SpaceX از شما می خواهد که تلفن هوشمند خود را مستقیماً به Starlink متصل کنید


SpaceX چراغ سبز برای رشد خود دارد صورت فلکی استارلینک پهن باند از فضا به بیش از 10000 ماهواره کوچک در مدار پایین زمین طی چندین سال آینده، و امیدوار است تا زم، که تنها نیمی از این روترهای پرنده کار می کنند، خدماتی را برای گوشی های هوشمند از طریق T-Mobile ارائه دهد.

اسپیس ای، در 6 دسامبر درخواستی را به کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده ارائه کرد و به دنبال مجوز برای تج، برخی از ماهواره های نسل دوم Starlink خود به سخت افزار “مستقیم به سلول” بود.

این یک مانع نظارتی کلیدی است که شرکت فضایی ایلان ماسک باید برای ارائه در ماه اوت برطرف کند اعلامیه با T-Mobile برای اتصال دو شبکه داده به نام از بین بردن مناطق مرده تلفن همراه، حداقل در بسیاری از ایالات متحده.

این برنامه همچنین دنباله کلیدی برای تاییدیه FCC است که در 1 دسامبر اعلام شد به اسپیس ای، اجازه می دهد 7500 استارلینک “Gen2” را پرتاب کند ماهواره ها قبل از اینکه دهه تمام شود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آزمایش اینترنت ماهواره ای SpaceX Starlink


12:32

این قابلیت جدید به Starlink اجازه می‌دهد “صدا، پیام‌رس، و مرور وب اولیه را با حدا،ر سرعت تئوری حدا،ر تا 3.0 مگابیت در ث،ه یا حدا،ر 7.2 مگابیت در ث،ه و در لینک پایین تا 4.4 مگابیت در ث،ه یا 18.3 مگابیت در ث،ه ارائه دهد.” پرونده خوانده می شود.

سایر شرکت‌ها در حال کار برای ارائه پهنای باند سیار مبتنی بر فضا هستند، از جمله AST SpaceMobile مستقر در تگزاس، که اخیراً یک ماهواره آزمایشی با مجموعه عظیمی از آنتن‌ها را به فضا پرتاب کرده است که به راحتی از زمین قابل تشخیص است.باعث ناراحتی اخترشناسان شد).

اسپیس ای، در حال حاضر 3500 نسل اول استارلینک را راه اندازی کرده است و می گوید که می تواند تا سال 2024 پوشش “کامل و مداوم” گوشی های هوشمند را با 2000 ماهواره مجهز Gen2 ارائه دهد.


منبع: https://www.cnet.com/science/،e/،ex-wants-you-to-connect-your-smartp،ne-directly-to-starlink/#ftag=CAD-01-10aai3d