Samsung Wallet امسال در 13 بازار جدید عرضه می شود – اتاق خبر جهانی سامسونگ


پلتفرم کیف پول دیجیتال محبوب سامسونگ آماده دیدار با کاربران بیشتری است

سامسونگ الکترونی، امروز کیف پول سامسونگ را اعلام کرد1 در سال جاری به 13 بازار جدید گسترش خواهد یافت. از زم، که برای اولین بار در ژوئن 2022 راه اندازی شد، پلت فرم کیف پول دیجیتال در بازارهایی از جمله چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره بسیار محبوب شده است.2 اسپ،ا، بریت،ا و ایالات متحده و اکنون، این پلتفرم حتی به طور گسترده‌تری برای کاربران بحرین، دانمارک، فنلاند، قزا،تان، کویت، نروژ، عمان، قطر، آفریقای ج،ی، سوئد، سوئیس، ویتنام و امارات در دسترس خواهد بود.3

کیف پول سامسونگ راحتی روزمره را به سطحی بالاتر می برد و ما از نزدیک با شرکای قابل اعتماد و توسعه دهندگان خود کار کرده ایم تا تجربه کیف پول خود را غنی کنیم. Jeanie Han، EVP و رئیس تیم Di،al Life در Mobile eXperience Business، Samsung Electronics گفت. تمرکز ما بر این است که این پلتفرم را در اسرع وقت به بازارهای بیشتری ارائه دهیم تا کاربران بیشتری از سامسونگ گل،ی این فرصت را داشته باشند که از مزایای کیف پول دیجیتال بهره ببرند.

کیف پول سامسونگ راهی سریع، آسان و ایمن برای کاربران برای سازماندهی و دسترسی به اسناد و مدارک و هویت‌های مهم – از کارت‌های بانکی و کلیدهای دیجیتال گرفته تا کارت‌های مسافرتی، گواهینامه‌های رانندگی و شناسه‌های دانشجویی – تنها با یک بار کشیدن انگشت است. با ادامه همکاری سامسونگ با انواع شرکا و توسعه دهندگان قابل اعتماد، قابلیت های کیف پول سامسونگ همچنان رو به رشد خواهد بود.

پلت فرم کیف پول سامسونگ توسط پلتفرم امنیتی سامسونگ، Samsung Knox محافظت می شود که شامل تشخیص اثر انگشت و رمزگذاری برای اطمینان از محافظت از داده های مهم کاربران است. علاوه بر این، کیف پول سامسونگ اسناد حساس را در یک محیط ایزوله ذخیره می‌کند، که یک لایه حفاظتی اضافی در برابر تلاش‌های بالقوه هک دیجیتال و فیزیکی ارائه می‌دهد.

1 در دسترس بودن و راه اندازی ویژگی های خاص و مدل های دستگاه پشتیب، شده ممکن است بسته به بازار متفاوت باشد و ممکن است تغییر کند.

2 ویژگی های کیف پول سامسونگ در کره ج،ی تحت Samsung Pay راه اندازی شد.

3 زمان دقیق و در دسترس بودن به‌روزرس،‌ها ممکن است بسته به کاربر و بازار متفاوت باشد.


منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-wallet-begins-rollout-in-13-new-markets-this-year?utm_source=rss&utm_medium=direct