Fitbit Charge 5 و Luxe نمی توانند با گوشی های سامسونگ در اندروید 13 همگام شوند


این Fitbit Charge 5 و لو، قادر به همگام سازی صحیح در گوشی های Samsung Galaxy در حال اجرا نیستند اندروید 13بر اساس گزارشی از 9to5Google جمعه.

موضوعات موجود در انجمن انجمن Fitbit نشان می دهد که افراد قادر به همگام سازی خود نیستند شارژ 5 و لو، دستگاه های سامسونگ گل،ی گوشی ها. یکی از مدیران Fitbit در پاسخ گفت: “تیم ما علت اصلی این باگ را شناسایی کرده است و ما در حال کار بر روی رفع آن هستیم که پیش‌بینی می‌کنیم از طریق به‌روزرس، برنامه در اوایل سال 2023 منتشر شود.” در حال حاضر، Fitbit به کاربران توصیه می‌کند برای همگام‌سازی یا راه‌اندازی یک دستگاه، با تلفن دیگری که می‌تواند برنامه Fitbit را نصب کند، همگام‌سازی کنند.

سامسونگ و فیت بیت فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

صنعت پوشیدنی همچنان به افزایش اعداد چشمگیر ادامه می دهد 41.7 میلیون دستگاه در اوایل امسال به سراسر جهان ارسال شد. اپل به لطف خود بزرگترین بازیکن فردی باقی مانده است اپل واچ، اگرچه دستگاه های آن فقط با آیفون. این بدان م،است که هم سامسونگ و هم Fitbit متعلق به گوگل، بازیگران مهمی در بازار اندروید در ایالات متحده هستند.

با ساعت پی،لگوگل که در اکتبر راه اندازی شد، به آرامی ویژگی های Fitbit بیشتری را در ساعت خود ادغام می کند. این غول جستجو همچنین در سال 2021 با سامسونگ همکاری کرد تا سیستم عامل Wear OS خود را با آن یکپارچه کند گل،ی واچ سلسله. در حالی که اپل تا سه ماهه اول سال 2022 از 36.1 درصد سهم بازار جه، سالم برخوردار بود. سامسونگ و فیت بیت به ترتیب 10 درصد و 2.7 درصد هستندبر اساس گزارش ماه می از Counterpoint Research.


منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/fitbit-charge-5-and-luxe-cant-sync-with-samsung-p،nes-on-android-13/#ftag=CAD-01-10aai3d