Samsung Electronics and Galaxy Community بیش از 10 میلیون دلار تا به امروز برای کمک به جهان در دستیابی به اهداف جهانی کسب کرده اند – اتاق خبر جهانی سامسونگ


از سال 2019، سامسونگ و کاربرانش از برنامه اه، جه، سامسونگ برای جمع آوری بیش از 10 میلیون دلار برای برنامه توسعه سازمان ملل استفاده کرده اند.

سامسونگ الکترونی، امروز اعلام کرد که این شرکت با مشارکت بیش از 10 میلیون دلار در مسیر پیشبرد اه، توسعه پایدار (SDGs) یا اه، جه، به یک نقطه عطف مهم رسیده است. برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP). وجوه از طریق ایجاد شد برنامه اه، جه، سامسونگ و به UNDP کمک خواهد کرد تا انعطاف پذیری را ارتقا بخشد و پیشرفت را در سراسر جهان تسریع بخشد.

اه، جه، که توسط سازمان ملل متحد در سال 2015 ایجاد شد، طرحی مش، از نقاط عطف جاه طلبانه برای جه، عادلانه تر، عادلانه و پایدار تا سال 2030 ارائه می کند. 17 هدف جه، همکاری و اقدام جمعی را برای رسیدگی به نابرابری، تغییرات آب و هوا، ت،یب ا،یستم، آموزش ترویج می کنند. و دیگر چالش های جه،. سامسونگ در سال 2019 با همکاری با برنامه توسعه سازمان ملل متحد برای راه‌اندازی برنامه اه، جه، سامسونگ، راه‌حل‌های نوآورانه را در حمایت از اه، جه، ارائه کرد. جامعه جه، گل،ی این شرکت از آن زمان با استفاده از اپلیکیشن به ،وان ابزاری ساده و در عین حال م،ادار برای ایجاد تغییر در زندگی روزمره خود به این جنبش پیوسته است..

اقدام جمعی برای اه،

TM Roh، رئیس و رئیس بخش Mobile eXperience Business در Samsung Electronics می‌گوید: «در سامسونگ، ما می‌د،م که فناوری نقش مهمی در حل برخی از بزرگترین چالش‌هایی که جهان در حال حاضر با آن روبه‌رو است بازی می‌کند. «از طریق مشارکت ما با برنامه توسعه سازمان ملل متحد و برنامه اه، جه، سامسونگ، جامعه گل،ی در پیشبرد اه، جه، نقش مهمی ایفا کرده است. ما می خواهیم از کاربران خود برای امکان پذیر ساختن این نقطه عطف باورن،ی تشکر کنیم.”

اقدامات انجام شده در برنامه اه، جه، سامسونگ از کار تاثیرگذار UNDP پشتیب، می کند. این شامل مشارکت م،ادار جوانان برای دستیابی به اه، توسعه پایدار است. UNDP سیاست ها را اجرا می کند، برنامه ها را پیش می برد، از طرح های جوانان در بیش از 100 کشور حمایت می کند و از بیش از 900 مشارکت جوانان حمایت می کند.

آخیم اشتاینر، مدیر برنامه توسعه سازمان ملل متحد، گفت: «با نزدیک شدن به نیمه راه مهلت 2030، سال آینده در پیگیری ما برای پیشبرد اه، جه، بسیار مهم است. «در حالی که جهان با ش،ت‌های اخیر مواجه شده است، ما از پیشرفت حاصل از این مشارکت انرژی گرفته‌ایم. همراه با سامسونگ، ما باید تلاش های ،یبی خود را برای دستیابی به اه، تقویت کنیم و نسل بعدی را تشویق کنیم تا با ما اقدام کنند.

مقیاس گذاری تاثیر ما

اپلیکیشن گلوبال گلس سامسونگ بر روی نزدیک به 300 میلیون دستگاه گل،ی در سراسر جهان از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها و ساعت های هوشمند نصب شده است. از طریق این برنامه، سامسونگ آگاهی را برای اه، جه، افزایش می‌دهد و در عین حال به کاربران اجازه می‌دهد تا اقدامات کوچکی را انجام دهند که به تغییرات بزرگ منجر می‌شود. برنامه اه، جه، سامسونگ به کاربران این امکان را می دهد که مستقیماً کمک مالی کنند، از تصاویر پس زمینه برای افزایش درآمدهای تبلیغاتی یا ایجاد بودجه با تماشای تبلیغات در برنامه استفاده کنند. برای به حدا،ر رساندن تأثیر، سامسونگ تمام درآمدها را از طریق تبلیغات درون برنامه ای مطابقت می دهد.1

از زمان راه‌اندازی برنامه اه، جه، سامسونگ در سال 2019، سامسونگ همکاری خود را با UNDP گسترش داده است. نسل 17، ابتکاری که صدای 14 رهبر جوان را افزایش می دهد که تأثیرات م،اداری در جوامع خود در سراسر جهان ایجاد می کند. رهبران جوان نسل 17 نقش اساسی در الهام بخشیدن به مردم برای ارائه تأثیر برای اه، جه، دارند.

سامسونگ همچنین در تلاش است تا از طریق عملیات تجاری خود از اه، جه، حمایت کند. این شرکت استراتژی ESG شرکتی خود را با اه، جه، برای شناسایی اولویت های ،ب و کار و برقراری ارتباط عملکرد مطابق با اه، هماهنگ کرده است. این شرکت همچنین یکی از امضاکنندگان پیمان جه، سازمان ملل است، ابتکاری که ،ب و کارها را به اتخاذ سیاست های پایدار و مسئولیت پذیر اجتماعی تشویق می کند.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد اه، جه، و انجام اقدامات، از برنامه اه، جه، سامسونگ در اینجا دیدن کنید: http://smsng.co/SGG-App.

برای مشاهده پیشرفت پایداری سامسونگ، بررسی کنید گزارش پایداری 2022.

درباره UNDP

UNDP سازمان پیشرو سازمان ملل است که برای پایان دادن به بی عدالتی فقر، نابرابری و تغییرات آب و هوایی مبارزه می کند. ما با همکاری شبکه گسترده کارشناسان و شرکای خود در 170 کشور، به کشورها کمک می کنیم تا راه حل های یکپارچه و پایدار برای مردم و سیاره زمین بسازند. www.undp.org

1 سامسونگ متعهد شده است که کمک های مالی را با درآمدهای تبلیغاتی که از طریق برنامه اه، جه، ایجاد می شود، تطبیق دهد. تا 5 میلیون دلار در سال.


منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-electronics-and-galaxy-community-generate-over-usd-10m-to-date-to-help-the-world-achieve-the-global-goals?utm_source=rss&utm_medium=direct