7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape

7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape

سناریو طراحی شده برای این بازی بسیار مهیج بوده و از نظر میزان ترس در سطح متوسط قرار گرفته اتاق فرار جنی روحی است. در مقالات قبلی که در مجله پازل روم منتشر کردیم در خصوص قفل‌ها و انواع قفل‌هایی که در اسکیپ روم وجود دارد اطلاعاتی را منتشر کردیم که اگر تابه‌حال تجربه آشنایی با قفل‌ها را ندارید، بهتر است مقاله ی معرفی انواع قفل های اتاق فراررا مطالعه کنید. شما هر کاری هم انجام دهید، در مواجه با ترس نمی توانید کار خاصی انجام دهید بخصوص زمانی که در یکی از ترسناک ترین اسکیپ روم های تهران هستید اما یکسری راه ها هست که پیشنهاد می کنیم به یاد داشته باشید چون شاید به کارتان بیاید. در مواجه با ترس، اول از همه سعی کنید آن را به سایر اعضای تیم ابراز کنید و پیش خودتان نگه ندارید چون شاید بقیه کمکتان کنند. در راهروهای ترسناک سعی کنید دنبال بقیه قدم بردارید نه اینکه جلوتر از همه باشید. اعتماد به نفس بالا هنگام مواجه به ترس معجزه می کند و در آخر هم به فکر فداکاری باشید و با صحنه ترسناک یا دلهره آور سعی کنید مواجه شوید تا ترستان از بین برود.

  • این مجموعه دو اتاق فرار بسیار مهیج و ترسناک را توسط تیم خلاق و حرفه ای در سال ۱۳۹۹ طراحی و در حال حاضر تنها یک مورد از آنها آماده می باشد.
  • عصبانیت، ناراحتی، هیجان و تجربه استرس از احساساتی هستند که شما حتما آن ها را تجربه خواهید کرد.
  • اتاق فرار یکی از تفریحات نسبتا جدید با عمر حدود پنج سال در کشور ما است؛ البته مفهوم اتاق فرار، موضوع جدیدی نیست و این بازی هیجان‌انگیز بیش از یک دهه است که در برخی کشورهای آسیای شرقی وجود دارد.

مجموعه توتال اسکیپ مفتخر است که جامع ترین و بهترین خدمات لایق هم میهن های عزیزمان ارائه نماید . درصورتی که متوجه شده باشید، خواسته ما این است که اشخاص با خصوصیات متفاوت می بایست به شکلی در کنار یکدیگر قرار بگیرند که مکمل هم باشند. به طور طبیعی درصورتی که در تعیین مجموعه خود هم گروهی هایی را تعیین فرمایید که خصوصیت های شبیه به یکدیگر دارند.

بازی اتاق فرار اره

همچنین در اتاق فرار نیز می توانید ببینید شرکت کنندگان که معمولاً دوستان نزدیک شما یا خانواده هستند از چه توانایی هایی برخوردارند. یکی از سخت ترین و بزرگترین چالش هایی که در اسکیپ روم های ترسناک وجود دارد، کنترل ترس و غلبه بر آن است. خیلی ها تصور می کنند اتاق فرار ترسناک چون همه چی مصنوعی است و جن ها و زامبی ها یک اکتور و انسان هستند، چیزی وجود ندارد که ترسناک باشد اما زمانی که وارد اسکیپ روم می شوند، همه چی تغییر پیدا می کند و آنطور که تصور می کردند نیست. در اتاق فرار های ترسناک همیشه گفتیم باید حواستان نه تنها به همه چی بلکه به رفتار و حرف های اکتورها باشد چون سرنخ هستند ولی برای آنکه بتوانید بر ترس های خود غلبه کنید، نکاتی را همیشه باید رعایت کنید. همچنین، مهم ترین نکته ای که درباره اکتورهای اتاق فرار باید بدانید، دقت به آن ها است. در طول بازی های اسکیپ روم بخصوص آن هایی که به سبک جنایی و معمایی هستند و باید به دنبال سرنخ ها باشید، اکتور ها حرف هایی می زنند، لباس هایی می پوشند، به طرز عجیبی راه می روند یا حتی حرکات عجیب و غریبی نشان می دهند و همه این ها نشانه و سرنخ است.

آخرین مطالب سایت

یا راهنمایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که ممکن است بین ۲ تا.

اتاق فرار منفی چهار؛ مجموعه بینگو اسکیپ روم

برای تهیه این بازی می‌توانید به وب‌سایت مجموعه یا شعب حقانی یا سعادت آباد در تهران مراجعه کنید. اسکیپ روم ها قوانین مختلفی دارند که بسیاری از آن ها در ظاهر ساده هستند اما رعایت کردن آن ها کاری دشوار است و باید همیشه حواستان در طول بازی جمع باشد. مهم ترین قانون اتاق فرار، عدم آسیب رسانی به اکتورها، وسایل و تجهیزات اسکیپ روم می باشد. گیم مسترهای اتاق فرار های معمایی همیشه استرس تجهیزات مجموعه را دارند مثلاً در اسکیپ رومی قفل هایی هست که باز کردن آن ها روش های پیچیده ای دارد و اگر اشتباه کنید ممکن است قفل خراب شود. در اتاق فرار های اسلشری که با اکتورها روبرو می شوید، اگر به اکتوری آسیب وارد کنید نه تنها باید خسارت بدهید بلکه دیگر آن اکتور امکان بازی در سانس های بعدی اسکیپ روم را نخواهد داشت.