Samsung Electronics قابلیت Matter Functional را راه اندازی کرد و عصر جدیدی از قابلیت همکاری را آغاز کرد – اتاق خبر جهانی سامسونگ


کاربران اکنون می توانند دستگاه های Matter را به SmartThings متصل کنند و تجربه زندگی متصل را آسان تر از همیشه می کنند

Samsung Electronics امروز در دسترس بودن قابلیت Matter را اعلام کرد که امکان کنترل یکپارچه دستگاه را از طریق برنامه SmartThings فراهم می کند. هاب های SmartThings یک به روز رس، از طریق هوا دریافت خواهند کرد و برنامه Android SmartThings برای ارائه قابلیت کنترل همه دستگاه های سازگار با Matter به روز می شود. از طریق این به‌روزرس،، کاربران SmartThings می‌توانند دستگاه‌های Matter خود را به‌جای استفاده از چندین برنامه از سازنده‌های دستگاه‌های مختلف، از یک برنامه واحد کنترل کنند.

سامسونگ به ،وان پیشگام در صنعت خانه های هوشمند، از همان ابتدا یکی از مشارکت کنندگان کلیدی در توسعه Matter بوده و یکی از اولین شرکت هایی بود که دریافت کرد. گواهینامه موضوع. در اوایل سال جاری، سامسونگ تلویزیون‌ها و یخچال‌های Family Hub را معرفی کرد که برای به‌روزرس، برای پشتیب، از عملکرد Matter Controller انتخاب شده‌اند و تجربه را با سامسونگ و دستگاه‌های شخص ثالث ساده‌تر می‌کنند. در ماه مه 2022، SmartThings برنامه دسترسی زودهنگام شریک خود را اعلام کرد، گام بعدی به سمت یک ا،یستم سازگار با ماده، که به شرکای منتخب شروعی برای آزمایش هاب SmartThings و نرم افزار تلفن همراه با پشتیب، از Matter داد.

Jaeyeon Jung، معاون شرکت و رئیس SmartThings، Mobile eXperience Business در Samsung Electronics گفت: «ما اکنون از اتصال اولیه به ایجاد تجربیات باورن،ی تغییر می‌کنیم. «موضوع آینده است و به مصرف کنندگان امکان انتخاب گسترده و سازگاری با دستگاه های هوشمند در مقیاس را می دهد. امروز مهم‌ترین نقطه عطف هنوز به سوی پذیرش انبوه خانه‌های هوشمند است.»

SmartThings از قابلیتی به نام multi-admin پشتیب، می کند که به کاربران اجازه می دهد دستگاه های Matter خود را از چندین پلتفرم و برنامه کنترل کنند. در این ماه، سامسونگ و گوگل همکاری گسترده‌ای را برای ارتقاء پشتیب، از چند سرپرست به سطح بعدی، بهبود قابلیت همکاری و ارائه تجربیات کاربری بهتر، اعلام ،د. پلتفرم باز SmartThings یکی از بزرگترین ا،یستم های یکپارچه را ارائه می دهد و محصولات دارای گواهینامه Matter در برندهایی مانند Google Nest، Eve Systems، Nanoleaf، Yale و غیره عرضه خواهند شد.

پشتیب، از کنتر، ماده SmartThings با نسل دوم و سوم SmartThings Hub و همچنین Aeotec Smart Home Hub آغاز خواهد شد. همه هاب ها به پشتیب، از دستگاه های Zigbee، Z-Wave و Local Area Network، از جمله Wi-Fi و Ethernet ادامه خواهند داد و برای فعال ، پشتیب، از Wi-Fi، Ethernet و دستگاه های Thread-based Matter، از طریق شبکه ارتقا خواهند یافت.

مارک تکیپ، معاون محصول در SmartThings و عضو هیئت مدیره اتحاد استانداردهای اتصال، گفت: “ما متعهد به حفظ پشتیب، از پروتکل های موجود هستیم و در عین حال به صنعت انتقال به آینده ای مبتنی بر ماده کمک می کنیم.” SmartThings همیشه انعطاف‌پذیرترین گزینه‌های اتصال از جمله Zigbee و Z-Wave را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. افزودن پشتیب، از Matter and Thread تضمین می کند که SmartThings همه کاره ترین ا،یستم برای مصرف کنندگ، است که به دنبال ساخت یا گسترش خانه های هوشمند خود هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد SmartThings، لطفا مراجعه کنید www.smartthings.com.

درباره SmartThings

SmartThings فناوری برتری است که زندگی متصل را امکان پذیر می کند و آینده اینترنت اشیا را هدایت می کند. پلتفرم باز آن در حال حاضر از هزاران دستگاه در صدها برند پشتیب، می کند و امکانات بی پای، را به نوآوران و توسعه دهندگ، که به دنبال اتصال یکپارچه در یک ا،یستم وسیع اینترنت اشیا هستند، ارائه می دهد. این شرکت متعهد به ارائه عملکردهای هوشمند ساده و قابل اعتماد برای ارائه تجربیات یکپارچه است که افراد را برای ایجاد تغییر در زندگی روزمره خود ترغیب می کند. در حال حاضر میلیون ها نفر در بیش از 200 کشور روزانه به فناوری SmartThings برای ایجاد اتوماسیون و کنترل جنبه های خانه های هوشمند خود از طریق برنامه SmartThings و از طریق طیف وسیعی از محصولات سامسونگ مانند تلفن، تلویزیون و لوازم دیجیتال دسترسی دارند. SmartThings انعطاف‌پذیرترین پروتکل‌ها، از جمله استاندارد جدید اینترنت اشیا، Matter را ارائه می‌دهد. SmartThings که در سال 2012 راه اندازی شد، مقر آن در Mountain View، کالیفرنیا است و یکی از اعضای هیئت موسس Connectivity Standards Alliance، سازم، متشکل از صدها شرکت است که استانداردهای باز و جه، را برای اینترنت اشیا ایجاد، نگهداری و ارائه می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.smartthings.com.


منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-electronics-launches-matter-functionality-ushering-a-new-era-of-interoperability?utm_source=rss&utm_medium=direct