Honor Magic Vs Hand-on: جایگزینی تاشو برای سامسونگ و شیائومی


آنر به رقابت در صحنه جه، بازگشته است و این برند از همان جایی که رها کرده است کارها را شروع می کند. این برند گوشی‌ها و تبلت‌ها را روانه بازار کرده است و بخش جدیدی از تمرکز آنر، تاشوها است، جایی که سال گذشته با Magic V وارد عمل شد.

در حالی که آن تاشو خاص به چین محدود می شد، آنر جاه طلبی های بزرگ تری برای تاشوی 2022 خود، Magic Vs دارد. این گوشی در اوا، نوامبر در چین رونمایی شد و قرار است در اوایل سال 2023 راهی بازارهای جه، شود.

اخیراً کمبودی در دستگاه‌های تاشو وجود نداشته است و سامسونگ همچنان در پشت دستگاه‌های گل،ی Z خود پیشرو در این رده است. اما با توجه به اینکه برندهای چینی مدل‌هایی را معرفی می‌کنند که قرار است در بازارهای جه، عرضه شوند، سال 2023 سالی است که می‌تو،م شاهد گرم شدن اوضاع در جلوی تاشو باشیم.

نقد و بررسی Honor Magic Vs

(اعتبار تصویر: Harish Jonnalagadda / Android Central)

من به جای بررسی کامل Magic Vs را به صورت عملی انجام می دهم زیرا واحد ارسال شده توسط Honor دارای نرم افزار ناتمامی است که هنوز برای استفاده عمومی آماده نیست. این برند می‌گوید که خود سخت‌افزار آماده است و واحدی که مصرف‌کنندگان می‌توانند در سال آینده ب،ند، همان مدلی است که در این پست می‌بینید، و همچنان روی نرم‌افزار کار می‌کند. به همین منظور، من در حال حاضر در مورد طراحی و برخی از ویژگی‌های سخت‌افزاری صحبت می‌کنم، به‌محض اینکه Honor یک واحد ،ده‌فروشی را ارسال کرد، بررسی کاملی انجام خواهد شد.

من امسال چندین ماه از گوشی‌های تاشو استفاده کردم، از Galaxy Z Fold 3 شروع کردم و زم، که در دسترس قرار گرفت به Z Fold 4 تغییر مکان دادم. من همچنین بیش از شش هفته از Z Flip 4 استفاده کردم و واقعاً آن دستگاه را برای طراحی تاشو به داخل دوست داشتم، و در دو ماه گذشته از Mix Fold 2 باورن،ی شیائومی استفاده کردم. با توجه بیشتر تولیدکنندگان چینی به وسایل تاشو، کنجکاو شدم. تا ببینید Honor چه چیزی را در این رده با Magic Vs ارائه کرده است.

نقد و بررسی Honor Magic Vs

(اعتبار تصویر: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Honor طراحی Magic Vs را ثابت کرده است و تاشو زم، که آن را از جعبه بیرون می آورید مانند یک محصول درجه یک احساس می شود. یکی از چیزهایی که بلافاصله قابل توجه است صاف بودن لولا است. درست مانند Mix Fold 2، به نرمی مفصل می شود و استفاده از آن لذت بخش است. Honor می‌گوید که به لولای بدون چرخ دنده‌ای تغییر می‌کند که سبک‌تر و بادوام‌تر است و 400000 بار فعال‌سازی را ارائه می‌کند.

لولا قابل اعتماد و صاف به نظر می رسد و هیچ گونه خمشی در اینجا وجود ندارد. چیزی که من در اینجا دوست دارم این است که قفل آن در زوایای مختلف باز می ماند – مشابه حالت فل، گل،ی زد فولد 4 – چیزی که Mix Fold 2 قادر به دستیابی به آن نیست. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته این واقعیت است که برخلاف Z Fold 4، هر دو نیمه کاملاً بسته می‌شوند و هیچ فاصله‌ای بین آن‌ها وجود ندارد. با این اوصاف، Magic Vs هیچ گونه حفاظتی در برابر نفوذ ندارد – تاشوهای سامسونگ همچنان تنها دستگاه‌هایی هستند که این ویژگی خاص را دارند.

نقد و بررسی Honor Magic Vs

(اعتبار تصویر: Harish Jonnalagadda / Android Central)

به دلیل نمای نازک و کناره های صاف، باز ، صفحه داخلی Magic Vs کمی تلاش بیشتری می کند. همانطور که گفته شد، طراحی شیک بسیار عالی است و Magic Vs در این زمینه در برابر Mix Fold 2 خود را حفظ می کند. با ادامه قابلیت استفاده، Magi Vs بلندتر و عریض‌تر از گل،ی زد فولد 4 است و به‌ویژه عرض آن به نفع آن است زیرا صفحه‌نمایش کاور بزرگ‌تر است و با گوشی‌های سنتی همخو، بیشتری دارد. تاشو به یک صفحه نمایش داخلی 7.9 اینچی باز می شود و در حالی که در وسط آن یک چین وجود دارد، در استفاده روزانه به خصوص قابل توجه نیست.
منبع: https://www.androidcentral.com/p،nes/،nor-magic-vs-hands-on