Vodafone Business Pro II، پهنای باند ساخته شده برای مشاغل کوچک را راه اندازی کرداگر یک ،ب و کار کوچک در بریت،ا دارید و به یک اتصال پهن باند جدید نیاز دارید، ممکن است بخواهید آ،ین پیشنهاد Vodafone را بررسی کنید. همانطور که اپراتور تلفن همراه در الف پست وبلاگ، سرویس پهنای باند جدیدی به نام Business Pro II راه اندازی کرده است.

بسته به تعرفه، Business Pro II با سرعت متوسط ​​دانلود از 67 مگابیت بر ث،ه تا 900 مگابیت در ث،ه ارائه می شود. از 32.50 پوند در ماه شروع می شود – برای طرح 67 مگابیت بر ث،ه – و می تواند تا 53.50 پوند افزایش یابد – برای ردیف 900 مگابیت بر ث،ه. مشتریان Business Pro II همچنین تماس‌های نامحدود تلفن ثابت و تلفن همراه، پشتیبان‌گیری 4G و پشتیب، از Wi-Fi را از کارشناسان فنی دریافت می‌کنند.

چیزی که Business Pro II را از بقیه گزینه های پهن باند تجاری Vodafone متمایز می کند این است که با روتر Ultra Hub Vodafone و Super Wi-Fi 6E Booster ارائه می شود – دستگاهی که می تو،د از آن برای حذف مناطق مرده Wi-Fi استفاده کنید.

روتر و تقویت کننده هر دو از جدیدترین فناوری Wi-Fi 6E پشتیب، می کنند و به شما امکان می دهند بیش از 150 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. Wi-Fi 6E سرعت‌های سریع‌تری ارائه می‌دهد و از آنجایی که دستگاه‌هایی که از آن پشتیب، می‌کنند از فرکانس 6 گیگاهرتز بدون تراکم استفاده می‌کنند، هنگام استفاده از روتر Ultra Hub Vodafone و Super WiFi 6E Booster نیز باید اتصال مطمئن‌تری با تداخل کمتر داشته باشید.

فقط مشتریان تجاری کوچک جدید و موجود با یک تا نه کارمند می توانند برای پهنای باند Business Pro II Vodafone ثبت نام کنند. اگر شرکت شما واجد شرایط است و می‌خواهید پهنای باند Business Pro II را دریافت کنید، 191 را از تلفن همراه Vodafone خود شماره‌گیری کنید، به یک فروشگاه ،ده‌فروشی بروید یا از وب‌سایت رسمی Vodafone دیدن کنید.

در صورتی که شما نیز یک گوشی جدید می خواهید، در صورت تمایل به ما مراجعه کنید بهترین معاملات تلفن Vodafone و از آنجا با تخفیف شگفت انگیز یکی را دریافت کنید. یا، اگر با حامل دیگری در حال حرکت هستید، می تو،د از ما دیدن کنید معاملات برتر تلفن ویرجین مدیا، بهترین معاملات تلفن O2، بهترین معاملات سه تلفن و بهترین معاملات تلفن EE


منبع: https://www.p،nearena.com/news/Vodafone-launches-Business-Pro-II-broadband-made-for-small-businesses_id144025