9 مزیت پرایم آمازون برای استفاده در سال 2023


لوگوی 12 روز نکات

سال جدید تنها چند روز دیگر فرا می‌رسد، و معاملات آمازون قوی‌تر هستند و برای سال جدید بیشتر می‌شوند. اگر عضو Prime هستید، مواردی وجود دارد انبوهی از امتیازات همراه با اشتراک شما است که می خواهید در تمام طول سال از آن استفاده کنید.

نه، ما فقط در مورد ارسال رایگان دو روزه صحبت نمی کنیم. اعضای آمازون پرایم به هزاران امتیاز و جوایز دیگر که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید دسترسی دارند.

آیا می خواهید امنیت سایبری خود را بهبود ببخشید؟

ما به شما یاد خواهیم داد که چرا محافظت از هویت و داده های شما مهم است. به علاوه، توصیه هایی برای VPN ها، مدیران رمز عبور و نرم افزار آنتی ویروس دریافت کنید.

به ،وان مثال، اعضای آمازون پرایم می توانند بسیار سریعتر از دو روز، گاهی در چند ساعت، تحویل دریافت کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند تاریخ‌های تحویل را برای راحتی یا دوری از زمان‌هایی که از خانه دور می‌شوند، برنامه‌ریزی کنند. و آنها حتی معاملات منحصر به فرد را به سادگی دریافت می کنند با استفاده از ال،ا در آمازون اکو.

اگر به فکر ثبت نام برای یک حساب Amazon Prime هستید (در اینجا چگونه است) یا اطلاعات زیادی در مورد همه ویژگی‌های ارائه شده ندارید، در اینجا چند راه وجود دارد که می‌تو،د هنگام ،ید تخفیف‌های جمعه سیاه، بیشترین بهره را از عضویت خود ببرید.

بیشتر بخو،د: امتیاز جدید آمازون پرایم: نحوه دریافت رایگان غذای Grubhub Plus

هنگامی که به دنبال لوازم ضروری اولیه هستید، برای محصولات مقرون به صرفه برای کل خانه، Amazon Basics را بررسی کنید.

می تو،د کالاهای واجد شرایط را در همان روز تحویل رایگان دریافت کنید

اگر محصولی وجود دارد که فوراً می‌خواهید، می‌تو،د ببینید آیا همان روزی که سفارش می‌دهید برای تحویل در دسترس است یا خیر. برای بررسی واجد شرایط بودن یک محصول، هنگام ،ید، به دنبال ارسالی باشید که با علامت “Prime FREE Same-day” مشخص شده است. توجه داشته باشید که سفارش شما باید شامل بیش از 35 دلار کالای واجد شرایط باشد. اگر نه، باید هزینه کمی بپردازید.

آمازون از صبح تا عصر تحویل می دهد، بنابراین نگران دریافت سفارش خود در ساعت 3 بامداد نخواهید بود، با این حال، تحویل همان روز در همه مکان ها در دسترس نیست، بنابراین کد پستی خود را وارد کنید صفحه تحویل همان روز آمازون برای دیدن اینکه آیا شما واجد شرایط هستید

پکیج پرایم آمازون

با آمازون روز یک تاریخ حمل و نقل من، را در حین تسویه حساب برنامه ریزی کنید.

جیمز مارتین / CNET

ال،ا می‌تواند هنگام ،ید از Ec، تخفیف‌های بیشتری را به اشتراک بگذارد

می‌تو،د از آمازون اکو خود برای پرسیدن «ال،ا، معاملات من چیست؟» استفاده کنید. هر زمان. سپس ال،ا معاملات انحصاری Prime را به اشتراک می‌گذارد و شما این امکان را خواهید داشت که کالا را به سبد ،ید خود اضافه کنید، اکنون آن را ب،ید یا به معامله بعدی بروید.

یک تاریخ حمل و نقل من، برای بسته خود برنامه ریزی کنید

همه از ارسال رایگان دو روزه آمازون اطلاع دارند، اما گزینه دیگر این است تاریخ تحویل را انتخاب کنید در هنگام تسویه حساب روز آمازون نامیده می‌شود و اگر روز خاصی باشد که می‌د،د شخصی برای پاسخگویی به بسته‌ها در خانه است مفید است – به‌خصوص اگر چیزی گران‌قیمت است که نمی‌خواهید خطر ، آن را بدون مراقبت داشته باشید.

اگر چندین کالا را در روزهای مختلف سفارش دهید، تا زم، که واجد شرایط این پیشنهاد هستند، می‌تو،د آنها را در همان روز تحویل بگیرید.

از Amazon Ec، خود برای کمک به ردیابی بسته ها استفاده کنید

اگر شما یک آمازون اکو از هر نوعی، می تو،د از آن برای پیگیری سفارشات خود استفاده کنید.

فقط بگویید “ال،ا، بسته من کجاست؟” و اکو شما به شما اطلاع می دهد که کجاست، برای چه ،ی است و چه زم، می رسد. پس از تحویل سفارش شما، نور حلقه اکو به رنگ زرد می زند و اگر Ec، S،w را دارید، اعلان تحویل روی صفحه ظاهر می شود.

دو نقطه اکو در کنار هم نشسته اند

از هر Amazon Ec، برای ردیابی بسته های خود استفاده کنید.

کریس مونرو/CNET

معاملات دسترسی زودهنگام را قبل از اعضای غیرPrime ،یداری کنید

اگر چیزی که به آن توجه کرده‌اید می‌گوید «دسترسی اولیه اولیه»، به‌،وان یک عضو Prime، می‌تو،د 30 دقیقه قبل از اعضای غیر پرایم آن فروش را ،یداری کنید. با این حال، هنوز باید با سایر اعضای Prime که به محصول علاقه مند هستند قبل از فروش آن رقابت کنید.

آمازون می تواند بسته شما را در خانه شما بگذارد

هنگامی که می د،د برای مدتی در خانه نخواهید بود و یک محموله در راه دارید، بسیار ایمن تر است که یک کارمند آمازون اقلام شما را در خانه شما بگذارد تا از سرقت جلوگیری شود.

برای تحویل در منزل، به یک قفل هوشمند سازگار با کلید و یک (اختیاری) دوربین ابری آمازون. راننده آمازون وقتی به خانه شما رسیدند برای شما اعلان ارسال می کند و از شما درخواست می کند که قفل درب شما را باز کند. آمازون تأیید می کند که بسته در آدرس درست است و راننده نزدیک در است، سپس آمازون Cloud Cam را روشن می کند و قفل در را باز می کند.

اگر محتاط هستید اجازه دادن یک غریبه کاملاً به خانه شما، به خاطر داشته باشید که در طول کل فرآیند نیز اعلان هایی دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که می تو،د انتخاب کنید دسترسی تحویل به خانه خود را مسدود کنید – برای مثال، اگر می د،د که در آن مدت در خانه خواهید بود.

همچنین می تو،د بسته ها را در داخل گاراژ خود تحویل بگیرید

دزدان دریایی ایوان“– دزد، که بسته های رها شده در جلوی خانه ها را می دزدند – شوخی نیستند. سایت امنیتی SafeWise به CNET گفت که در مورد 260 میلیون بسته از نمای بیرونی خانه در سال 2022 به سرقت رفته اند آمازون کلید خدمات تحویل در گاراژ می تواند سرقت ایوان را به طور کامل متوقف کند و برای همه اعضای Amazon Prime رایگان است.

وقتی از Amazon In-Garage Delivery استفاده می کنید، انتخاب کنید تحویل کلید در پرداخت این کیت گاراژ در حال حاضر 29 دلار است و گاراژ شما را به یک گاراژ هوشمند تبدیل می کند. این کار مانند تحویل در خانه کار می کند، بنابراین آمازون تمام تأییدیه ها را برای شما انجام می دهد.

شخصی که کلید آمازون را نصب می کند

کارمندان آمازون می توانند با Amazon Key بسته ای را در خانه شما بگذارند.

تای، لیزنبی/CNET

بدون اینکه آدرسش را بد،د برای ،ی هدیه بفرستید

یکی از ویژگی های Amazon Prime به شما امکان می دهد برای ،ی هدیه بفرستید، حتی اگر آدرس آنها را نداشته باشید. برای مثال، اگر می‌خواهید برای تعطیلات یا تولد همکارتان چیزی بفرستید، اما نمی‌د،د آدرس او چیست، همچنان می‌تو،د هدیه بفرستید. اما یک نکته وجود دارد – آن شخص باید یک حساب Prime نیز داشته باشد و شما به شماره تلفن یا آدرس ایمیل او مرتبط با حساب نیاز دارید.

فقط توجه داشته باشید که همه موارد در آمازون واجد شرایط نیستند.

هدیه‌های Prime را با خانواده به اشتراک بگذارید

اگر بزرگسال دیگری مانند یک فرد یا دوست مهم در خانه شما زندگی می کند، می تو،د عضویت Prime خود را با آنها به اشتراک بگذارید. همچنان می‌تو،د حساب‌های شخصی خود را جدا نگه دارید، اما هر دوی شما به همه مزایای ی،ان Prime دسترسی خواهید داشت.

همچنین می‌تو،د حساب خود را با حدا،ر چهار نوجوان و حدا،ر چهار فرزند خانواده خود به اشتراک بگذارید. در حالی که آنها لاگین های خود را خواهند داشت، شما همچنان می تو،د نمایه های آنها را مدیریت کنید.

برای نکات ،ید بیشتر، اینجاست چگونه بسته های آمازون خود را به روشی سریع، آسان و رایگان برگرد،د.

اطلاعات بیشتر از 12 Days of Tips: Alexa تنها چیزی نیست که Amazon Ec، شما می تواند به آن گوش دهد. در اینجا چه چیز دیگری است

نمی د،د چه ،ی باید این را بشنود، اما قبلاً کوریگ خود را پاک کنید

همین حالا این تنظیمات مرورگر را تغییر دهید تا حریم خصوصی خود را تقویت کنید


منبع: https://www.cnet.com/deals/9-amazon-prime-benefits-to-use-in-2023/#ftag=CAD-01-10aai3d