Verizon با تخفیف طرح نامحدود جدید به دنبال سوییچرها می رود


Verizon در آ،ین پیشنهاد خود برای جذب کاربران جدید، تغییرات کوچکی را در ارزان ترین طرح نامحدود خود انجام می دهد. این اپراتور اعلام کرده است که یک پیشنهاد “مدت محدود” اجرا خواهد کرد که قیمت پیشنهاد Welcome Unlimited خود را به میزان 5 دلار در ماه کاهش می دهد و آن را بیشتر با پیشنهادات Essentials و Base Essentials رقیب T-Mobile مقایسه می کند. قرارداد جدید از جمعه شروع می شود.

علاوه بر قیمت ارزان تر، ورایزون همچنین خاطرنشان می کند که ،، که از این معامله استفاده کنند، “ضمانت سه ساله قیمت” دریافت خواهند کرد. T-Mobile وعده “قفل قیمت” خود را داده است که قیمت طرح خود را در مورد انواع برنامه های اخیر خود افزایش نخواهد داد.

تغییر Verizon برای کاربران جدید Welcome Unlimited در دسترس است. طبق این پیشنهاد، نرخ ها به شرح زیر خواهد بود (با فرض تنظیم پرداخت های خودکار و صورتحساب بدون کاغذ):

  • 1 خط: 60 دلار در ماه (از 65 دلار کاهش یافته است)
  • 2 خط: 50 دلار در هر خط، در ماه (از 55 دلار در هر خط، در هر ماه)
  • 3 خط: 35 دلار در هر خط، در ماه (از 40 دلار در هر خط، در هر ماه)
  • 4+ خط: 25 دلار در هر خط، در ماه (از 30 دلار در هر خط، در هر ماه برای چهار خط)

معامله برای کاربران موجود Welcome Unlimited در دسترس نیست. اگر در حال حاضر Welcome Unlimited دارید، با نرخی که دارید گیر کرده اید. اگر شما Welcome Unlimited دارید و می‌خواهید یک خط اضافه کنید، خط جدید – و فقط خط جدید – با نرخ بالا تخفیف داده می‌شود.

اولین بار در ماه جولای معرفی شد، طرح Welcome Unlimited پاسخ Verizon به طرح های ارزان تر Essentials و Base Essentials T-Mobile است. این شامل گفتگو، متن و داده نامحدود است، اما هیچ مزیتی مانند بسته رایگان دیزنی (Disney Plus، ESPN Plus و Hulu) وجود ندارد و تعداد محدودی دیگری نیز به همراه دارد که ارزش در نظر گرفتن دارد.

برای اولین بار، همه خطوط موجود در حساب باید در این طرح باشند – شما نمی‌تو،د خطوط را در یک طرح خانواده که به شما امکان می‌دهد از یک خط امتیازاتی مانند Disney Bundle دریافت کنید و در عین حال ارزان‌تر را نیز دریافت کنید، «،یب و مطابقت» کنید. نرخ در مورد دیگران هیچ تخفیفی برای ارتقا به تلفن های جدید در هنگام خوش آمدگویی نامحدود وجود ندارد. برای ارتقا باید دستگاه خود را بیاورید یا قیمت کامل را بپردازید.

و در حالی که شما مکالمه، متن و داده نامحدودی خواهید داشت، ،، که در Welcome Unlimited هستند به سریعترین طعم 5G Verizon (آنچه که اپراتور آن را “5G Ultra Wideband” می نامد) دسترسی ندارند و به هات اسپات تلفن همراه دسترسی ندارند.

پیشنهاد جدید در حالی ارائه می‌شود که ورایزون به دنبال تغییر یک رشته اخیر نتایج ضعیف است که باعث شده است مشتریان از شبکه خود برای ارائه‌دهندگان مختلف فرار کنند. حامل مشغول بود افزایش قیمت ها در اوایل سال و در نتیجه مشتریان آن را ، ،د. در سه ماهه اخیر، این اپراتور از دست دادن 189000 کاربر تلفن های پس پرداخت بی سیم خبر داد.


منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/verizon-goes-after-switchers-with-a-new-welcome-unlimited-plan-discount/#ftag=CAD-01-10aai3d