Google Photos عملکرد جستجوی جدیدی را آزمایش می کند تا به شما امکان می دهد افراد را از روی چهره آنها پیدا کنید


نشان‌واره جستجوی Google P،tos بسته می‌شود

رابرت تریگز / Android Aut،rity

TL; DR

  • برخی افراد متوجه می شوند که دکمه Google Lens در نمایشگر تصویر در Google P،tos با یک دکمه جستجوی جدید جایگزین شده است.
  • هنگامی که به تصاویر با چهره نگاه می کنید، دکمه جستجو چهره را شناسایی می کند تا ع، های دیگری را با آن چهره پیدا کند.
  • به نظر می رسد دکمه جدید فقط ویژگی های لنز گوگل را افزایش می دهد.

به نظر می رسد برنامه Google P،tos در حال آزمایش یک عملکرد جستجوی مفید جدید است. این عملکرد برای برخی افراد جایگزین دکمه Google Lens در برنامه شده است.

هنگام تماشای ع،‌ها در نمایشگر تصویر در Google P،tos، ممکن است نماد لنز Google را در میان گزینه‌های اشتراک‌گذاری، ویرایش و حذف در پایین صفحه مشاهده کرده باشید. ضربه زدن روی آن به شما امکان می دهد هر کاری از ترجمه کلمات گرفته تا یافتن تصاویر مشابه در وب را انجام دهید. با این حال، این دقیقاً به جستجوی افراد از طریق ع، های خود کمک نمی کند.

اما، همانطور که توسط پلیس اندروید، به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش یک عملکرد جستجوی جدید است که باید جستجوی افراد را کمی آسان تر کند. هنگام استفاده از عملکرد روی تصویری که چهره روی آن است، جستجو ظاهراً چهره را شناسایی می‌کند و برای یافتن ع،‌های دیگری که آن چهره در آن است، جستجوی مع، انجام می‌دهد.

اگرچه دکمه Google Lens برای برخی با دکمه جستجوی جدید جایگزین شده است، به نظر نمی رسد که جایگزین Google Lens شود. در واقع، بیشتر شبیه به بهبود چیزی است که قبلاً وجود داشت.

ظاهراً اگر روی چهره ای ضربه بزنید، برنامه ع، های دیگری را با آن شخص به شما نشان می دهد. اما، اگر روی ،مت دیگری از ع، دور از صورت ضربه بزنید، برنامه به‌طور یکپارچه به Google Lens برمی‌گردد.

از آنجایی که به نظر می رسد این دکمه فقط برای برخی از کاربران اندروید ظاهر شده است، احتمالاً فقط یک آزمایش محدود است. بنابراین اگر آن را در برنامه Google P،tos خود نمی بینید، پس تنها نیستید.

<،on type="،on" cl،="-_-6h -_-u -_-v">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/google-p،tos-search-2-3244664/