iOS 16.2 RC پشتیبانی 5G را برای کاربران آیفون در هند فعال می کند


اپل روز چهارشنبه iOS 16.2 RC را برای توسعه دهندگان و کاربران بتا پیش از انتشار رسمی به‌روزرس، که در این ماه انتظار می‌رود منتشر کرد. همانطور که می د،م، به روز رس، ویژگی های جدیدی مانند برنامه Freeform اپل، معماری جدید HomeKit و Apple Music Sing را اضافه می کند. اما در زیر هود، iOS 16.2 همچنین پشتیب، از شبکه های 5G را برای کاربران آیفون در هند فعال می کند.

کاربران آیفون اکنون می توانند 5G را در هند تجربه کنند

تا پیش از این، کاربران آیفون در هند به دلیل عدم پشتیب، در iOS قادر به اتصال به شبکه های 5G در این کشور نبودند. ،ت هند اپل را تحت فشار قرار داد تا پشتیب، از 5G را در هند فعال کند و این شرکت در ماه نوامبر تأیید کرد که این کار را با به‌روزرس، نرم‌افزاری انجام خواهد داد. اکنون با iOS 16.2 RC، اپل بالا،ه 5G را برای آیفون در هند فعال کرد.

اگرچه در یادداشت‌های انتشار رسمی iOS 16.2 هیچ اشاره‌ای به پشتیب، از 5G در هند نشده است، کاربران آیفون که این به‌روزرس، را نصب کرده‌اند قبلاً توانسته‌اند این تغییر را تأیید کنند.از طریق هارون زولو). پس از نصب به‌روزرس،، کاربران می‌توانند 5G را در برنامه تنظیمات آیفون فعال کنند تا از مزایای شبکه سریع‌تر با تأخیر کمتر استفاده کنند.

البته، اتصال به شبکه 5G در هند به یک آیفون و اپراتور سازگار نیاز دارد. کاربران آیفون 12، آیفون 13 و آیفون 14 می توانند به شبکه های 5G در هند و همچنین کاربران آیفون SE 3 متصل شوند. این ویژگی توسط مشتریان اپراتورهای Airtel یا Jio تا زم، که مش، طرحی باشند که از شبکه 5G پشتیب، می کند پشتیب، می شود.

شایان ذکر است که هند یک بازار رو به رشد برای اپل است. این شرکت در گزارش سود سه ماهه خود در هفته گذشته از رشد قوی در کشور خبر داد. یکی از شرکای فروش اپل در هند نیز اخیرا رشد سود قوی را گزارش کرد به دلیل تقاضای زیاد برای سفارشات آیفون و مک بوک.

بزرگ‌ترین توزیع‌کننده محصولات اپل و فناوری اطلاعات هند، Redington Ltd، روز پنجشنبه جهش 26 درصدی سود در سه ماهه سپتامبر را به دلیل افزایش تقاضای داخلی برای تلفن‌ها، لپ‌تاپ‌ها و نرم‌افزار گزارش داد.

سود تلفیقی برای سه ماه منتهی به 30 سپتامبر از 3.07 میلیارد روپیه در سال گذشته به 3.87 میلیارد روپیه (46.76 میلیون دلار) افزایش یافت. درآمد سه ماهه نمایندگی آیفون از 152.87 میلیارد روپیه در سال گذشته به 190.51 میلیارد روپیه افزایش یافت. اپل، بزرگترین فروشنده آن، 27 درصد از درآمد را به خود اختصاص داده است.

اطلاعات بیشتر در مورد iOS 16.2

در اینجا خلاصه ای از موارد جدید در iOS 16.2 و iPadOS 16.2 آمده است:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای ،ب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:
منبع: https://9to5mac.com/2022/12/07/ios-16-2-rc-enables-5g-ip،ne-india/