Wondershare FamiSafe مجموعه کامل کنترل والدین است


تصویر اصلی قهرمان 1

جان دای / Android Aut،rity

عصر حواس پرتی است.

در یک محیط فن‌آوری مدرن که همه چیز در دستان ما است، والدین اکنون باید نه تنها با نگر،‌های آنالوگ‌تر به خطر افتادن کودکان، بلکه با موضوعاتی مانند اعتیاد دیجیتال، محتوای صریح و نظافت نیز دست و پنجه نرم کنند.

Wondershare FamiSafe یک راه حل ساده و همه کاره برای این نگر، های آنلاین ارائه می دهد.

FamiSafe برنامه‌ای است که به شما یک نمایشگر هدآپ برای فعالیت‌های آنلاین کودکانتان در زمان واقعی می‌دهد. این شامل تشخیص محتوای نامن،، ال،ای استفاده از گوشی هوشمند، و ردیابی موقعیت مک، همیشه روشن است. همچنین می‌تو،د زمان صفحه نمایش فرزندتان را در یک داشبورد با قابلیت پیمایش آسان ردیابی کنید، که به شما کمک می‌کند اطمینان حاصل کنید که کودکانتان بهداشت دیجیتال سالمی دارند و زمان زیادی را با سر خود در تلفن یا تبلت خود نمی‌گذرانند.

Famisafe

سی. اسکات براون / Android Aut،rity

با FamiSafe، می‌تو،د گزارش‌های فعالیت منظمی را دریافت کنید که مشارکت فرزندتان را هم در مرورگر او و هم در برنامه‌هایی مانند YouTube و TikTok مستند می‌کند، همراه با ثبت زمان صفحه نمایش. اما حفظ ارتباط تنها شروع سلامت دیجیتال دوران کودکی است زیرا FamiSafe همچنین در صورت ،وم با سانسور نامن، تصویر، حذف صریح محتوا و فیلترهای وب هوشمند مداخله می کند. بهزیستی آنلاین با آگاهی شروع می شود، و زم، که بد،د فرزندتان چگونه وقت خود را در اینترنت می گذراند، می تو،د اقدامات من،ی را برای ایمن و سالم نگه داشتن او انجام دهید.

اگر نگران عادات دیجیتالی فرزندتان هستید (یا کاملاً از آنچه ممکن است بی اطلاع باشید)، Wondershare FamiSafe ممکن است سرویس بعدی شما باشد. پوشش کامل برای کل خانواده شما برای یک اشتراک ماهانه (حدا،ر پنج دستگاه) در دسترس است، اما می‌تو،د در هر زمان آن را لغو کنید.

به م،ای واقعی کلمه هیچ خطری در امتحان ، آن وجود ندارد، پس چرا نگاهی به آنچه بچه‌هایتان می‌خواهند بیندازید و مطمئن شوید که در فضای آنلاین امن هستند؟ برای اطلاعات بیشتر، روی دکمه زیر کلیک کنید تا اولین ماه Famisafe توسط Wondershare شروع شود!


منبع: https://www.androidaut،rity.com/wondershare-famisafe-3242456/