Google Maps دوباره در ساعت‌های هوشمند Wear OS 2 در دسترس است (به‌روزرسانی: بیانیه)


نماد ناوبری google maps samsung galaxy watch

اندی واکر / Android Aut،rity

TL; DR

  • Google Maps و Google Keep پشتیب، از Wear OS 2 را قطع ،د.
  • هنگام مشاهده Play Store از ساعت هوشمند Wear OS 2 دیگر به برنامه دسترسی نداشت.
  • Google Maps هنوز در دستگاه‌هایی که قبلاً آن را نصب کرده‌اند فعال است.
  • Google اکنون پشتیب، Wear OS 2 را در هر دو برنامه بازیابی کرده است.

به‌روزرس،، 2 دسامبر 2022 (02:21 PM ET): سخنگوی گوگل بی،ه ای را ارائه کرده است Android Aut،rity توضیح وضعیت Google Maps و Keep در Wear OS 2. در اینجا بی،ه آمده است:

هفته گذشته، دستگاه‌های Google Keep و Maps for Wear OS 2 به طور موقت از فروشگاه Play حذف شدند. مهندسان گوگل از آن زمان در دسترس بودن برنامه ها را در فروشگاه Play بازیابی کرده اند.


مقاله اصلی، 28 نوامبر 2022 (04:31 PM ET):گوگل شرکتی است که وقتی بخواهد از پشتیب، اپلیکیشن ها نمی ترسد. همین ماه گذشته، غول فناوری اعلام کرد که پشتیب، از مرورگر کروم برای ویندوز 7 و 8.1 را متوقف کرده است. اکنون این شرکت پشتیب، از Google Maps و Google Keep را از دستگاه‌های Wear OS 2 خارج کرده است.

در حالی که از شام شکرگزاری خود لذت می بردید، الف کاربر Reddit متوجه شدند که در حین استفاده از ساعت هوشمند Wear OS 2 نتوانستند Google Keep را در فروشگاه Play پیدا کنند. مشخص شد که برنامه پشتیب، از Wear OS 2 را قطع کرده است و هنگام مشاهده نسخه وب/موبایل لیست، می‌گوید «در دستگاه شما کار نمی‌کند».

دقیقاً مشخص نیست که چه زم، پشتیب، از این برنامه برداشته شده است، اما ممکن است در همان زمان بود که Google Material You را در سپتامبر اصلاح کرد و کاشی جدیدی را برای ایجاد یادداشت ها یا لیست ها معرفی کرد.

مطابق با 9To5Google، بعداً مشخص شد که Google Maps همچنین از Wear OS 2 و همچنین اندروید 9 و پایین‌تر پشتیب، کرده است. در حالی که برخی از کاربران می‌توانند آ،ین به‌روزرس، را دانلود کنند تا دوباره دسترسی پیدا کنند، این کار هر دستگاهی را که انتظار نمی‌رود به‌روزرس، Wear OS 3 را دریافت کند، قفل می‌کند.

با این حال، اگر قبلاً Google Maps را روی ساعت هوشمند Wear OS 2 خود نصب کرده اید، طبق گزارش ها هنوز کار می کند. بنابراین این پیشرفت بیشتر بر ،، تأثیر می گذارد که باید ساعت های خود را تنظیم مجدد کنند.

اگرچه این یک خبر ناخواسته است، اما جای تعجب نیست که Google شروع به حذف پشتیب، قدیمی کرده است زیرا Wear OS 3 به دستگاه‌های بیشتری گسترش می‌یابد و Wear OS 2 کمتر مرتبط می‌شود.

<،on type="،on" cl،="-_-6h -_-u -_-v">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/google-maps-wear-os-2-3241978/