Samsung Electronics همکاری گسترده ای را با Google برای ارتقای تجربه خانه های هوشمند اعلام می کند – اتاق خبر جهانی سامسونگ


این مشارکت قابلیت‌های چند سرپرست Matter را به بازار می‌آورد و انعطاف‌پذیری بیشتری بین ا،یستم‌های خانه هوشمند و راحتی برای کاربران جدید و فعلی سامسونگ و Google ارائه می‌کند.

سامسونگ الکترونی، امروز همکاری گسترده ای با گوگل برای ارتقای قابلیت همکاری خانه های هوشمند به سطح بعدی اعلام کرد. در ماه‌های آینده، کاربران گوشی‌ها و تبلت‌های Samsung Galaxy می‌توانند به راحتی دستگاه‌های سازگار با Matter را به ا،یستم SmartThings و Google Home وارد کنند.

تا به حال، صاحبان خانه های هوشمند با استفاده از دستگاه های خود در چندین ا،یستم چالش هایی را تجربه کرده اند. اتصال دستگاه ها بین ا،یستم ها اغلب شامل مراحل بسیاری در چندین برنامه برای پیوند دادن حساب ها است که همیشه در هر دو جهت کار نمی کند. این بدان م،است که کاربران باید به خاطر بسپارند که کدام برنامه‌ها و رابط‌ها را می‌توانند یک دستگاه خاص را کنترل یا خودکار کنند. قابلیت‌های چند مدیر استاندارد Matter، پایه‌ای را برای اتصال دستگاه‌ها به طور مستقیم به چندین برنامه و ا،یستم فراهم می‌کند و به مصرف‌کنندگان انعطاف‌پذیری و انتخاب بیشتری می‌دهد. سامسونگ و گوگل در حال ساخت بر روی چند سرپرست هستند و به کاربران اجازه می‌دهند دستگاه‌های دارای Matter را از طریق برنامه‌های SmartThings یا Google Home به‌طور یکپارچه پیدا کنند، انتخاب کنند و کنترل کنند.

وقتی کاربران وارد برنامه SmartThings می‌شوند، از دستگاه‌های Matter که با Google Home راه‌اندازی شده‌اند آگاه می‌شوند و به آنها این امکان داده می‌شود که به راحتی آن دستگاه‌ها را روی SmartThings سوار کنند و بالع،. حالا، چه کاربران بخواهند خانه هوشمند خود را در برنامه SmartThings خود یا Google Nest Hub کنترل کنند، دستگاه‌ها همیشه در آنجا خواهند بود. کاربران مجبور نیستند هر یک از دستگاه های خود را به صورت دستی اضافه کنند یا نگران این باشند که دستگاه آنها ابتدا روی کدام ا،یستم راه اندازی شده است.

سامسونگ به‌،وان بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده اندروید، به همکاری قوی خود با گوگل اهمیت می‌دهد. ارائه انعطاف‌پذیری بیشتر به کاربران از طریق این ویژگی چند مدیر جدید، یک پیشرفت طبیعی در تکامل ما به‌،وان شرکا است، و به ما این امکان را می‌دهد تا از پایگاه عظیم کاربران فعلی و بالقوه خود با محصولات سامسونگ و Google بهتر پشتیب، کنیم.» رئیس SmartThings، Mobile Experience Business در Samsung Electronics. «هم SmartThings و هم Google متعهد به انتخاب کاربر هستند و به مصرف کنندگان قدرت کنترل دستگاه های خود را می دهند. این همکاری با افزایش تجربه کاربر و ارتقای شفافیت بین ا،یستم‌ها، این تعهد را بیشتر می‌کند.»

با راه اندازی Matter، ما متوجه شدیم که انتظارات جدیدی در ارتباط با اتصال خانه هوشمند وجود خواهد داشت. ما مفت،یم که با Samsung Electronics همکاری کنیم تا به کاربران خانه هوشمند جدید و فعلی اولین نگاهی اجمالی به آینده خانه هوشمند و سهولت استفاده از آن ارائه دهیم.» برنامه نویس اندروید از گوگل.

قابلیت چند ادمین سامسونگ و گوگل Matter در هفته های آینده عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد SmartThings، لطفا مراجعه کنید www.smartthings.com.


منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-electronics-announces-expanded-partner،p-with-google-to-elevate-smart-،me-experiences?utm_source=rss&utm_medium=direct