Galaxy Z Fold4 برای بهره وری در حین حرکت – اتاق خبر جهانی سامسونگ


همانطور که روش کار ما انعطاف پذیرتر می شود، روند کارگران سیار یا ،، که در حال حرکت کار می کنند رایج تر می شود. همانطور که محبوبیت کار از هر کجا افزایش می یابد، تقاضا برای دستگاه های تلفن همراه نیز افزایش می یابد که این سبک کاری را تقویت می کند. مشتریان انتظارات زیادی از Samsung Electronics دارند که به تازگی راه اندازی شده است، Galaxy Z Fold4، زیرا به کاربران اجازه می دهد تا فضای کاری خود را بر اساس بسیاری از ویژگی های دستگاه گسترش دهند.

Samsung Newsroom این راهنما را برای کاربران فراهم کرده است تا از ویژگی‌های Galaxy Z Fold4 بهره ببرند، که محیط کاری سبک‌تر، راحت‌تر و کارآمدتر را در حین حرکت ارائه می‌دهد.

با وزن سبک تر و صفحه نمایش عریض تر گوشی هوشمند خود کارهای بیشتری انجام دهید

کوچکتر اما گسترده تر شده است Galaxy Z Fold4 با وزن سبک‌تر و لولا و قاب‌های نازک‌تر همچنان مانند همیشه جمع‌وجور است. هنگامی که گوشی خود را باز می کنید، نمایشگر حتی گسترده تر دستگاه تجربه ای همه جانبه را ارائه می دهد که می تواند محیط فعلی شما را در هر زمان و هر مکان به یک فضای کاری تبدیل کند. UDC (دوربین زیر نمایشگر) که در زیر صفحه نمایش قرار دارد، به شما کمک می کند تا با به حداقل رساندن عواملی که میدان دید شما را منحرف می کنند، روی کار خود تمرکز کنید.

به لطف صفحه نمایش عریض 7.6 اینچی دستگاه، حتی می تو،د اسناد پر از متن را به راحتی ویرایش کنید. درست مانند استفاده از یک رایانه لوحی کوچک، می تو،د کارهای مختلفی را انجام دهید که پیچیده تر از خواندن یا ارسال ایمیل با گوشی هوشمند خود هستند.

صفحه نمایش جلد Galaxy Z Fold4 نیز عریض‌تر شده است و استفاده از آن را راحت‌تر می‌کند. عرض صفحه نمایش پوششی افزایش یافته در حالی که طول آن کاهش یافته است و نسبت تصویر را شبیه به سایر گوشی های هوشمند معمولی می کند. علاوه بر این، گوشی در صورت تا شدن نازک‌تر شده است و تجربه بهتری در دست گرفتن دارد. به لطف عرض بیشتر، می‌تو،د به راحتی از ا،ر ویژگی‌ها، مانند تایپ حروف یا تماشای ویدیو، بدون نیاز به باز ، گوشی خود لذت ببرید.

با ویژگی‌های چندوظیفه‌ای پیشرفته، از هر کجا کارآمد کار کنید

بارزترین ویژگی Galaxy Z Fold4 ویژگی های چندوظیفه ای پیشرفته آن است. همراه با صفحه گسترده تر، نوار وظیفه جدید1 ویژگی و چند پنجره به شما کمک می کند کار از راه دور خود را سریع و کارآمد انجام دهید انگار از لپ تاپ استفاده می کنید.

Taskbar یک ویژگی جدید اضافه شده است، اما این بدان م،ا نیست که آشنا نیست. نوار وظیفه دقیقاً شبیه طرح‌بندی است که به دیدن آن در رایانه شخصی عادت کرده‌اید. حتی می‌تو،د برنامه‌هایی را که اغلب استفاده می‌کنید برای شخصی‌سازی نوار وظیفه خود اضافه کنید: همه برنامه‌هایی که به‌،وان موارد دلخواه در صفحه اصلی ذخیره شده‌اند نیز در نوار وظیفه ظاهر می‌شوند.

با استفاده از Multi-window که به شما امکان می دهد تا سه پنجره را به طور همزمان روی صفحه نمایش مشاهده کنید، می تو،د به طور کامل از نمایشگر گسترده تر استفاده کنید. اگر می خواهید برنامه دیگری را در حین استفاده از برنامه دیگری باز کنید، به سادگی برنامه را از نوار وظیفه به جایی در کنار، بالا یا پایین صفحه بکشید و رها کنید. همچنین می تو،د به راحتی صفحه نمایش را بین برنامه ها تغییر دهید یا طرح بندی را با رابط کاربری بصری آن تغییر دهید.

اگر ،یبی از برنامه هایی دارید که اغلب با هم استفاده می کنید، ویژگی App Pair به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید. با ویژگی App Pair، می تو،د حدا،ر سه برنامه را به ،وان یک گروه در نوار وظیفه ذخیره کنید. استفاده از این ویژگی از دردسر راه‌اندازی هر اپلیکیشن و نمایش هر یک از آن‌ها در یک صفحه ت،یم‌شده خلاص می‌شود.

از قلم S برای کار با دقت و سرعت استفاده کنید

با قلم S برای Galaxy Z Fold4، می تو،د دقیقاً دستگاه تلفن همراه خود را طوری کنترل کنید که گویی با ماوس روی رایانه شخصی کار می کنید. شما می تو،د به راحتی روی یک صفحه نمایش بزرگ مانند رایانه لوحی یادداشت برداری کنید و همچنین می تو،د فقط ،مت های ضروری مانند متن، پیوندها یا ع، ها را برای کپی و جایگذاری سریع انتخاب کنید.

از کار و بازی در هر زاویه حدا،ر استفاده را ببرید

با حالت فل،، می تو،د با تغییر آزادانه زاویه مطابق با نیاز خود، از گوشی تاشو خود نهایت استفاده را ببرید. برای مثال، با استفاده از ویژگی‌های چندوظیفه‌ای Galaxy Z Fold4، می‌تو،د چندین برنامه را همزمان راه‌اندازی کنید. می تو،د از یک پنجره از صفحه برای تماس ویدیویی و از پنجره دیگر برای یادداشت برداری از اطلاعات مهم استفاده کنید، در حالی که به مطالب جلسه روی صفحه نگاه می کنید.

استراحت ، به همان اندازه مهم است که کارآمد باشید. وقتی زمان دور شدن فرا رسید، سعی کنید صفحه پر از برنامه های مربوط به کار را برگرد،د و در عوض یک ویدیو را در صفحه جلد تماشا کنید تا روحیه خود را کاهش دهید. به لطف حاشیه‌های نازک و نسبت تصویر بهینه‌شده برای صفحه‌نمایش، می‌تو،د در حین تماشای ویدیو تجربه‌ای همه‌جانبه داشته باشید. با حالت فل،، می‌تو،د Galaxy Z Fold4 خود را طوری تنظیم کنید که بهترین حالت را داشته باشد.

از کار، بازی و همه چیز در بین ع، بگیرید

ویژگی‌های مختلف گل،ی Z Fold4 چه در ساعت روشن یا خاموش باشید. به ،وان مثال، در زمان استراحت، می‌تو،د از تماشای ویدیو یا بازی در یک صفحه نمایش بزرگ و غوطه‌ور لذت ببرید که محتوای شما را زنده می‌کند. جزئیات کوچک اما مهم مانند UDC (دوربین زیر نمایشگر)، جایی که دوربین در زیر صفحه نمایش قرار می گیرد، به به حداقل رساندن حواس پرتی روی صفحه کمک می کند و به شما امکان می دهد تا به طور کامل وارد بازی شوید.

علاوه بر این، کاربران گل،ی زد فولد 4 نیز می توانند از صفحه نمایش بزرگ دستگاه در هنگام گرفتن ع، بهره ببرند. حسگر تصویر بزرگتر و وضوح ارتقا یافته، عکاسی با کیفیت بالا در روز یا شب را امکان پذیر می کند. با فعال ، «پیش‌نمایش صفحه روی جلد»، پرتره می‌تواند به طور همزمان پیش‌نمایش روی صفحه روی جلد را بررسی کند، در حالی که «نمای ضبط» به شما امکان می‌دهد ع،‌های گرفته شده در حین استفاده از دوربین را بررسی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجهی که از قابلیت Capture View بهره می برد، Zoom Map است. با بزرگنمایی نقشه بزرگتر که به طور خودکار در ناحیه Capture View زم، که دوربین عقب 20 برابر یا بیشتر بزرگ‌نمایی می‌شود، به شما امکان می‌دهد تصویر بزرگ‌نمایی شده و نسبت تصویر اصلی را در کنار هم در یک نگاه مقایسه کنید. به طور معمول، مکان یابی سوژه هنگام بزرگنمایی دشوار است، زیرا کیفیت پایین می آید و حرکات کوچک در دوربین بسیار ،زان می شوند. با این حال، Zoom Map بزرگتر، مکان یابی سوژه را به سرعت و به آس، برای گرفتن آن شات عالی ممکن می سازد.

Galaxy Z Fold4 با صفحه نمایش عریض و عملکردهای چندوظیفه ای مختلف محدودیت های دستگاه های تلفن همراه را از بین می برد. اگر کارگر سیار هستید که به راحتی و انعطاف کار در هر مک، اهمیت می دهد، ما Galaxy Z Fold 4 را برای تجربه نهایی شما در بهره وری در محل کار در حال حرکت توصیه می کنیم. با این حال، چه در ساعت روشن یا خاموش باشید، همچنان می‌تو،د از ویژگی‌های Galaxy Z Fold4 برای استفاده حدا،ری از کارهای روزمره خود استفاده کنید.

1 ویژگی نوار وظیفه فقط در صفحه اصلی پشتیب، می شود.


منبع: https://news.samsung.com/global/user-guide-unfolding-new-possibilities-for-work-and-play-galaxy-z-fold4-for-on-the-go-،uctivity?utm_source=rss&utm_medium=direct