Samsung Electronics جایزه پایداری کسب و کار 2022 SEAL را برای استفاده مجدد از پلاستیک های اقیانوسی دریافت کرد – اتاق خبر جهانی سامسونگ


سامسونگ جایزه محصول پایدار را به خاطر نوآوری خود به سوی آینده ای پایدار با استفاده از پ،تیک های اقیانوسی در فناوری سامسونگ گل،ی دریافت کرد.

سامسونگ الکترونی، اعلام کرد که این شرکت به ،وان برنده این مسابقه معرفی شده است جوایز پایداری تجاری SEAL 2022 برای تبدیل تورهای ماهیگیری دور ریخته شده به مواد بازیافتی با کارایی بالا برای دستگاه های Galaxy.

جوایز SEAL هر ساله توسط هیئتی از کارشناسان پایداری و محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) مورد قضاوت قرار می‌گیرد و تاثیرگذارترین ابتکارات پایداری و شرکت‌های برتر را که باعث پیشرفت زیست‌محیطی می‌شوند، به رسمیت می‌شناسد. سامسونگ دریافت‌کننده جایزه محصول پایدار SEAL است که به محصولات الهام‌بخش هدفمندی که دنیا را به شیوه‌ای بهتر حرکت داده و تغییر می‌دهند، تجلیل می‌کند.

سانگسون پارک، EVP و رئیس تیم تحقیق و توسعه مک،کی MX Business گفت: «ما مفت،یم که جایزه محصول پایدار SEAL 2022 را به دلیل تلاش‌هایمان برای پیشبرد طرح‌های دایره‌ای بیشتر محصولات و انجام کارهای بیشتر با کمتر در مورد ،‌های پ،تیکی اقیانوس دریافت کنیم. در Samsung Electronics سامسونگ متعهد است به سفر پایداری خود ادامه دهد و مقیاس، نوآوری و روحیه همکاری باز این شرکت را برای ارائه اقدامات اقلیمی ملموس تر ارائه دهد.

«تحیرکننده 640000 تن تج،ات ماهیگیری هر ساله در اقیانوس رها می شوند و حیات دریایی را به دام می اندازند و درگیر می کنند و ص،ه های مرج، را آسیب می رسانند. مت هارنی، موسس جوایز SEAL، گفت: ما سامسونگ را به خاطر دگرگونی سری گوشی های هوشمند گل،ی برای مبارزه با این چالش زیست محیطی تحسین می کنیم.

تورهای ماهیگیری دور انداخته شده یکی از گسترده ترین و تهاجمی ترین پ،تیک های متصل به اقیانوس هستند که تهدیدی جدی برای حیات دریایی و سیاره ما هستند. سامسونگ برای اولین بار تورهای ماهیگیری دور ریخته شده بازیافتی را با سری گل،ی S22 ،یب کرد و از آن زمان، از این ماده در طراحی های سراسر ا،یستم گل،ی، از جمله در تبلت، لپ تاپ و هدفون استفاده کرده است. سامسونگ با همکاری با سازمان‌های همفکر، ماده جدیدی از پ،تیک بازیافتی متصل به اقیانوس ایجاد کرد و استانداردهای با کیفیت خود را حفظ کرد.

این نوآوری بخشی از چشم انداز پایداری Samsung MX، Galaxy for the Planet است که سفر این شرکت را برای انجام اقدامات اقلیمی ملموس در سراسر عملیات تجاری جه، و چرخه عمر محصول ترسیم می کند. از طریق Galaxy for the Planet، سامسونگ تلاش می‌کند تا مواد بازیافتی را در همه محصولات جدید توسعه دهد و ،یب کند، پ،تیک‌های یکبار مصرف را در بسته‌بندی موبایل حذف کند، مصرف برق در حالت آماده به کار را برای همه شارژرهای گوشی‌های هوشمند به صفر برساند و تمام ،‌ها را تا سال 2025 از محل دفن ، منحرف کند.

درباره جوایز SEAL
جوایز SEAL (Sustainability, Environmental Achievement & Leader،p) یک سازمان حمایت از محیط زیست است که رهبری را از طریق ما گرامی می دارد. جوایز پایداری ،ب و کار & جوایز رو،مه نگاری محیطی در حالی که تحقیقات را تأمین می کنیم و کمپین های تأثیرات زیست محیطی خودمان را دنبال می کنیم.

ارکان اصلی جوایز SEAL عبارتند از:

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به https://sealawards.com/.


منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-electronics-receives-the-2022-seal-business-sustainability-award-for-repurposing-ocean-bound-plastic?utm_source=rss&utm_medium=direct