Uber و Uber Eats اکنون از Live Activities پشتیبانی می کنند


پشتیب، از Live Activities در iOS 16 از زم، که این ویژگی به ،وان بخشی از iOS 16.1 راه اندازی شد، به آرامی در حال گسترش است. اکنون، اوبر شروع به ارائه پشتیب، Live Activities برای Uber و Uber Eats کرده است. این به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی سواری ها و سفارش های خود را از طریق صفحه قفل یا جزیره پویا آیفون 14 پرو پیگیری کنند.

Uber و Uber Eats اکنون فعالیت‌های زنده را راه‌اندازی می‌کنند

زم، که اپل Live Activities را معرفی کرد، اپلیکیشن Uber یکی از نمونه هایی بود که به نمایش گذاشت. با این حال، این ویژگی تا کنون در دسترس نبود. راه اندازی Live Activities برای Uber اولین بار توسط a کاربر در Reddit، که دیروز دید که این گزینه برای سواری Uber ظاهر شد. کاربر دیگری فعال است توییتر نیز گزارش می دهد که آنها این ویژگی را برای Uber و Uber Eats دیده اند.

ویژگی Live Activity برای Uber ،میشنی از پیشرفت سفر یا تحویل شما را نشان می دهد. به ،وان مثال، برای یک سواری با اوبر، یک نوار پیشرفت اولیه را می بینید که نشان می دهد چقدر به مقصد خود نزدیک هستید و همچنین زمان ،نی تخلیه شما را نشان می دهد. زمان رها ، بر اساس ETA واقعی شما تنظیم می شود تا مواردی مانند ترافیک و سایر تاخیرها را در نظر بگیرد.

برای برنامه Uber Eats، پیشرفت مستقیم سفارش خود را همانطور که توسط رستوران آماده می شود، توسط راننده تحویل گرفته می شود و در نهایت به درب ورودی شما تحویل می شود، مشاهده خواهید کرد.

به گفته این کاربران، اجرای Uber Live Activity در Dynamic Island چند چیز را باقی می گذارد. در حال حاضر، زمان ،نی ورود شما را در کنار نماد تا،ی نشان می‌دهد. با این حال، می تو،د برای مشاهده تمام اطلاعات Live Activity، روی جزیره پویا به مدت طول، فشار دهید. همچنین ظاهراً اشکالاتی در نحوه همزیستی Live Activity Uber با Live Activity داخلی وجود دارد که هنگام استفاده از GPS آیفون شما ظاهر می شود.

همانطور که امروز است، به نظر می رسد Uber به آرامی فعالیت های زنده را برای کاربران Uber و Uber Eats منتشر می کند. هنوز همه این ویژگی جدید را مشاهده نکرده‌اند، این نشان می‌دهد که شرکت ممکن است همزمان با ادامه آزمایش این ویژگی، عرضه مرحله‌ای را انجام دهد.

می تو،د آ،ین نسخه ها را دانلود کنید اوبر و برنامه های Uber Eats از اپ استور همچنین، با رفتن به برنامه تنظیمات، پیدا ، برنامه‌های Uber و Uber Eats و سپس فعال ، کلید «فعالیت‌های زنده»، مطمئن شوید که فعالیت‌های زنده را برای آن برنامه‌ها فعال کرده‌اید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای ،ب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:
منبع: https://9to5mac.com/2022/12/09/uber-and-uber-eats-live-activities/