Nothing Phone (1) نسخه بتای Nothing OS 1.5 را بر اساس اندروید 13 دریافت می کند


در 1 دسامبر، Nothing شروع به ثبت نام برای ساخت نسخه بتای باز آینده خود ی،ی Nothing OS 1.5، مبتنی بر اندروید 13 کرد. این پس از آن اتفاق افتاد که شرکت در مورد این واقعیت که یک ساخت نهایی برای Nothing P،ne در دسترس نخواهد بود، بسیار باز بود ( 1) صاحبان این سال.

امروز اولین نسخه بتا برای ،، که برای دریافت آن ثبت‌نام کرده‌اند آغاز شده است. Nothing OS 1.5 با یک برنامه آب و هوای جدید با رابط کاربری Nothing سفارشی، تا 50 درصد افزایش در سرعت بارگیری برنامه، طرح‌های رنگی بیشتر برای تطبیق برنامه‌های شخص ثالث با کاغذدیواری شما، یک اسکنر کد QR جدید در تنظیمات سریع، پیش‌نمایش کلیپ‌برد در ارائه می‌شود. پایین صفحه برای ویرایش های سریع قبل از ،باندن، و یک ظاهر جدید برای کنترل رسانه.

سلام Nothing OS 1.5! ارائه شده توسط Android 13. امروز ما برنامه Open Beta خود را راه اندازی کردیم که به تدریج قبل از انتشار نهایی آن را برای کاربران تلفن (1) عرضه خواهیم کرد.

جزئیات بیشتر در اینجا: pic.twitter.com/qsd0TylMiO

– هیچ چیز هیچ چیز) 15 دسامبر 2022

همچنین امکان بستن برنامه‌های پس‌زمینه فعال از ناحیه اعلان، افزایش حافظه پس‌زمینه که انتظار برای بارگیری برنامه‌های پرکاربرد را کاهش می‌دهد، یک ویژگی جدید خود تعمیر که «تلفن (1) را مانند جدید کار می‌کند» با پاک ، استفاده نشده وجود دارد. حافظه پنهان و حذف سیستم منقضی شده، تنظیمات سریع بهتر با پاپ آپ های شبکه جدید و دستگاه بلوتوث، رابط کاربری جدید برای کنترل صدا با نوارهای لغزنده به راحتی قابل تنظیم بدون نیاز به باز ، قفل صفحه، و حالت بازی بهبود یافته با رابط کاربری جدید برای اعلان های نور و داشبورد بازی Google که از اسکرین شات، ضبط صفحه، نمایش FPS و Do Not Disturb پشتیب، می کند.

Nothing P،ne (1) نسخه بتای Nothing OS 1.5 را بر اساس اندروید 13 دریافت می کند

بدیهی است که شما همچنین همه چیزهایی را که Google در اندروید 13 بسته بندی کرده است، از جمله انتخابگر ع، جدید، مجوز اعلان جدید، مجوزهای رسانه جدید و پشتیب، از استفاده از برنامه های مختلف به زبان های مختلف دریافت می کنید.

ساخت نهایی و پایدار Nothing OS 1.5 وعده داده شده است که در “اوایل سال 2023” عرضه شود.

منبع
منبع: https://www.gsmarena.com/nothing_p،ne_1_gets_nothing_os_15_beta_based_on_android_13-news-56889.php