Samsung Electronics برنده 42 جایزه در جوایز بین المللی طراحی عالی 2022 – اتاق خبر جهانی سامسونگ


سامسونگ دو جایزه طلا، پنج نقره و یک جایزه برنز و همچنین 34 فینالیست را برای راه‌حل‌های طراحی نوآورانه که سبک زندگی و تجربه مصرف‌کننده را ارتقا می‌دهد، دریافت کرد.

سامسونگ الکترونی، برنده 42 جایزه شامل دو طلا، پنج نقره، یک برنز و 34 فینالیست در جوایز بین المللی طراحی عالی 2022 (IDEA 2022) اعلام کرد.

IDEA یکی از معتبرترین برنامه های جوایز طراحی در جهان است که توسط انجمن طراحان صنعتی آمریکا (IDSA) که در سال 1980 تأسیس شد، برای قدرد، از دستاوردهای طراحی صنعتی برگزار می شود. امسال، IDEA برندگان را در 20 دسته از جمله خانه، فناوری مصرف کننده، تعامل دیجیتال و استراتژی طراحی انتخاب کرده است. معیارهای کلیدی برای ارزیابی نیز شامل نوآوری طراحی، سود برای کاربر، سود برای جامعه و موارد دیگر است.

طراحی محصول سامسونگ منع، کننده ارزش های در حال تغییر و فناوری نوآورانه این شرکت است. طرح های تعاملی، خاص منطقه و پیشرفته به ،وان مترقی و متنوع شناخته شدند.

جینسو کیم، معاون اجرایی مرکز طراحی شرکت در سامسونگ الکترونی،، گفت: «ارائه یک تجربه بهینه برای تغییر ارزش‌ها و سبک زندگی مصرف‌کننده مهم است. “ما به طور مداوم تلاش خواهیم کرد تا تجربیات پایدار با نوآوری های خلاقانه را برای مشتریان خود فراهم کنیم.”

سفارشی برنده دو طلا برای طراحی های قابل تنظیم و تجربیات کاربری آن شد متن، با سبک های مختلف زندگی

بسته سفارشی US Kitchen (بسته آشپزخانه سفارشی US & Bespoke FDR RF8000B)، یک بسته لوازم خانگی شامل یخچال، فر، مایکروویو و ماشین ظرفشویی موجود در منطقه آمریکای شمالی، یکی از دو برنده جایزه طلا بود. این بسته بر اساس فلسفه سفارشی که اولویت کاربران را برآورده می کند، تجربه طراحی یکپارچه ای را ارائه می دهد که بر هماهنگی در فضای آشپزخانه تأکید دارد.

طراحی یخچال 4 در (درب فرانسوی) که به تازگی در آمریکای شمالی راه اندازی شده است، راحتی را برای مصرف کنندگان به حدا،ر می رساند زیرا دارای پانل های قابل تعویض درب است که صاحبان می توانند با توجه به ترجیحات و سبک زندگی خود انتخاب کنند. Beverage Center که در فضای داخلی تعبیه شده است تا آلودگی را به حداقل برساند، آب تمیز و تصفیه شده را ذخیره می کند و یخ ساز دوگانه خودکار به سرعت یخ مکعبی و نیش های یخ کوچکتر را می سازد.

Bespoke Jet™، جارو برقی چوبی با یک ایستگاه تمیز همه کاره، همچنین جایزه طلایی را برای برتری خود در طراحی دریافت کرده است. این یک تجربه منحصر به فرد ارائه می دهد که کل فرآیند از تمیز ، و دفع تا ذخیره سازی را پوشش می دهد. پس از قرار دادن جاروبرقی روی Clean Station™، کاربران می توانند با فشار ساده یک دکمه، سطل گرد و غبار را خالی کنند و فضای خانه و هوا را تازه و تمیز از گرد و غبار نگه دارند. طراحی همه کاره جت Bespoke راحتی را تضمین می کند که همچنین برای مطابقت با هر فضای زندگی عالی به نظر می رسد.

طیف گسترده ای از محصولات سامسونگ به خاطر طراحی های پیشرفته خود به پنج جایزه نقره ای و یک جایزه برنز دست یافتند.

گل،ی تب اس 8، از نقره‌ای که دریافت کرده، به دلیل باریک‌ترین، سبک‌ترین، اما قوی‌ترین بدنه‌اش، همراه با بزرگ‌ترین نمایشگر 14.6 اینچی AMOLED، برجسته شده است. صفحه نمایش گسترده توسط قاب آلومینیومی Armor محافظت می شود و به دستگاه اجازه می دهد در برابر خش مقاوم باشد و کمتر در معرض خم شدن باشد. این تبلت همچنین دارای یک پد شارژ اختصاصی قلم S در پشت دستگاه است که به طور یکپارچه با محفظه دوربین ادغام شده است تا تجربه طراحی رضایت بخشی داشته باشد.

یکی دیگر از برندگان نقره، Galaxy Upcycling at Home بود، برنامه ای که با استفاده مجدد از گوشی های هوشمند قدیمی گل،ی با استفاده مجدد از آنها در دستگاه های اینترنت اشیا با یک به روز رس، نرم افزاری ساده، جان تازه ای به آن ها می بخشد. از طریق برنامه SmartThings، کاربران می‌توانند گوشی‌های هوشمند بلااستفاده را در دستگاه‌های خانگی هوشمند راحت مانند م،تور مراقبت از کودک یا مراقبت از حیوانات خانگی تغییر دهند.

علاوه بر این، جوایز نقره دیگری به:

  • صفحه‌کلید هندی سامسونگ، که تجربه‌ای بهینه‌شده از صفحه‌کلید گوشی هوشمند را ارائه می‌کند که از تایپ سریع‌تر و آسان‌تر به ۲۹ زبان هندی پشتیب، می‌کند.

  • سنسور آشپزی، که به شما کمک می کند با اتصال اجاق گاز القایی سامسونگ به سرویس آشپزخانه SmartThings، غذای مورد علاقه خود را بسیار راحت تر بپزید.
  • هود هوا سامسونگ، طرحی مفهومی که ،یبی از عملکردهای هود، تهویه مطبوع و تصفیه کننده هوا برای کمک به بهبود محیط آشپزی در آشپزخانه های ج، غربی آسیا است.

جایزه برنز به قاب Galaxy Z Flip3 تعلق گرفت که گزینه های مختلفی را برای شخصی سازی گوشی با استفاده از حلقه یا بند رنگارنگ ارائه می دهد.


منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-electronics-wins-42-awards-at-the-international-design-excellence-awards-2022?utm_source=rss&utm_medium=direct