[IFA 2022 Samsung Town] ③ سامسونگ جدیدترین محصولات چشم نواز را در برلین به نمایش گذاشت – اتاق خبر جهانی سامسونگ


پس از دو سال وقفه، بزرگترین نمایشگاه لوازم خانگی اروپا بازگشته و بهتر از همیشه است. IFA 2022 در تاریخ 2 سپتامبر در برلین آلمان به صورت آفلاین برگزار شد، جایی که سامسونگ الکترونی، جدیدترین محصولات خود را در سالن نمایشگاه تاون سامسونگ به نمایش گذاشت. با مناطق مختلف، مانند SmartThings Life Zone و Everyday Sustainability Zone، بازدیدکنندگان می‌توانند آ،ین محصولات را در دسته‌های نمایش بصری، لوازم خانگی، موبایل و حافظه تجربه کنند.

اتاق خبر سامسونگ در این مجموعه سه طبقه شما را به صحنه شهر سامسونگ می برد. در این اولین داستان، تلاش‌های آگاهانه سازگار با محیط زیست سامسونگ برای زندگی روزمره پایدار را پوشش خواهیم داد. در داستان دوم، تجربه متصل یکپارچه‌ای که توسط SmartThings Home Life فعال شده است را به اشتراک می‌گذاریم. در داستان سوم، شما را با جدیدترین محصولات سامسونگ در سالن نمایشگاه آشنا می کنیم باعث می شود احساس کنید واقعاً آنجا هستید.

شهر سامسونگ IFA 2022 بازدیدکنندگان هیجان‌زده را گرد هم آورد تا آ،ین محصولات سامسونگ الکترونی، را تجربه کنند.

در این رویداد، می‌تو،د سری‌های Home Bespoke اروپایی، مجموعه Bespoke Infinite، صفحه‌نمایش‌های با کیفیت بالا از جمله Micro LED و Odyssey Ark و یک مجموعه موبایل ارتقا یافته از جمله Galaxy Z Flip4، Z Fold4، Watch5 و موارد دیگر را بیابید. بیایید فضای نمایشگاه Samsung Town را در IFA 2022 که مملو از جدیدترین محصولات سامسونگ، نمایشگاه‌های تعاملی و موارد دیگر است، از طریق ع،‌های زیر بررسی کنیم.

▲ سامسونگ در نمایشگاه Samsung Town خود در IFA 2022 مجموعه سفارشی Home را به نمایش گذاشت.

▲ مجموعه سفارشی خانه به مصرف کنندگان کمک می کند تا طراحی داخلی آشپزخانه خود را شخصی سازی کنند و به آنها اجازه می دهد رنگ و مواد را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنند. در IFA امسال، می‌تو،د پکیج آشپزخانه سفارشی را بیابید که آشپزی القایی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و موارد دیگر را نشان می‌دهد، در بالای سری Bespoke Home که دارای یک ماشین لباس‌شویی و خشک‌کن جدید است.

▲ Bespoke Jet™ دارای یک موتور دیجیتال اینورتر است که دوام و قدرت مکش قوی را ارائه می دهد.

▲ SSD 990 PRO با کیفیت بالا، بهینه برای بازی و سایر کارهای گرافیکی فشرده را تجربه کنید. 990 PRO عملکردهای پیشرفته‌تری برای بازی، ویدیوهای 4K و 8K با وضوح بالا، رندر سه‌بعدی، تجزیه و تحلیل داده‌ها و موارد دیگر برای موقعیت‌هایی که نیاز به پردازش داده‌های فوق‌العاده دارند، ارائه می‌کند، همگی به لطف سرعت بهبود یافته و راندمان انرژی بالا.

▲ مروری بر نمایشگاه نمایشگرهای بصری سامسونگ. بازدیدکنندگان مجذوب صفحه بازی Odyssey Ark، Neo QLED 8K، Micro LED در غرفه شدند.

▲ بازدیدکنندگان بسیاری از عملکردهای The Freestyle، یک صفحه نمایش قابل حمل را امتحان ،د. Freestyle که می تواند آزادانه 180 درجه بچرخد، می تواند اندازه صفحه نمایش ایده آل را با عملکرد Easy Set Up ایجاد کند. به سادگی دستگاه را در هر جایی قرار دهید و Freestyle فو، و کیستون را به طور خودکار تنظیم می کند.

▲ فریم، یک تلویزیون سبک زندگی، کیفیت صفحه‌نمایش با رزولوشن فوق‌العاده 4K را به نمایش می‌گذارد.1 مجهز به فناوری کوانتوم دات این قاب به صفحه نمایش مات مجهز شده است که تجربه مشاهده را با کاهش انعکاس افزایش می دهد و کیفیت تصویر واقعی را بدون توجه به شرایط نور ارائه می دهد.

▲ Odyssey Ark، یک صفحه بازی جدید، تجربه ای همه جانبه را ارائه می دهد و توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند.

▲ Neo QLED 8K سامسونگ بهترین وضوح و واضح ترین کیفیت تصویر را در صنعت ارائه می دهد، اما عملکردهای بازی بهینه شده ای را نیز برای کاربران ارائه می دهد.

▲ این غرفه همچنین مجموعه کاملی از دستگاه های موبایل و پوشیدنی های سامسونگ را به نمایش گذاشت. بازدیدکنندگان می‌توانند محصولات موبایل جدیدی را که در گل،ی Unpacked در ماه آگوست رونمایی شده‌اند، مانند Galaxy Z Flip4، Z Fold4، Watch5، Watch5 Pro، Buds 2 و موارد دیگر تجربه و امتحان کنند.

1 مدل 32 اینچی کیفیت صفحه نمایش FHD را ارائه می دهد.


منبع: https://news.samsung.com/global/ifa-2022-samsung-town-3-samsung-s،wcases-the-newest-eye-cat،g-،ucts-in-berlin?utm_source=rss&utm_medium=direct