[User Guide] چگونه از Galaxy Z Flip4 در هر زاویه بیشترین استفاده را ببریم – اتاق خبر جهانی سامسونگ


نیازها، سبک ها و ترجیحات شخصی به طور مداوم در دنیای مدرن امروزی تغییر می کند. به این ترتیب، مشتریان سزاوار دستگاه‌هایی هستند که بتوانند با این جریان همراه باشند: تجارب هوشمند تلفن همراه که به اندازه خود کاربران متنوع و سازگار هستند. Galaxy Z Flip4 که به تازگی راه اندازی شده است دقیقاً از این نوع دستگاه است که برای بیان سبک کاربر خود از طریق طراحی، ویژگی ها و حتی زوایای آن به خوبی تنظیم شده است. این گوشی هوشمند با یک فرم فاکتور نمادین که می تواند در درجات مختلف قرار گیرد تا مجموعه ای از ویژگی های نوآورانه را باز کند، یک گوشی هوشمند طراحی شده است تا شخصی ترین تجربه را ارائه دهد.

Samsung Newsroom این راهنما را برای کاربران گردآوری کرده است و هر زاویه ای را تجزیه و تحلیل می کند تا نشان دهد که چگونه فرم فاکتور منحصر به فرد Galaxy Z Flip4 تجارب کاربر را در داخل و خارج ارائه می دهد.

∠ 0 درجه: پتانسیل کامل صفحه جلد را باز کنید

Galaxy Z Flip4 یک تجربه کامل از گوشی هوشمند را ارائه می دهد که به نصف اندازه تا می شود تا جیب جمع و جور شود. حتی زم، که تا شود، به راحتی در جیب کاربران جا می شود. علاوه بر این، بسیاری از ویژگی‌های متنوع آن حتی برای استفاده بدون باز ، آن بهینه‌سازی شده‌اند. به ،وان مثال، با تنظیم سریع، می تو،د حالت هواپیما یا چراغ قوه را روشن و خاموش کنید و به راحتی روشنایی صفحه را تنظیم کنید. به راحتی به پیام ها پاسخ دهید، تماس بگیرید یا به کیف پول سامسونگ خود دسترسی پیدا کنید1 همه از صفحه نمایش پوششی 1.9 اینچی Z Flip4. حتی می‌تو،د به راحتی ویجت‌هایی را که می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، درست روی صفحه جلد انتخاب کنید و سری Z Flip را راحت‌تر و در دسترس‌تر کنید.

با دو بار فشار دادن دکمه کناری، می تو،د Quick S،t را فعال کنید. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از دوربین های اصلی Z Flip4 مستقیماً از روی صفحه نمایش، سلفی هایی با وضوح بالا بگیرند. با Quick S،t بهبودیافته که اکنون از یک پیش‌نمایش بر روی صفحه جلد که نسبت واقعی ع، را منع، می‌کند و همچنین حالت پرتره پشتیب، می‌کند، می‌تو،د در هر زمان و هر کجا که هستید ع،‌هایی با کیفیت بالا بگیرید. حتی می تو،د از Z Flip4 بسته به ،وان یک آینه برای بررسی سریع ظاهر خود قبل از ،وج استفاده کنید.

75 درجه: تجربه عکاسی خود را با آن بسازید FlexCam

با Z Flip4 با زوایای پررنگ‌تر از همیشه ع،‌ها و ویدیوها را از دیدگاه‌های مختلف بگیرید. با FlexCam، می‌تو،د از دوربین‌های Galaxy Z Flip4 خود در زوایای تا شده مختلف استفاده کنید و طیف گسترده‌ای از دیدگاه‌های جدید را که قبلاً در گوشی‌های هوشمند معمولی امکان‌پذیر نبوده است، باز کنید. به شما بیش از هر زمان دیگری کنترل روی سلفی هایتان می دهد.

دوربین‌های اصلی با وضوح بالا و پیش‌نمایش ع،‌های Cover Screen چیزی بیش از ایجاد ع،‌های سلفی عالی انجام می‌دهند. این ویژگی‌ها می‌توانند با طیف گسترده زوایای Z Flip4 برای ارائه ع،‌های پویا و تمام بدن، تلفن هوشمند شما را به یک سه پایه قابل تنظیم تبدیل کنند که درست در جیب شما قرار می‌گیرد، کار کنند. کنترل کامل تصویر خود را در دست بگیرید و بدون نیاز به حمل لوازم جانبی و یا درخواست از دیگران برای گرفتن ع، برای شما، زوایای شیک و جذاب داشته باشید. حتی می‌تو،د Z Flip4 را با زاویه 75 درجه زاویه دهید و آن را روی زمین قرار دهید تا ع،‌های جسورانه و سبکی بگیرید که روی جلد مجله مد بی‌جا نباشد.

با دوستان بیرون رفته اید و می خواهید یک ع، دسته جمعی بگیرید؟ با Z Flip4، هیچ ، نباید کنار گذاشته شود. فقط دستگاه خود را در زاویه ای که می خواهید روی سطح نزدیک قرار دهید و به حالت های خود ضربه بزنید. FlexCam به شما این امکان را می‌دهد تا با بالا نگه داشتن کف دست، دوربین را فعال کنید، بدون نیاز به فشار دادن دکمه‌ای روی خود دوربین. صدای شاتر به شما این امکان را می دهد که بد،د ع، شما با موفقیت گرفته شده است. برای ع،‌های گروهی طبیعی بدون دردسر، تایمرهای دوربین و درخواست‌های تصادفی برای افراد غریبه را از معا، خارج کنید.

90 درجه: دوربین دارای ویژگی هایی است که باعث ایجاد محتوا و عکاسی همه کاره می شود

امروزه، کاربران بیشتری از هر زمان دیگری محتوای ویدئویی کوتاه‌مدت ایجاد می‌کنند و از آن لذت می‌برند، مانند Instagram Reels و YouTube S،rts، و Galaxy Z Flip4 همراهی عالی برای آن است. Z Flip4 که با اولویت های Millennials و Generation Z طراحی شده است، به شما امکان می دهد به راحتی محتوای آنلاین ایجاد کنید. به ،وان مثال، می‌تو،د با استفاده از فیلمبرداری با کیفیت بالا در حالت Quick S،t، یک vlog بگیرید و سپس برای ادامه ضبط هندزفری به حالت فل، بروید. همه چیز بدون توقف ویدیو.

برای ع، های دستی، Galaxy Z Flip4 را می توان مانند یک دوربین فیلمبرداری نگه داشت. به زودی، کاربران همچنین می توانند با بالا نگه داشتن گوشی هوشمند در حالتی که 90 درجه تا شده است، ع، های دید پرنده را امتحان کنند.

Z Flip4 همچنین برای گرفتن صحنه‌های شب هنگام بیرون رفتن برای پیاده‌روی عصرگاهی من، است. Z Flip4 به سنسور تصویر 65 درصد روشن‌تر نسبت به نسل قبلی خود مجهز شده است که ع،‌های باکیفیت در شب را، حتی زم، که آسمان تاریک است، ممکن می‌سازد. حالت Nightography برای استفاده از دوربین در این شرایط بهینه شده است و جلوه‌های تار و تار را که برای سخت‌تر ، عکاسی در شب استفاده می‌شود، به حداقل می‌رساند. اکنون می‌تو،د ع،‌های روشن و واضح با نویز تصویر کمتری دریافت کنید.

∠ 115 درجه: فضای صفحه نمایش خود را متن، با چندوظیفه خود ت،یم کنید2 نیاز دارد

سری Z Flip با نسل چهارم خود، حالت فل، خود را با ویژگی های پیشرفته تر به سطح بعدی رسانده است. Z Flip4 یک پد لمسی را در حالت فل، اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد مکان‌نمای ماوس را برای م، ،، برگرداندن یا پخش ویدیوها بدون برداشتن دستگاه کنترل کنید.

به لطف ژست‌های حرکتی جدید، انجام چندوظیفه بصری‌تر است و فعال‌سازی آن آسان‌تر است. به سادگی با دو انگشت خود را روی صفحه به سمت بالا بکشید تا صفحه به نصف ت،یم شود یا از دو گوشه بالا به وسط بکشید تا فوراً برنامه های تمام صفحه را به پنجره های پاپ آپ تغییر دهید. با چند پنجره، می‌تو،د فیلمی را در صفحه بالا تماشا کنید، در حالی که در صفحه پایین یادداشت می‌کنید، همه اینها در حین گپ زدن با دوستان در یک رشته پیام و برنامه‌ریزی مسیر خود برای ملاقات همزمان با آنها.

180 درجه: ابزار خوداظهاری نهایی با مجموعه ای از رنگ ها و ،یبات

گوشی های هوشمند ما می توانند نقش بزرگی در بیان فردیت ما داشته باشند و Galaxy Z Flip4 نیز از این قاعده مستثنی نیست شما می تو،د سبک خود را با طراحی ممتاز در رنگ های قدیمی، از جمله بنفش بورا، گرافیت، طلایی صورتی و آبی تکمیل کنید. با لولای باریک‌تر، لبه‌های اصلاح‌شده، شیشه‌های پشتی مه متضاد و قاب‌های ف،ی براق، طراحی جدید ظریف‌ترین طراحی ما تاکنون است.

Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition همچنین یک تجربه سفارشی سازی منحصر به فرد دستگاه را ارائه می دهد. با گزینه‌های رنگی گسترده، از جمله قاب طلایی، نقره‌ای و مشکی، و گزینه‌های رنگی جلو و عقب، مانند زرد، سفید، دریایی، خاکی و قرمز، کاربران می‌توانند از بین ۷۵ ،یب مختلف برای طرح رنگی کاملاً متن، با سبک‌های خود انتخاب کنند.3

صفحه نمایش پوششی نقطه کانونی سطح Z Flip4 است: بخشی از تلفن است که بیشترین نوردهی را دریافت می کند و مانند پنجره ای به شخصیت کاربر خود عمل می کند. به ،وان مثال، گزینه‌های سفارشی‌سازی جامع نمایشگر شامل امکان تغییر پس‌زمینه در فرمت‌های مختلف مانند تصاویر، GIF و در حال حاضر حتی ویدیو در صفحه جلد است. می‌تو،د از ویژگی‌های مختلف دوربین خلاقانه Z Flip4 برای ایجاد پس‌زمینه کامل صفحه روی جلد استفاده کنید، سپس برای تکمیل تصویر، سبک ساعت دلخواه خود را از فهرست توسعه‌یافته طرح‌های ساعت اضافه کنید.

از لحظه ای که Galaxy Z Flip4 را باز می کنید، تجربه جدیدی در فناوری تلفن همراه درست در مقابل شما آشکار می شود. از 0 تا 180 درجه، این یک دستگاه پانوراما است که کاملاً با سبک زندگی منحصر به فرد شما مطابقت دارد.

1 ویژگی فقط در کشورهای منتخب موجود است.

2 ویژگی Flex Mode را از Settings > Labs فعال کنید.

3 تعداد رنگ های موجود برای ،یب در هر کشور متفاوت است.


منبع: https://news.samsung.com/global/user-guide-،w-to-make-the-most-of-galaxy-z-flip4-at-every-angle?utm_source=rss&utm_medium=direct