Samsung Electronics عصر جدیدی از فناوری آرام با محوریت SmartThings را در SDC22 معرفی کرد – اتاق خبر جهانی سامسونگ


توسعه دهندگان و سازندگان کشف خواهند کرد که چگونه یک رویکرد تازه به SmartThings قفل دنیای جدیدی از اتصال بی دردسر را باز می کند.

سامسونگ الکترونی، امروز اعلام کرد که میزبان کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ 2022 (SDC22) در Moscone North در سانفرانسیسکو در 12 اکتبر خواهد بود. این کنفرانس سالانه که هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی برگزار می شود، برنامه های سامسونگ برای توسعه پلت فرم SmartThings را برجسته خواهد کرد. و با توسعه دهندگان و سازندگان برای ایجاد تجربیات مرتبط نسل بعدی برای میلیون ها نفر در سراسر جهان همکاری کنید.

در SDC22، انتظار می‌رود سامسونگ به‌روزرس،‌های نرم‌افزار، خدمات و پلتفرم‌های خود از جمله SmartThings را به اشتراک بگذارد تا دنیای بهتر و متصل‌تری را برای همه فراهم کند. این شرکت چشم انداز خود را برای Calm Technology به نمایش می گذارد، جایی که دستگاه ها به طور یکپارچه برای تجربه هوشمندانه تر مصرف کننده که بلافاصله اتفاق می افتد به هم متصل می شوند.

جونگ هی (JH) هان، نایب رئیس، مدیر عامل و رئیس بخش تجربه دستگاه (DX) در Samsung Electronics، سخنر، اصلی SDC22 را با به اشتراک گذاشتن بیشتر در مورد چشم انداز شرکت باز خواهد کرد. سایر مدیران سامسونگ به او ملحق خواهند شد که استراتژی های شرکت را در زمینه هایی مانند فناوری های آینده به اشتراک خواهند گذاشت. سخنرانان دیگر عبارتند از:

  • سباستین سونگ، رئیس و رئیس تحقیقات سامسونگ
  • Yongjae Kim، EVP، معاون تیم تحقیق و توسعه، تجارت نمایشگر ویژوال
  • سانگ کیم، معاون و رئیس بخش محصولات و بازاریابی، سامسونگ الکترونیک آمریکا
  • Jaeyeon Jung، معاون و رئیس SmartThings، Mobile Experience Business
  • هیسون جونگ، معاون و رئیس گروه تحقیق و توسعه Framework، Mobile Experience Business
  • مارک بنسون، رئیس SmartThings
  • آنیل یاداو، رئیس آزمایشگاه بی،بی، تحقیقات سامسونگ در آمریکا

فراتر از سخنر، اصلی، SDC22 دارای جلسات پراکنده خواهد بود که برای شرکت کنندگان حضوری و مجازی باز است. این جلسات جدایی فرصت‌هایی را برای همکاری و ،ب اطلاعات بیشتر در مورد آ،ین پلتفرم‌ها و ابزارهای متمرکز بر توسعه‌دهنده سامسونگ، از جمله Bixby، One UI 5، SmartThings and Matter، Samsung Wallet، Tizen و موارد دیگر، همراه با فرصت‌هایی برای کاوش در ا،یستم‌های شریک فراهم می‌کنند.

این رویداد در محل دارای تجربیات عملی در میدان فناوری سامسونگ است، از جمله فرصت‌هایی برای کشف سناریوهای جدید SmartThings و آ،ین نوآوری‌های سامسونگ. این رویداد همچنین فرصت های شبکه و فعالیت های مختلف در محل را ارائه می دهد.

SDC22 میزبان فعال‌سازی‌های اضافی برای افرادی است که به صورت آنلاین می‌پیوندند، از جمله آزمایشگاه کد، جایی که توسعه‌دهندگان می‌توانند با یکدیگر همکاری کرده و مهارت‌های کدنویسی خود را تقویت کنند.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ 2022، لطفاً مراجعه کنید http://developer.samsung.com/sdc. اطلاعات بیشتر را می توان در توییتر نیز یافت (@samsung_dev) و فیس بوک (@samsungdev) با هشتگ #SDC22.
منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-electronics-introduces-a-new-era-of-calm-technology-centered-on-smartthings-at-sdc22?utm_source=rss&utm_medium=direct