[Voices of Galaxy] با مردی آشنا شوید که زباله های پلاستیکی اقیانوسی را با گلدان های گیاهی به مواد مثبت تبدیل می کند – اتاق خبر جهانی سامسونگ


Voices of Galaxy افرادی را نشان می دهد که از اشتیاق، خلاقیت و اراده خود همراه با فناوری استفاده می کنند تا تأثیر مثبتی بر زندگی خود و جوامع خود بگذارند.

در سال 2020، از الی میچل، غواص تجاری قدیمی، خواسته شد تا به عملیات نجات یک کشتی باری که در نزدیکی خانه او در اسکاتلند غرق شده بود، بپیوندد. هنگامی که او کار بر روی لاشه را آغاز کرد، با هزاران تن مواد که بیشتر از پ،تیک ،د شده تشکیل شده بود، مواجه شد. در آن لحظه، او الهام گرفت تا ماموریت جدیدی را برعهده بگیرد: ایجاد تغییر در جهان با مق، با پ،تیک محدود به اقیانوس.

آلی به مدت شش ماه در سوله خود کار کرد تا ایده ای جسورانه را زنده کند، ایده ای که به دنبال تعریف مجدد محصولی بود که میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. او بدون هیچ تجربه‌ای در تولید، تمام مراحل راه را بر روی تلفن هوشمند گل،ی خود ثبت کرد و در نهایت به موفقیت خود دست یافت: گلدان‌های پ،تیکی بازیافتی اقیانوس.

امروزه، در حالی که کار او همچنان در حال رشد است، آلی تأثیر مثبت گلدان های خود را از طریق ع، های پر جنب و جوش پ،تیکی که در سواحل جمع آوری می کند به اشتراک می گذارد. مشتریان می توانند ببینند که چگونه رنگ این پ،تیک با رنگ گلدان ها ی،ان است، که به تاکید بر دایره ای بودن فرآیند کمک می کند و ارتباط ملموسی بین پ،تیکی که Allly جمع آوری می کند و گلدان های رنگارنگی که آن را به آن تبدیل می کند، ایجاد می کند. Ally همچنین اصرار دارد که تمام آزمون و خطاهای موجود در پروژه خود را با فیلمبرداری و آپلود مراحل مختلف توسعه محصول به صورت آنلاین به اشتراک بگذارد، و الهام بخش نسل بعدی برای ادامه کار حیاتی محافظت از کره زمین باشد. این همچنین یادآور این است که این کار چقدر می تواند خلاقانه باشد.

داستان آلی در مورد نحوه استفاده از فناوری Galaxy برای بازنگری در مورد مشکل پ،تیک و تلاش برای آینده ای بهتر برای همه، هم مبتکرانه و هم الهام بخش است و داستان هنوز به پایان نرسیده است.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت Ally برای تبدیل پ،تیک محدود به اقیانوس، ویدیوی Voices of Galaxy را در زیر ببینید.

رارا


منبع: https://news.samsung.com/global/voices-of-galaxy-meet-the-man-turning-ocean-bound-plastic-waste-into-a-positive-with-plant-،s?utm_source=rss&utm_medium=direct