Tecno Phantom X2 و Phantom X2 Pro حداقل اندروید 14 را دریافت خواهند کرد


تکنو در اوایل این ماه از فانتوم ای، 2 و فانتوم ای، 2 پرو رونمایی کرد و به طرز ناامیدکننده ای هر دو گوشی اندروید 12 را از گیت اجرا می کنند. اگر تحت تاثیر یکی از این موارد قرار گرفتید و فکر می‌کردید که از نظر پشتیب، نرم‌افزاری چه انتظاری از Tecno داشته باشید، در اینجا جزئیات، مستقیماً از خود شرکت ارائه شده است.

سری Phantom X2 به‌روزرس،‌های تضمینی اندروید 13 و اندروید 14 را دریافت می‌کند. فراتر از آن، همه چیز کمتر روشن است – شرکت می‌گوید تصمیم در مورد اندروید 15 تنها زم، اتخاذ خواهد شد که Google نسخه نهایی آن نسخه را منتشر کند. بنابراین یک نه قطعی نیست، اما نفس های جمعی خود را هم حبس نمی کنیم.

تکنو فانتوم ای، 2 پرو
تکنو فانتوم ای، 2 پرو

Tecno یک ج، زم، واضح (یا حتی مبهم) در مورد زمان ظاهر شدن به‌روزرس، اندروید 13 ارائه نکرده است، اما حداقل اکنون می‌تو،د مطمئن باشید که است آینده. علاوه بر این، این شرکت قول داده است که حداقل سه سال از “تسلط عملیاتی” برای Phantom X2 و X2 Pro اطمینان حاصل کند، هر چند که ممکن است مبهم و نسبی به نظر برسد.

ما همچنین می‌تو،م آشکار کنیم که Tecno برنامه‌های جه،‌سازی را در دست اجرا دارد، اما با گسترش زمان خود را می‌گیرد. در حال حاضر، دستگاه های Tecno در بیش از 70 کشور و منطقه فروخته می شوند و این برند خوشحال است که بر بازارهای نوظهور تمرکز می کند.

بنابراین، Phantom X2 و Phantom X2 Pro ابتدا در هند، نیجریه، کنیا، ،ستان سعودی، کلمبیا، ،یه و فیلیپین در دسترس خواهند بود. سپس آنها به بقیه بازارهایی که Tecno در آن حضور دارد، گسترش خواهند یافت.

اگر می خواهید درباره Phantom X2 Pro اطلاعات بیشتری ،ب کنید، بررسی عمیق ما را از دست ندهید! و منتظر بررسی ما از X2 باشید.


منبع: https://www.gsmarena.com/tecno_phantom_x2_and_phantom_x2_pro_will_get_at_least_android_14-news-56877.php