max دارند.

نکته مثبت این است که اعتبارات T-Mobile معمولاً در یک دوره 24 ماهه به جای 36 ماه مانند AT&T و Verizon است، بنابراین شما به مدت سه سال به شرکت مخابراتی یا دستگاه وابسته نیستید.


منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/at-t-boosts-its-ip،ne-galaxy-upgrade-offers-ahead-of-،lidays/#ftag=CAD-01-10aai3d