5 اپلیکیشن اندرویدی که این هفته نباید از دست بدهید


تصویر AAW My Link Manager

به چهل و شصت و پنجمین هفته نامه برنامه های اندروید و نسخه نهایی آن در سال 2022 خوش آمدید. سال نو مبارک، و در اینجا سرفصل های مهم هفته گذشته آمده است:

  • ما از خوانندگان خود پرسیدیم که گوگل امسال چقدر خوب عمل کرده است. همه شما به ما گفتید که فکر می‌کنید گوگل امسال خیلی خوب عمل کرده است، هم از نظر سخت‌افزاری و هم از نظر نرم‌افزار. در مورد آمار، 48 درصد از شما گفتید که گوگل سال خوبی را پشت سر گذاشت، در حالی که تنها حدود 5 درصد فکر می ،د که سال یک ش،ت کامل بوده است. برای مشاهده آمار دقیق تر می تو،د پیوند را بزنید.
  • ما همچنین از خوانندگان خود پرسیدیم که آ،ین بار چه زم، یک برنامه را در اندروید بارگذاری ،د. بیش از 40٪ از خوانندگان ما در ماه گذشته یک برنامه را جانبی بارگذاری کرده اند و فقط حدود 15٪ هرگز برنامه ای را به صورت جانبی بارگذاری نکرده اند. ما متوجه شدیم که جالب است زیرا روایت رایج این است که بارگذاری جانبی نادر است. ظاهراً ما خوانندگان کمیاب داریم.
  • آدام بیرنی خودمان سعی کرد در سفری با نتایج متفاوت از Google Translate استفاده کند. به ،وان مثال، برخی از ویژگی های مسافر پسند به صورت آفلاین کار نمی کنند. آدام تجربیات خود را در مورد عملکرد یا عدم کارکرد ویژگی های مختلف بیان کرد و می تو،د آن را در لینک بالا بخو،د.
  • گوگل نگران جستجو است. تعداد ابزارهای هوش مصنوعی و محبوبیت فزاینده آنها باعث شده تا این شرکت کمی پیشرو باشد. طبق گزارش ها، وضعیت در گوگل یک کد قرمز است. نگر، این است که پاسخ‌های هوش مصنوعی چنان پاسخ‌های محکمی می‌دهند که مردم دیگر روی لینک‌های تبلیغاتی کلیک نمی‌کنند، که باعث می‌شود گوگل پول زیادی را از دست بدهد. برای ادامه خواندن، پیوند را بزنید، و ما به نظارت ادامه می دهیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.
  • طبق معمول، ما بهترین برنامه‌های اندروید جدید، بهترین بازی‌های جدید اندروید و بحث‌برانگیزترین برنامه‌ها و بازی‌های سال گذشته را گردآوری کرده‌ایم. برای بررسی انتخاب های ما می تو،د به هر یک از پیوندها ضربه بزنید. به طور کلی، 50 برنامه و بازی برای پیمایش به همراه ده برنامه و بازی بحث برانگیز دیگر وجود دارد. سال بسیار هیجان انگیزی بود با چند راه اندازی جالب.

Alliance Alive HD Remastered

قیمت: 11.99 دلار

Alliance Alive HD Remastered یک ریمستر از بازی Nintendo 3DS با همین نام است. همچنین در Steam، Nintendo Switch و iOS در دسترس است. بازی یک نقش RPG است که در دنیایی فانتزی اتفاق می افتد. بازیکنان در نهایت با نه شخصیت به پایان می رسند که داستان هر یک با دیگری در هم می آمیزد. مبارزات ،تی است و نسبتاً نشان دهنده JRPG های دوران خود است. بازی شامل کل داستان از نسخه اصلی به همراه گرافیک به روز شده، ویژگی های جدید و البته کنترل های موبایل است. این مبلغ کمی گران است و 11.99 دلار است، اما هیچ آگهی یا ،ید درون برنامه ای وجود ندارد که این تجربه را پس از آن خدشه دار کند.

لانچر صرف

قیمت: رایگان

اسکرین شات لانچر صرف 2022

Mere Launcher یک لانچر مینیمالیستی با آی، های بزرگتر است. صفحه اصلی برنامه های مورد علاقه شما را با یک میانبر ساده به کشوی برنامه نشان می دهد که در آن می تو،د همه چیز را پیدا کنید. این برنامه شامل تم‌های تیره و روشن، عملکرد رنگ پس‌زمینه برای بهبود کنتراست است، و حتی می‌تو،د در صورت نیاز منظره پرتاب‌کننده را جهت‌دهی کنید. تعداد زیادی ویژگی اضافی وجود ندارد، اما این برای یک برنامه مینیمالیستی طبیعی است. نیمه بد نیست و در تست ما به خوبی کار کرد.

شهر یخ زده

قیمت: رایگان برای بازی

شهر منجمد یک شبیه ساز شهرسازی است. در دنیایی اتفاق می‌افتد که برف و یخ در آن احاطه شده است، و این در جنبه‌های بقای بازی نقش دارد. شما به آرامی شهر خود را می سازید، بازماندگان تازه وارد را برای انجام وظایف، کاوش در بیابان و زنده ماندن در سرما تعیین می کنید. این یک بازی نسبتاً ساده و بدون پیچ و خم های زیادی است که بازیکن را آزار می دهد. تراکنش‌های ،د وجود دارد، اما وحشتناک نیستند. جدا از برخی باگ های اولیه بازی، همه چیز به خوبی کار می کند.

مدیر لینک من

قیمت: رایگان

اسکرین شات My Link Manager 2022

My Link Manager برنامه ای برای سازماندهی و مدیریت نشانک های مرورگر وب شما است. اگر از مرورگر وب استفاده می‌کنید که نشانک‌ها را پشتیب، نمی‌کند یا از مرورگری که به شما اجازه همگام‌سازی آنها را با دستگاه جدید نمی‌دهد، این یک برنامه عالی است. به طور کلی یک برنامه نسبتا ساده است. شما پیوندهای خود را در آنجا قرار می دهید، آنها را سازماندهی می کنید و در صورت نیاز آنها را بازیابی می کنید. یک تابع واردات و صادرات وجود دارد، بنابراین می تو،د از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد و آن را به یک برنامه کاملا آفلاین تبدیل می کند. این یکی واقعاً ایراد زیادی ندارد و در آزمایش ما به خوبی کار کرد.

همیشه لژیون

قیمت: رایگان برای بازی

اسکرین شات Ever Legion 2022

Ever Legion یک بازی RPG غیرفعال است. بازی بازیکن را وارد ماجراجویی می کند تا خانواده خود را از تبدیل شدن به هیولاهای مرده نجات دهد. شما قهرمانان را جمع آوری می کنید، به آنها اجازه می دهید تا برای ارتقاء سطح نبرد انجام دهند و در بازی پیشرفت کنند. همانطور که ژانر نشان می دهد، بازی خودش را در پس زمینه بازی می کند تا بتو،د در هنگام خواب بازی کنید. گرافیکش من،ه ما طراحی جهان را بیشتر از طراحی شخصیت ها دوست داشتیم، اما این یک تجربه بسیار شبیه دیابلو است، با پالت های رنگ تیره. این بازی با بازی هایی مانند AFK Arena رقابت می کند و تا زم، که توسعه دهنده مشکلی ایجاد نکند، ممکن است در آن موفق شود.


اگر اخبار یا نسخه‌هایی از برنامه‌ها یا بازی‌های اندرویدی بزرگ را از دست دادیم، در نظرات درباره آن به ما بگویید.
ممنون که خواندید. اینها را هم امتحان کنید:

<،on type="،on" cl،="-_-ti -_-t -_-u">نظرات


منبع: https://www.androidaut،rity.com/android-apps-weekly-465-3260993/