Best Buy تبلت 256 گیگابایتی Lenovo Yoga Tab 11 را به یک معامله چندرسانه ای فوق العاده تبدیل می کنددر کریسمس امسال چقدر حاضرید برای یک دستگاه سرگرمی قابل حمل با فضای ذخیره سازی داخلی زیاد و عمر باتری «تمام روز» هزینه کنید؟ 400 دلار؟ 500 دلار؟ بیشتر؟

اگر بخواهیم به شما بگوییم یک تبلت 11 اینچی با ویژگی‌های مشخص با پایه داخلی، تعداد رم 8 گیگابایتی و 256 گیگ اتاق ذخیره دیجیتال محلی می‌تواند در حال حاضر با قیمت 269.99 دلار مال شما باشد، چه؟ آیا با عجله وارد فروشگاه Best Buy می‌شوید و سعی می‌کنید تا شنبه، 24 دسامبر، چنین دستگاه فوق‌العاده مقرون به صرفه Lenovo Yoga Tab 11 را به دست آورید؟

اگر چنین است، خوشحال خواهید شد که بد،د این امکان هنوز وجود دارد، و همچنین ارسال رایگان در سراسر کشور بعد از کریسمس اما قبل از سال نو نیز امکان پذیر است. با این حال، این اسلیت اندرویدی تا حدودی غیر متعارف و بدون شک با قیمت معقول در وب سایت رسمی سازنده آن در ایالات متحده موجود نیست، بنابراین Best Buy ممکن است نتواند آ،ین معامله قاتل خود را برای مدت زمان طول، ادامه دهد.
اگر می تو،د آن را بپردازید، ما قطعا آن را نیز توصیه می کنیم نسل پنجم iPad Air بر روی این میان رده مجهز به مدیاتک G90T. اما در مقایسه با چیزی شبیه به Galaxy Tab S7 FE، iPad 9 یا حتی iPad 10، Lenovo Yoga Tab 11 ارزش بسیار خوبی را برای پول شما ارائه می دهد.

ما از چهار بلندگوی JBL صحبت می کنیم، یک صفحه نمایش ال سی دی نسبتا بزرگ 11 اینچی مجهز به وضوح 2000 در 1200 پی،ل، افزایش فضای ذخیره سازی microSD، تا 15 ساعت پخش بی وقفه ویدیو بین شارژ (سریع 20 وات) و آ،ین اما نه کم اهمیت ترین. پایه‌ای الهام‌گرفته از مایکروسافت سرفیس که برای پشتیب، از تبلت برای بازی‌های راحت و تماشای نتفلی، در حال حرکت طراحی شده است.

به هیچ وجه قدرتمندترین یا همه کاره ترین تبلت های دنیا را نمی توان در حال حاضر ،ید، Yoga Tab 11 به وضوح یک راه حل عالی مقرون به صرفه برای پخش فیلم، برنامه های تلویزیونی و حتی بازی های خاص در سفر به خانه در کریسمس امسال یا کریسمس بعدی است. . حیف که پشتیب، نرم افزار عالی نیست.


منبع: https://www.p،nearena.com/news/Best-Buy-makes-the-256GB-Lenovo-Yoga-Tab-11-a-terrific-multimedia-bar،n_id144424